Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.840
Локација
vaginamandibularia
moram da priznam da mi se sve više kenja od tog sve ustaljenijeg termina. Košarkaška inteligencija, tj. ljudi koji igraju basket a nisu balvani i ne zveraju okolo dok im protivnik decu pravi. Obično su košarkaši bez takve inteligencije u privatnom životu inženjeri, arhitekte, magistri i slično. Balvan je balvan čime god da se bavi, nekog je bog pogledao kao npr miličića i dao mu visinu, al mozak što košarkaški što nekošarkaški ima da napuni tenisku lopticu. Ko je glup, glup je, a lenjost da skočiš i potrčiš a ne zveraš kao magare u minare je nešto drugo. Nikad od lenčuge košarkaš.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ako uporedimo nas i njihov tim u odnosu na finish prosle sezone jasno je da nama fale Lucic,Gagi i Leo, znaci 3 igraca iz prve postave, a pojacani smo realno samo za Saleta.
Dok su se oni pojacali na svim pozicijama.
Bice mnogo teze nego prosle godine, ali ne i nemoguce. Ocekujem da ovih mesec dana iskoristimo da uigramo Saleta i Bertu maximalno, da malo podignemo samopouzdanje kod ekipe ispod kosa, pa kud puklo da puklo. Dule je svakako nasa prednost. Mislim da bi nam mnogo znacilo na psiholoskom planu da sto lakse obezbedimo Evroligu, posle bi rastereceni mnogo lakse igrali. Pored svega najvise se plasim sudija, potkradace nas i protiv Cedevite koja ulaze ko zna koju godinu za redom silne pare,a ne igra EL,a o ciganima da ne pricam. Nadam se da ce nas mediji staviti u poziciju autsajdera, pa da Dule odradi cuvene clippinge na vratima svlacionice :buhaha i da onda bude sto biti ne moze! :BB
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Kinzi je fantastičan igrač, bio je veliki profesionalac a da li je takav ostao do kraja ne znamo. Možda ćemo saznati a možda i nećemo(kakva mudrost :D) Jedino što mi je kod njega "smetalo" jeste to što nisam imao utisak da se "loži" na Partizan. Delovao mi je surovo profesionalno, a to uz Partizan ne ide.
U svakom slučaju njega nema i moraćemo da se bijemo sa ovim što imamo. Očekujem oba trofeja do kraja sezone, a ako omanem definitivno ću morati da razmislim o mom poznavanju košarke. Izgubio sam volju za pisanjem pa ne mogu da obrazložim zašto, ali sam ubeđen da gazimo limenke.
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
ma na sve ili nista, da im se jebe mater u polufinalu.
videli smo kakve su picke protiv budivelnika, kakve cigle sve bacaju, da im nije onog seronje jenkinsa ne bi nista uradili. mnogo nas se bre plase, setimo se prosle sezone.
sa kinseyem bih bio 100% siguran, ali i u ovoj situaciji biram njih pre cedevite.

znaci obavezno izabrati njih, ali sve sam nesto siguran da ce da grizu sutra protiv cibone samo da nas izbegnu.:D
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Vidim da je jedino Enslaved primetio ono o cemu ja mislim od kada sam cuo vest za TK a to je da smo ostai i bez drugog najboljeg odbrambenog igraca. Posle Gagija ode i Kinzi a mi ostadosmo u rebusu.

Ove godine moramo osvojiti na indivindualne partije Bogdana, Saleta, Berte i ostalih. Nadam se da da ce Dule bar kroz domacicu da uigra neke ofanzivne akcije jer je ovo do sada blagi uzas.

Verujem, tacnije siguran sam da osvajamo i ABA i domacu ligu. Mandovi su totalni kolaps u vaznim utakmicama protiv bilo koga, a pogotovo kada vide nase momke preko puta. :napred Partizan
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Isprovocirao me je prethodni post da se u kratkom periodu ponovo oglasim,mada je on samo jedan u nizu. Aman ljudi mozak probiste GLUPOSTIMA da nemamo nijednu akciju. Pa kako dajemo poene, kurcem možda? I šta znači da nam se svaki napad svodi na individualna rešenja? Jel treba 3 igrača da je zajednički probace kroz obruč? Kakve su pre bile akcije, krug za uroša, spusti loptu Pekoviću-napravi trougao u slučaju udvajanja.... ne znam šta očekujete, da igrači preskaču jedni druge, da dube na glavi, daju koš nogom...?
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Imamo li mi pravo da dovedemo jos jednog igraca t.j. moze li se registrovati za f4 ?
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Cekaj bre da cvikam da ce u odlucujucim mecevima veci i jaci voljni momenat imati drkadzija sa laznim suzama od Bogdana, dzukac od Pavlovica ili Radenovic od Zo-a. Da cvikam da ce pobediti tim sa Brankom(mnogo dobro igram odbranu mlatim ruke protivnika pa posle tri minuta u EL imam tri faula) i Simonovicem (na dvaes razlike dajem trojku sa pola kad je gusto trojke ritam 0/10). Da cvikam da ce Boban e si mi dobar dominator frankenstajn i Rasko surla slina piti sampanjac pored zivog Vujosevica. Jok jebacemo ih zato sto su picke, zato sto su konzervirani, lazni i mutirani, zato sto su crveni, ruzni i nevidljivi i zato sto u svom imenu imaju jebenu crvenu zvezdu. I necu da namestamo protivnika u polufinalu jer ne verujem u idole ali verujem u kosmicku pravdu. Doslo je zadnje vreme, ljude koje znam od rodjenja ne mogu da podnesem jer im je jebeni Covic isprao mozak, duvajte ga jebeni cigani.
Da preguramo zadnju EL utakmicu u areni i ako je ikako moguce da nas bude bar 10000 mada kakvi smo...
Uzeleo sam se Pionira i ljudi koji veruju u Partizan vidimo se u ponedeljak svi Vi koji verujete.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
@Amansio

Roberts, Bo?

Jedva čekam sutra utakmicu. Prvo da vidimo šta će govna da urade pa da vidimo šta nam je činiti imamo ceo dan da razmislimo :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nama je plasman u EL spas, dok mutanti opet mogu da izdejstvuju neke vajld karte, muckari su to veliki..

Nista, cekamo danasnju utakmicu pa cemo vidjeti sta i kako. Njih je definitivno mec sa Uniksom poremetio da sebi stimaju protivnika u polufinalu, kao sto su prosle godine pustili Radnicki da bi nas izbjegli.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
zadnje vreme, ljude koje znam od rodjenja ne mogu da podnesem jer im je jebeni Covic isprao mozak, duvajte ga jebeni cigani.
.

To je to. Imam dva odlicna prijatelja, koji su navijaci cerge i nisu glupi momci, ali mi stvarno pripadne muka kada pocnemo da pricamo o kosarci. Necu ni da iznosim njihove bljuvotine i nebuloze, koje se kose sa zdravim razumom. Sve ono sto se vrti po stampi, za njih je Bozija zapovest. Jebali ih coki i kreten zaludjene i retardirane, mada pre ce biti da je visegodisnje surovo silovanje u kosarci i fudbalu, uticalo na njihovo stanje svesti.

Za drugare koji su nesigurni u to da cemo da jebemo opet mutiranu cergu, imam samo jedno pitanje. Kada se pogledaju startne petorke, na kojoj su poziciji bolji osim na poziciji 5? Cak ni na pleju nisu bolji od nas. Apsolutno sam siguran da cemo da ih oderemo kao svinja mas'an dzak i to ne mislim zbog navijacke ostrascenosti, vec zato sto smo realno bolji. Oni igrace kvaliteta Bogdana, Sase i Berte nemaju. Na kraju, zivi bili pa videli.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Najbolji stranac koji je igrao u KKP je Bo McCalebb. Nije u redu da se to zaboravi.

Po učinku u našem dresu sa Kinzijem u ravan mogu i Roberts, Kurta i Lazme.

Ne verujem da fmp želi da igra protiv nas u polufinalu. Dobro oni znaju da 3 od 3 sa Partizanom može samo Real Madrid i nijedna druga ekipa u Evropi.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
1.jpg


2.jpg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Najbolji stranac koji je igrao u KKP je Bo McCalebb. Nije u redu da se to zaboravi.

Po učinku u našem dresu sa Kinzijem u ravan mogu i Roberts, Kurta i Lazme.

Ne verujem da fmp želi da igra protiv nas u polufinalu. Dobro oni znaju da 3 od 3 sa Partizanom može samo Real Madrid i nijedna druga ekipa u Evropi.
Не постоји једноставан параметар који би могао тако нешто да одреди.
Питање је да ли причамо о најквалитетнијем странцу или играчу који је пружао најквалитетније партије.
Такође ту су различити параметри тима, не треба заборавити да је Бо играо са Робертсом, Марићем, Веселим и Кецманом, који је тада био фактички организатор, пошто је Бо чист слешер није плеј.
Ево из баш твог поста се види колико је рецимо потцењен један Камингс можда и најкомплетнији странац који је био код нас који је био опасан на продору полудистанци и дистанци и са одличним прегледом игре, плус играч завидне каријере ( прва рунда драфта) и за већину странаца који долазе невероватних 9 поена просечно у једној нба сезони.
Кинзи само у кросоверу има више знања него што ће многи сакупити за читав живот.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
A da malo izbombardujemo Kinsija na tviteru? Ocajnicki potez ali to je najmanje sto mozemo...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Kinzi je najbolji stranac igracki, u smislu najkvalitetniji, tu dileme nema.

Saglasan sam sa Manjifikom da ne treba Vontiga zaboraviti.

Ipak, kakve kretnje ima Kinzi, poteze, odbranu. Da smo imali pleja i centra optuzili bi ga za genocid.

A i ovako je steta sto nece da sprovede genocid nad romskom populacijom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top