Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Али јеботе, МУСЛИ који краде лопту Рајсу у неким од задњих нападаааа!!!!!!!!!!!!!!!!! ИДЕМО БРЕЕЕЕЕЕ!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Tepić, Bogdan i Žo odlično odigrali. I da ne zaboravimo Muslija koji je konačno pokazao nešto, jedino slobodna bacanja :pop
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Velika je stvar igrati protiv Makabija bez potrebe da im se predstavljaš jer i sami znaju ko si. Još je veća stvar vratiti se posle -15 i odigrati egal utakmicu. Šta tek reći kad pobediš? Ili kad je ovo daleko od tvog maksimuma? Ja neću govoriti ništa, samo ću verovati, a računi se svode kad za to dođe vreme.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Али јеботе, МУСЛИ који краде лопту Рајсу у неким од задњих нападаааа!!!!!!!!!!!!!!!!! ИДЕМО БРЕЕЕЕЕЕ!

To je jednom uradio i nikad vise :D Steta sto je toliko flegmatican. Kad bi se vise trudio, mozda bi i bilo nesto od njega...kad vidim Big Sofoa sa onakvim telom kako se trudi i sutira bacanja kao plej...:pop
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Hvala Blatu, prepoznao je situaciju da nam je potrebno dizanje samopouzdanja i gospodski nas pustio.

Svaka cast momcima, vec sam se pomirio sa porazom i 9nda ovakva zadnja cetvrtina!

Najbitnije od svega - Berta nam se vratio!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Kad pomislim kad bi tu bili jos Leo i Brat,dusa me boli,steze me oko srca ...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kakvi smo mi manijaci pa to nije normalno :D. U stanju da pobedimo dva tima koji su decenijama krem Evropske kosarke, Makabi i Cska a isto tako u stanju da izgubimo od raznih mzta i krka :D. To je ono sto nas razdvaja od ostalih i ono sto mnogi nemaju i ceznu za time, koliko god para spucali u tim!

Utakmica ko utakmica, nama apsolutno nevazna rezultatski. Meni je top16 sam po sebi bio premija a ove tri pobede koje smo do sada ostvarili su samo slag na torti. MOgli smo i da izgubimo ovo ali je odlicno sto smo na kraju pobedili i to nakon -13, zbog samopouzdanja. Drago mi je sto nam se velika borbenost vratila veceras i sto ce valjda momci napokon da shvate da sve zavisi od njih samih i da kad imaju ogromnu zelju i volju sve je dostizno. Ovo su utakmice koje lome sezone, koje dizu ekipu i okrecu sve za 180 stepeni. Ovo moze biti nasa proslogodisnja cedevita.

Berta je rekao bih izgoreo u zelji da sto pre udje u ritam i energiju koju je u sebi cuvao za povratak na teren sto pre pretoci u poene i oduzi se navijacima. Polako Berta, ima vremena, bices onaj stari kad najvise treba!


Dule je vrhunski strucnjak. KOliko god ga neki zvali sujetnim pokvarenjakom, on ove sezone rusi predrasude koje su do sada o njemu postojale. Prilagodio se ekipi, prepoznao slabosti i trudi se da ih maksimalno izbaci iz igre! Odstupio je ove godine od stvari koje su mu bile zastitni znak tokom karijere. Igra bez spustanja lopte u reket zbog nesposobnih centara, samim tim bez povratnih lopti i stvaranja viska spolja. Zato sada gledamo Partizan koji 80% svojih poena ubacuje sa distance, dugim dvojkama i trojkama. nesto sto je bilo nezamislivo za Duletovo poimanje kosarke.
To je Partizan koji cemo gledati i do kraja sezone na velikoj vecini utakmica. Sa suterima poput Bogdana, Pavlovica, Kinzija, Berte pa i Tepica kad se osmeli da sutne...bio bi greh ne sutirati. Mozda to i nije dobro ali neka. Ovakvu ekipu sa ovolikim suterskim potencijalom nikada nismo imali i steta je ne probati iskoristiti ih..pa kud puklo da puklo. il pukovnik il pokojnik! :D

Jos jednom svaka cast na zelji, srcanosti, borbenosti i odvaznosti da se i nakon konstantno velikog minusa vratimo i pobedimo. Bravo momci! :clap

Idemo dalje, sledeca je Podgorica, da na krilima ove pobede i dobijenog samopouzdanja trijumfujemo i dole i overimo f4! Ajde bree!!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Trideset i kusur minuta smo igrali po sistemu ''dal' sam jeb'o il' sam treb'o'' a onda onih osam minuta za uzbenike i pristupom kakav nas krasi godinama... Mene je 3/4 bilo sramota kako igramo odbranu,svi se nesto cuvaju,poceo sam da psujem i TOP 16 i nas plasman u isti kada izgledamo kao cavulje... Jos Kinsi ne igra. Jebala nas predostroznost,moze on da odigra,deset dana smo imali pauzu. Da ne govorimo kakav je TK carina. Uz pobedu,najvise sam se obradovao povratku Berte,jos kada je pogodio prvi sut...:šal Zbog njega,zbog njegovog povratka i ova pobeda je jos ''teza''... Bogdan od junaka,umalo tragicar. Svaka im cast za poslednjih osam minuta,tako mora Partizan uvek da igra... Sada melji dalje,nema stajanja... :napred Partizan
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Proradio Grobarski inat, nadam se da nas do kraja nece vise ni napustati...

Ne samo da nisam mogao da dodjem na utakmicu zbog posla nego sam stigao tek pred kraj poluvremena da gledam. Vidim veca razlika za njih, kontam da momci daju sve od sebe, gubimo i to je to. Vidim i navijanje nista posebnoslabo, bar preko tv-a

Usput vidim Bertu u timu, znaci koja sreca u meni u tom momentu, svi momci su mi toliko dragi (Mozda centri malo manje :?). Dalje ne treba ni pricati, opet nasa prepoznatljiva borba, grimase, rat na terenu. Tribine u momentu ozivele i povele tim ka pobedi. Divno vece, nema sta

Sada samo da ne padnemo, da nastavimo ovako... Ova utakmica mi uliva nadu

Bravo momci, svaka cast, ne dajte se pasjim sinovima
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Svaka cast crno beli!Tepic odigro maestralno,Bogdan odlicno,Pavlovic dobro sa nadom da ce biti bolje.Iznenadio Musli.Jos jednom svaka cast.Navijaci za zadnju cetvrtinu ocjena 5
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.930
Reaction score
7.866
Svaka cast na borbenost i pobedi. Eh, kad bi imali pleja, imali bi i centre

KAD GOD nas sudije ne ostete u 2-3 napada za redom, mi igramo.

Neverovatno kolko su me ubili ove sezone losom igrom, ni pri vodjstvu nisam verovao da mozemo do pobede.
I da, neverovatno sam bio besan kad smo mesto Laboral Kutxa u grupu dobili Lokomotiv, sad se i vidi zasto. Idemo da ih pobedimo sledece kolo, pa nebitno kojom razlikom, ma da, 6 i nije neka razlika, ali kad se pogleda da su oni SVAKU utakmicu zavrsili na jedan kos osim sa nama, ne znam...
JOS UVEK SMO U IGRI, mora da dobijemo sve do kraja.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ma tako je BRE!!!
Jedna od retkih koju sam morao da gledam preko tv-a i ovo je d'umres. Od prvog do poslednjeg minuta znam da dobijamo ali srce bije.
Vise mec vinera ali Tapic pokidao. AJDE BRE:šal
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Potpisujem sve sto je rekao Maestro :D (sta cu kad covjek lijepo sve slozi) i samo se pozitivno cudim sta bi Musliju veceras :clap. Opet ce biti lomljenja oko glasanja posto su tu i Bogdan, Zo ali i Tepic. Stvarno velika je stvar ovo vracanje iz debelog minusa (a to izgleda Makabi voli da nam pusta :)) za dizanje samopouzdanja.

Velika pohvala i za publiku koja je prepoznala trenutak kad ce izvrsiti pritisak. Kad je krenula cetvrta cetvrtina, ono je bilo fenomenalno. Zvizdanje i navijanje (inace sam pristalica toga da ne treba konstantno da se zvizdi na protivnicki napad nego samo kad je neka zestoka kradja, neki presudan trenutak, a uvijek u posljednjoj cetvrtini).

Za kraj, hvala ti Pnini.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Jel ste culi onaj klik posle zakucavanja Nikolice uz faul. Epa drugari taj klik je znacio palenje masine, osetili su to navijaci u areni, osetili su to igraci i Dule, osetio sam JA. Kakva ludacka zadnja cetvrtina, definitvno imamo psiho igrace. Neznam sta pre da izdvojim, dali treca trojka Tepica koja nas je vratila ponovo u zivot, dali kradja Muslija nad najnizem igracu na terenu, dal ona psiho trojka Bogdana u lice igracu Makabija za pobedu.. Pun sam utisaka i ne znam cemu pre da se radujem.. Hvala ti crno bela ljubavi, hvala ti!!

Ej crno-beli volimo vas, volimo vas, volimo....
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.494
Reaction score
13.500
Локација
tamo daleko...
Talicni brat Berta.

Nema maleroznog cigana iz studija i odmah pobeda.:D

Na kraju, dok je deo publike kretao da peva "vucicu pederu...", komentator je naprasno postao glasniji. VUCI PEDERU, NE DAMO TI TITULU!

Kakve gluposti mi pravimo, to je za ne poverovati. Mada svaka cast za borbenost. Da li moze neko da kaze sta je sa crnim bratom?

Sada da se lepo ponovi prica, povreda Sofoa, Partizan sve melje do kraja i ide na F4.:partizan_fan:
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
hvala bogu pa odigrasmo odbranu u drugom poluvremenu na zadovoljavajucem nivou kao nekada.
svaka cast za pobedu, ali ja menjam ovu pobedu za onu u podgorici.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Svaka cast majstori.
Cestitke i ponosu Izraela,koji je ipak malo manji klub od ponosa Partizanovaca.
Bogdane kraljino!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.266
Reaction score
34.023
Локација
vaginamandibularia
izbiće građanski rat
jer nas je pustio blat
otrpeti nam gani neće
ni ovo malo evropske sreće
zasedaće skupština vlade
jer Partizan državu krade
usvojiće pravilnik novi
u kome su uslovi ovi
da komisija stručna ceni
da li smo možda pušteni
za grobarske EL prevare
država da ne daje pare :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top