Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Dobro bre, dajte iskulirajte se. Jeste govnav ukus izgubiti protiv ovih mutantčića ali ne zajebavajte se i sa klincima rotacija je bila siromašna.
Mi smo mnogo više dobili i nadam se da ćemo to već videti u EL, jer mi je drago da vidim one momke da uhvate malo daha.

Možda smo i mogli da prelomimo utakmicu da Dule bespotrebno nije zaigrao sa tri centra na plus 6, i onda se igra napad za Andrića :D.

Sad vam je valjda jasno, da naši centri ne bi bili ne dominantni nego pitanje je i da li bi bili konkurentni u ovoj domaćici. Jeste zona, ali da te nadskaču ovi ovoliko... :puke Plus ja stvarno ne razumem Gagića. Ok borio se kao lav ali onakav pas na kraju, kakav bezobrazluk.

Ali videli smo Aranitovića. Jedna lasta ne čini proleće, ali od svih je najviše pokazao. Nadam se da će ga Dule nagraditi nekim minutom, ali sumnjam.
Andrić nažalost ima užasno spor ulaz. Ali solidna odbrana i mekana ruka kakvu dugo nisam video.

I još jednu stvar ću reći. JEBEM MATER MIŠKU RAŽNATOVIĆU I NE ZNAM ŠTA MI NJEMU DUGUJEMO KAD KOD NAS PRODJE PROBU DALO. PROTIV DEČKA NEMAM LIČNO NIŠTA, ON DAJE SVE OD SEBE ALI MI JE KRIVO DA JEDAN ARANITOVIĆ SEDI NA KLUPI I NE DOBIJA MINUT, A DALO SE KAO ČEKA. I TO NE KAŽEM ZBOG OVE PARTIJE VEČERAS, IAKO JE POKAZAO ŠTA JE U ODNOSU NA BORISA TRENUTNO.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ovako treba odigrati svaki kup u svakom sportu.
I to u prvom kolu.
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Mozda nije moralo odma u prvom kolu i to od ovih limenki, ali ajde, sta je tu je... :?

Svidja mi se igra nasih "klinaca", deluju mi energicno. Ne bih hteo da izdvajam nijednog, da ga ne ureknem, ali voleo bih da vidim da su iz utakmice u utakmicu sve bolji, a vec polako idu ka tome.

Sta se desava sa Pavlovicem?
EDIT: Evo sad citam da ce potpisati u nedelju, nesto oni mnogo to odugovlace...

Glavu gore. :napred Partizan
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Vrednost ovog izgubljenog meca premasuje pobedu koju bi brzo zaboravili.

Taj lazni heroizam, koji se pazljivo gaji u nasoj sredini - da izginemo za Kup sa skracenom klupom pa sta bude, nam nista dobro ne bi doneo, osim, eventualno, novih povreda igraca od kojih klub ne zavisi samo rezultatski.

Naravno da svakog Partizanovca boli poraz, i ne samo ovaj vec svaki, ma ko god bio protivnik. Al' sta sad, da se besimo svi ili da gasimo klub?
Svaki poraz, i najtezi i najbolniji, je lekcija za one koji su na sampionskom putu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Nama osim dugo najavljenog pojacanja u ime Pavlovica preko nam je potreban centar. Musli ono sto igra i kako igra to je za njega plafon ali onako neitelegentan igrac kako sto je Gagic odavno nije igrao u Partizan. Sada neka nam se bog smiluje da nema vise povredjene igrace da nam dodju dugo najavljivanja pojacanja i sto pre da se vratimo na pravi kolosek.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
KK Partizan nam je doneo toliko pobeda , titula, slavlja..

Da živimo dva života ne možemo mu se odužiti za svu onu sreću doživljenu..

Zato glave gore, zbijmo redove i podržimo klub sad kad mu baš trebamo:pfc:
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.363
Reaction score
1.939
Локација
Gde god ti da igras...

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pa i ja kazem da ne lici na njega uopste, izgleda da su se ovi sa sportala debelo ispalili ...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima na lavovskoj borbi. Čestitke ekipi Radničkog Beobasket na pobjedi.

Pored Aranitovića, koji je zablistao večeras, mislim da je Andrić takođe bio solidan, uz nekoliko loših pasova i početničkih grešaka.

Doduše, slažem se sa većinom forumaša: Krštenog centra NEMAMO. Svaka čast momcima na borbi, ali ne mogu da vjerujem da superligaška ekipa ima više ofanzivnih nego mi defanzivnih skokova... a Dalo najčešće samog sebe predribla, ili pogrešno doda, ili se saplete.

Deficitarni smo najviše na pozicijama 1 i 5. To je ono što svi vide. Jbga, valjda nam je dosadilo da smo daleko najjači, pa da i drugima damo šansu :)
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Играли смо са 7 играча плус Вања Маринковић 16 година момак има. Утакмицу би добили да Аранитовић није добио 5-ту. Жалгирис,Широки,Галата и ФМП, ова два болдована паклено важна.
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Uradio bih sve isto kao sto su Dule, Tosa i ostali uradili. Pustili decu da igraju, casno izgubila i to je to. Da smo pobedili, i sutra je trebalo isto tako i to je to. 11-12 dana bez utakmice nasim igracima znacice puno, a Kup, neka uzme FMP (originalni, a ne Radnicki Basket). ...

Rekli smo da će se za prizivanje forumaša koji su dobrovoljno rešili da ne pišu dobijati poeni! Ovaj put opomena!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

andertejker

Početnik
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
57
Reaction score
4
Musli iz mladjih kategorija je imao potencijal da na danasnjoj utkamici da 40 poena, pojede oba kosa, a Filipa Covica posalje u Zeleznik da dogura nove koseve. Aranitovic je pokazao da moze da odigra. Treba mu dati malo sanse u bitnijim utakmicama.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
“Povrede i opasnost od novih su nas stvarno desetkovale. Ma koliko svaka utakmica bila stvar prestiža i ma koliko nam bilo stalo do toga, prosto odlučili smo da na današnjoj utakmici nastupe oni koji su sasvim zdravi, što je dovelo do toga da je sastav bio zaista nekompletan. Linije nisu bile ujednačene, po sopljnim linijama nismo imali ni mogućnost da pravimo neke veće rotacije i izmene. Ono što bode oči, i u ovom sastavu, je 16 skokova u napadu FMP-a, koji ide na dušu i odgovornost pre svega našim centrima.

Na miru ćemo da saniramo ove povrede, da se skoncentrišemo za druga takmičenja koja predstoje, a ovo veliko takmičenje prepuštamo onima koji su se dalje kvalifikovali”
, zaključio je strateg Partizana NIS Duško Vujošević.
Ljudi, iskulirajte malo... Jeste R. Korać veliko košarkaško ime na našim prostorima i jeste ovo naše igranje Kupa sa drugom postavom delimično i nepoštovanje njegovog imena i prezimena, ali zdravlje je najpreče.

Pa dovolljno je bilo da vidim kako jedan od onih Indijanaca faulira Gagića pa da znam na šta su naši protivnici danas bili spremni... Šta da je igrao Bogdan i da je neko tako nasrnuo na njega!?

Btw, izgubili jesmo od klasičnih Indijanaca koji šutiraju skoro 50 puta za tri, a sa klupe ih vodi Gurović... Ali da li neko misli da onde postoji neki ozbiljan košarkaški kalibar kao što navijači na određeno vreme kluba iz Železnika guslaju dve godine?

Oporavak nosilaca igre i pojačanja... Široki mora da se dobije, u Kaunasu prethodno ne očekujem ništa specijalno!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
zaboravih da napisem.

menjao bih 4 pavlovica za jednog krstenog centra. musli i gagic mi dodju nesto kao miljkon dok je igrao za FKP..
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pa Pavlovic sa svojom kilazom moze lagano i na centra i bice opet bolji od Mulija i Gagica :lol:
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Dalo u onim patikicama "za fizicko" izgleda ko rekreativac, ako je on talenat koji ce da razbija onda ja pojma nemam o kosarci?

Dusa me boli kad se setim Gordica koga smo olako pustili, za Daloa je Stiv Nes ali sta ces, sta je tu je?
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Nije stvar u Kupu kao Kupu ko jebe Kup, necemo propasti bez njega ali mi poprimamo luzerski mentalitet.
Ово о лузерском менталитету се причало и прошле године у исто време, а онда смо освојили све што је битно (осим Евролиге)... Ја стварно не знам чему служи овај куп (после прошлогодишњег циркуса) осим нeком да снима ди-ви-ди.

Ретко кад ми је драго да Партизан изгуби (0000,01% случајева), али вечерас ми јесте драго. 2 дана одмора/дужег размишљања о Жалгирису (Широком)/нема нових повреда.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Bicu maksimalno iskren kao i uvek, tako sam vaspitavan...
Duleta Vujosevica (iako ga volim kao oca, majku, brata, sestru) kritikujem zbog ovoga jer nije smeo da dozvoli da komplekse lece isti oni kojima ih je godinama nabijao pa makar se oni zvali i fmp2, pa makar oni navijali za klub koji i nije njihov... Moze se ispasti od Mege, Crnokose ako kup nije bitan ali od ovih pedera se ne sme ispasti pa makar igrali Bogdan i Zo, pa makar se i povredili, ne smeju kompleksasi leciti svoje komplekse koje smo im tako dugo godina nabijali sa jednom sitnom pobedom u kupu...

Sto se tice zabranjenih, dozvoljenih, ljudi daj se uozbiljite... Vidim da ovde ima onih koji ih brane ali ako nastave ovako zaista je pitanje koji ce kurac oni na utakmicama.. Ok je da pevas dugo, dugo ali kada dodje zadnjih 5 minuta meca daj ukljuci se malo, zvizdi, vrsi pritisak... Mi smo vazili za jednu od publika koja se razume u kosarku i koja zna kada treba da zvizdi a kada treba da pruzi podrsku, sada se sve izgubilo... Beeeeee, muuuuuu i teraj tako do kraja bez obzira da li je rezultat ok ili nije... Meni to nije normalno...

Aranitovicu sine, dusa me zabolela kada sam video kako se previjas od grceva i ono sto mogu reci a da je opet na racun Duleta je da ovaj deckic zasluzuje sansu pre Borisa Daloa, zajebi sujetu majstore, ti si izabrao Daloa i sad ces da ga forsiras do iznemoglosti pa makar Aranitovic sedeo na klupi iako realno vise pruza...

Ne znam sta da kazem, bas sam poludeo, mozda je bolje da se smirim do sutra ali sam morao napisati ono sto mi je veceras zapalo za oko...
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Kup je bitna stvar! Jer da smo mi u prethodnim godinama Kup prilazili kao na neku zajebanciju ne bi postali ovako trofejan klub!

Medjutim, u ovakvoj situaciji KUP NIJE BITAN! Nek se igraci odmore, pa da pravimo havariju u Litvaniji i da obezbedimo f4!

Tezak bi nam bio raspored da smo prosli...3 dana za redom bi igrali!

Ovako je puno bolje!

Samo da nam se osveži igrački kadar i da dodje neko novo lice!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top