Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Meni ovaj ćelavi liči na Aleksandra Sašu, al ne Pavlovića, nego Đorđevića. On je krajem 80-tih i početkom 90-tih igrao za Partizan!
Mislim da je prestar da opet zaigra, a čujem i da ima neki posao u Savezu.
Klasična novinarska patka !
Ovaj iznad njih je Šilobad, on je već u klubu pa ne može da bude pojačanje, a ovi ostali liče na Paunića.
Dakle, ajmo u bedak, ispadosmo iz kupa,iz čuvene Žućkove levice ispali nas i Pavlović:D
A Žućko je bio levoruki šuter tipa Vlada Ilijevskog i nije zaslužio da ispadnemo u njegovom takmičenju.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Greota je da Kecman sedi na tribinama i gleda meceve, ja bi ga vratio na parket :)
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Bicu maksimalno iskren kao i uvek, tako sam vaspitavan...
Duleta Vujosevica (iako ga volim kao oca, majku, brata, sestru) kritikujem zbog ovoga jer nije smeo da dozvoli da komplekse lece isti oni kojima ih je godinama nabijao pa makar se oni zvali i fmp2, pa makar oni navijali za klub koji i nije njihov... Moze se ispasti od Mege, Crnokose ako kup nije bitan ali od ovih pedera se ne sme ispasti pa makar igrali Bogdan i Zo, pa makar se i povredili, ne smeju kompleksasi leciti svoje komplekse koje smo im tako dugo godina nabijali sa jednom sitnom pobedom u kupu...
Извини, али ово стварно није нормално размишљање. После свих кретенских повреда које су нас снашле ове сезоне (и финансијске ситуације у којој смо већ дуже време), ми треба да освајамо безначајни куп па макар и по цену повреда? То је већ идиотизам, без обзира да ли играмо против ФМП1 или ФМП2.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Mi ćemo sutra i dalje biti Partizan, a oni će i dalje ostati kurve koje nemaju svoj klub. U tome je razlika...

Šta da se radi. Koliko god bismo mi voleli da ovi momci pokazuju više, to se neće desiti u skorijoj budućnosti. Borili su se koliko su mogli i znali. To nije bilo dovoljno i šta da radimo.

Stručniji će reći, ali ja u Dalou ne vidim ništa što bi obećavalo i teralo nas da verujemo da će od njega biti nešto. Ni brzina, ni šut (ali ni malo), ni pregled igre, ni muda, ni drskost... Najviše je pokazao mali Aranitović u par navrata ulaskom u kontakt. Čak i pored slabe konstitucije uspevao je da zadrži balans i šut.

Takođe ne mogu da shvatim da igrači koji su igrali Evroligu-Musli i Gagić, ne mogu rutinski da rešavaju situacije jedan na jedan sa ovim Čovićevim dečacima. Toga me je najviše sramota umesto njih. Naša dva zumbula, niti su pokazali da su jači, niti da su namazaniji. Ljudi moji, po 25 utakmica u Evroligi!! Velika tuga. Ali šta je tu je, gledaćemo ih do kraja sezone.

I KADA NE BUDEŠ PRVI TI, I KADA SE ČUJU ZVIŽDUCI...:napred Partizan

Zaboravih da još jednom jebem mrtvu majku onom matorom govnaru na njihovoj klupi što je bio na stalnoj vezi telefonom sa Ćokijem, a jednom, ali JEDNOM nije pogledao u te tribine na koje se žalio sudijama i delegatu! Usrana sisica matora!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.388
Reaction score
2.412
Локација
Novi Beograd
Prvo, da smo pobedili večeras, izgubili bi sutra od Mege.
Drugo, odmaraće nam se igrači. Ovi najopterećeniji.
Treće, pošto nismo imali nikakve šanse da ga osvojimo, neka smo ispali sad, da se ne lomatamo 3 dana za redom.


E sad, ova utakmica je veliko otrežnjenje. U neku ruku smo ovo već znali, ali večeras je potvrđeno. Naši rezervisti i mladi talenti nisu ni nivo amaterske lige Srbije i to je tragično. Jadna naša budućnost. Aranitoviću svaka ti čast, ostali da se stide.

Musli i Gagić, šta reći, a ne zaplakati. Njih dvojica ne bi ni u KLS bili faktor kvaliteta. Dalo, stranac koji ni po čemu nije bolji od domaćih klinaca.

Bez par miliona evra finansijske donacije, mi sledeće sezone možemo da ga duvamo, jer nemamo nijednog spremnog igrača da uleti u vatru.
Ostaje nam da se nadamo da će Žo i Bogdan ostati, da će Dragan ozdraviti i potpisati novi ugovor, da će se Westerman vratiti, da će stići onaj Slovenac/Bosanac i da ćemo imati para za 2 krštena crnca.

Ovo je poenta večerašnje utakmice, žalosno je bilo gledati u par navrata kako nas izbacuju na prvom koraku, kako gradimo koš.
Po meni, rezervni igrač Partizana, u bilo kom sportu, mora da pojede svakog igrača drugoligaške ekipe. A da ne pričam šta prvi (drugi) centar treba da radi sa igračima koji su takmičarski nivo ispod njega.

Drago mi je što su se nosioci odmorili i što smo svi dobili odgovor na pitanja zašto pojedinci ne dobijaju šansu.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
:prekrsti Jebote sta radite vise...
Za kraj, Vujošević je prokomentarisao i mogući dolazak Saše Pavlovića, kojem je klub dao rok do petka da se odluči.
"To još nije definisano. Jer, to što smo mi preduzeli određene korake kako bi ga uveli u sistem on gleda kao nepoverenje, pa je zbog toga situacija otvorena. Obavićemo još razgovora, ali još uvek se ništa ne zna", zaključio je Vujošević.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Cakana@ U pravu si jer ne mogu da zelim povredu Draganu, Bogdanu, Zou, bilo kojem nasem igracu ali sam veceras bas pao, jedino mogu da me izvuku plasman u Evroligu i domaca titula u koju iskreno ne sumnjam jer ipak JNA ima informacije bliske klubu i covek je verovao kada su mnogi od nas bili skepticni, pogotovo prosle godine...
 
Последња измена:

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Elem, pričali smo prošle godine o Aranitoviću i Andriću i sećam se da je Stojanče bio zadovoljniji Andrićem dok Aranitoviću nije dao gotovo nikakve šanse u seniorskom pogonu. Ja sam nanjušila da mali ima dobru praćku. Dakle Stojanče, šta kažeš sad? Ima li napretka kod malog? Napadački učinak je, ja verujem, očekivan, lepo je što ima hrabrosti da krene na ulaz, dosta smo igrali zonu i seckalo mi je strašno pa ne mogu baš da procenim kakav je bio u odbrani. Ne znam... .

Znam da si pitala Stojančeta :D, samo želim da se nadovežem na ovaj komentar. Taj izbačaj malog Aranitović deluje jako čudno. I jedna lasta stvarno ne čini proleće, pogotovu protiv ovakvih lelmuda. Ali ono što je pozitivno da je pokazao muda, kao što reče dule tu hrabrost i drskost, i da je dosta brz uz u najmanju ruku solidnu kontrolu lopte.
I što je najbitnije naše je dete, ali opet da verujemo DUletu za Daloa, ne sumnjam da zna stari lisac. I ponavljam, čisto sumnjam da će mali više videti parket ako sve bude krenulo napokon kako treba.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Dalo u onim patikicama "za fizicko" izgleda ko rekreativac, ako je on talenat koji ce da razbija onda ja pojma nemam o kosarci?

Dusa me boli kad se setim Gordica koga smo olako pustili, za Daloa je Stiv Nes ali sta ces, sta je tu je?

Decko je 95. god..i ovo mu je malte ne prva profesionalna sezona..tako da je glupo ocekivati od njega da u ovom trenutku pravi razliku.. Uostalom..da se imalo para..sigurno ne bi njega dovodili..
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Bicu maksimalno iskren kao i uvek, tako sam vaspitavan...
Duleta Vujosevica (iako ga volim kao oca, majku, brata, sestru) kritikujem zbog ovoga jer nije smeo da dozvoli da komplekse lece isti oni kojima ih je godinama nabijao pa makar se oni zvali i fmp2, pa makar oni navijali za klub koji i nije njihov... Moze se ispasti od Mege, Crnokose ako kup nije bitan ali od ovih pedera se ne sme ispasti pa makar igrali Bogdan i Zo, pa makar se i povredili,

Bravo care.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ово о лузерском менталитету се причало и прошле године у исто време, а онда смо освојили све што је битно (осим Евролиге)...
Pa nije bas tako, prosle godine smo igrali sa ciganima dva dana dok se Starac Rakoc od stotinu leta oporavio, morali su da potegnu PP aparat i Dabu i sami su bili svesni da su taj Kup uzeli na teske guzove i da mi rastemo_Ove godine mi ne rastemo, mi stojimo kao ravna linija i 3-4 igraca igraju vrhunski a ovi se trude da ih pobede ostali, razlika je.

Ne kazem da mi necemo na kraju opet uzeti trofeje ali ja ne bh toliko bio samouveren u to sa Muslijem i Gagicem koji svake prestupne nesto nabode i pored Pavlovica koji rekao je i Dule nije u takmicarskoj formi i Berta se vraca iz povrede , valjace naravno ali trebace mu dosta da bude stari Berta?

Nama slede uzasno bitne utakmice nalazimo se u "losing streak-u" sa svim gorepomenutim stvarima i bez Gagija koji je drzao koheziju narocito defanzivnu, nije zgoreg biti malo realan, naravno podrska pa sta uradimo?

@Nikoladzi

Glupo je da pravi razliku protiv Filip Must Play- u kome razni anonimusi resetaju nas kos?Dobro izvinjavam se mnogo sam zahtevan!
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Pocecemo da se ponavljamo, ali mene je sramota u ime Gagica i Muslija ostalih saigraca. Ovo nije zlonamerno receno, ali to sto oni pokazuju je kriminal.
Gagica bi mogli da opravdamo samo velikom borbenoscu, ali dzabe kad opet sve to usere. A Muslija nema sta da opravda...

Ja kad gledam Bogdana, Kapitena, Lovrenja, Kinsija kako ginu na terenu, skacu, bore se, ma strasno sta sve ne rade i koje minute imaju, pa ti na kraju sve propadne zbog dva saigraca, srce me boli.

Ali bre da oni ni protiv ovako raspalog tima ne mogu da budu ne dominantni, nego ni ravnopravni:confused Sta bi bilo kad bi imali samo jednog pravog centra, uff, ne smem ni da razmisljam
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Cakana@ U pravu si ali razumi me posle ovoga, pokusavam da se ohladim od onog smrada Gurovica koji skakuce kao sisica posle pobede jer je na kratko izlecio sve frustracije koje smo mu nabijali ovih godina...
Ма знам, али тај Гуровић и остали мутирани цигани уопште неће бити битни када будемо славили освајање АБА и српске лиге. Ето им куп, па нека праве циркус између себе. Ми смо прави када је најпотребније ;)

Ne kazem da mi necemo na kraju opet uzeti trofeje ali ja ne bh toliko bio samouveren u to sa Muslijem i Gagicem koji svake prestupne nesto nabode i pored Pavlovica koji rekao je i Dule nije u takmicarskoj formi i Berta se vraca iz povrede , valjace naravno ali trebace mu dosta da bude stari Berta?
Ок, у праву си. Прошле сезоне смо ипак имали Пековића и Милојевића.
 

Deroko

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
51
Reaction score
1
Гледам са трибине, више играча иза реклама него на клупи:pop
А ја рефлексно певам "Гробари с тобом све до повреде", сам сам се себи у браду смејао.

Аранитовић је дечко једини искористио ову прилику вечерас како треба.
Гагић и Мусли су вечерас и дефинитивно показали да су бандере.

Добро су одиграли ови из Радничког, имам осећај да су нам забили 20 тројки.

Ајде Павловићу више стави тај потпис покидао си ми све живце :ziveli
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Draga Zoko, najvaznije je da igrac ima srce, dzaba talenat ako nema srce... Borba bre, sta je ovo, sto bi rekao Dule... Mi moramo ubuduce da se pored dobrih ljudi raspitamo malo i o karakteru igraca kojeg dovodimo, da li je borac ili je neki slabic... Aranitovic veceras iako slabiji fizikalijama deluje kao Lebron u odnosu na Daloa...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ок, у праву си. Прошле сезоне смо ипак имали Пековића и Милојевића.
Nismo imali Pekovica i Milojevica ali nasa kosarka koju smo igrali je "rasla", imala je glavu i rep, organizovanija je bila.Sad dodaj Bogdanu i Kinziju i sklanjaj se za "1 na 5" ili telefoniraj centru dodavanje pa krece sou, Leo je probijao, mnogoo nam fali taj plej, cak mislim kad bi on probijao jer Bogdan ipak nije plej povuce ga kos umesto cesce asistencije mozda bi i ova dvojica zivnuli ali samo mozda?

I kljucna rec odbrana, ona nas je drzala i vadila nas, prava evroligaska, ja je sad ne vidim, mozda ja gresim ali tako je moje misljenje?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Svjesno zrtvovano takmicenje ,odlican takticki potez i maksimalno nerviranje cigana jer smo totalno obezvrijedili trofej koji ce osvojiti. Ovo sam prizeljkivao zadnjih dana iskreno receno istovremeno se pobjednik ABA lige i domaceg prvenstva vec zna...godinama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top