Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Sad kokice i uživkanje uz KZŠ... MVP Team :respect

Ako cigani mogu da pomeraju kosarkaske utakmice sa 17 na 21 zbog bitnog gostovanja na Vracaru, ako mogu dva puta da pomeraju utakmicu poslednjeg kola ligaskog dela koji direktno odlucuje polufinaliste, da bi imali sat i po vise vremena da namazu guzu pred Uniks, onda ce se vala i oba polufinala jebeno igrati u petak, pa makar sa razmakom od 5 sati ako treba da se ne popickaju 3 navijacke grupe.

Ako to ovi nasi iz uprave ne mogu da izdejstvuju nakon sve promocije koju je KKP nacinio za ABA,NLB,Goodyear i Adriatic ligu, onda nek se teraju u kurac i jedni i drugi.
Moramo se odupreti svim silama tome što Vesić & CO žele da nam nametnu.

To je idiotski i samo iz jedne dobro znane kuhinje kreiran scenario... Kakav faktor bezbednosti kao izgovor... Pa normalno je da ako se 26. aprila igra derbi na JNA policija bude koncentrisana na stadionu, a ne raštrkana na dve strane.

Ako se oba polufinala igraju u petak onda je policija koncentrisana samo na NBG.

Dule mora da bude upućen u namere poznate kuhinje i počev već od sutrašnje KZŠ nakon utakmice sa Cedevitom mora da jaše čelnike SIDRO-a da takva papazjanija ne sme da bude ni razmatrana, a kamoli da prođe!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
ne mogu a da ne primetim kako se trajanje faza srazmerno povecavalo njihovim delovanjem, sto je rezultiralo time da poslednja, treca faza traje 56 minuta, sto je duplo vise nego prve dve zajedno :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Onima koji imaju slabiji zeludac predlazem da ne citaju komentare na skracene verzije Duletove konferencije jer ce tu, pored standarnih ciganskih, naici i na neke koji kazu nesto u smislu, iako sam navijac Partizana, Dule radi svoj posao, smorio si:banghead

MVP :respect:respect. Tacno ce mi trebati kokice, ali ako je zakljuciti po onome sto je na sajtu, ima dosta materijala.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
A znam da su sanse minimalne ali najjace bi bilo da se kinzi pojavi u sredu:pop
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
A sta je fora sa Tepicem i brojem 7 na duksu jel aludira na nesto:clap
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Mislim da se neće dozvoliti da se derbi igra u istom danu ni sa polufinalima ni sa finalom zbog bezbednosti, ali videćemo, ciganska kuhinja je čudo...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Auuuuuuuuuuu,Dule kralju.
Tacno kako volim.
Bice svasta u ovoj glupoj ciganskoj zemlji!
GARANTUJEM!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
nije mnogo vujosevic silovao pudlicu uopste.
opstio mu sa personom:D
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Пре свега, хвала МВП пару на овом снимку.

Дуле: "Кад сам потрошио залихе из Русије, затражио сам ПОЛА плате, не бих ли имао за лекове"

Век ти јебем, кад сад нисам заплакао. Баш сам песимиста по питању будућности Институције после овог Дулетовог излагања. Посрао се Дуле жешће по Убици и маћехи Смрдији, ваљда ће то имати некаквог одјека.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Naravno da mi u svaku utakmicu ulazimo maksimalno.Ipak je dobro sto su mutanti dobili danas. Jasan pokazatelj da i oni ne zele nas u polufinalu. Nisam ulazio u diskusije oko naseg protivnika u polufinalu ali sam zeleo da zadnje kolo zavrsimo pobedom ili da dobiju panteri. Utakmica u polufinalu sa njima je prevelik rizik, da se spremimo za Cedevitu,a nakon toga dace dragi Gospod i za mec sa FMPom...
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kinsey, koji je social network maniac se uopšte ne oglašava od kad je otišao iz Beograda. Nešto tu smrdi. Čovek je spakovao sve kofere, ne vraća se on.

Možda lik ima takav mentalitet, strava je, do jaja je lik, ali nepredvidiv. Pukne mu nešto i kaže 'Odoh ja!'. Ponekad sam i ja takav.


Što se tiče konferencije, koliko god da je dosadan, Vujošević jednostavno mora da glumi papagaja i da ponavlja po 100 puta jedno te isto, da bi stiglo da svih, da se svi upoznaju sa situacijom kakva vlada. Zna se da ja nisam njegov ljubitelj, ali ovo što sad radi je u potpunom interesu Partizana i zato maksimalna podrška.



Što se tiče ciganske javnosti. Oni su očajni, isfrustrirani i jednostavno od njih ne može da se očekuje objektivnost. 16 godina nisu bili prvaci u košarci, na kraju im se i klub ugasio. Toliko su očajni da su i ovaj mutant prihvatili kao svoj i vide ga kao priliku za neku potencijalnu radost.
U fudbalu je taj period malo kraći, ali takođe rekordna suša.

Zbog svega toga, iako vide da se sve očigledno navlači i da se krade, i da nije pošteno, oni to neće priznati i lagaće sebe kako je Tadić grobar i kako je svih prethodnih godina sve bilo obrnuto, pa je sad malo došao red na njih.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Veliko HVALA MVP timu za ove divne snimke. Cekam da pogledam Duletove konferencije kao lud ceo dan :D

Sto se tice utakmice sutra. Momci da odigraju ozbiljno i da se minutaza lepo raspodeli. Znajuci Dula mi cemo igrati sa 101% i sutra. Karte za polufinale sakricemo i mi a sigurno i oni.

Bas mi je zao onih sto brinu za interese srBske kosrke, jer ce rvati i ustase imati bar jednog ucesnika u EL. Ako se gledaju trofeji i tradicija postoje velike sanse da ih budu cak dva :D
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Očigledno je da Duletove konferencije moraju da traju po 2 sata, da se na njim izlažu javnosti neke stvari koje spadaju u domen intime kako njega tako i igrača. To koliko on ima zalih iz Rusije, koliko su Tepiću potrebne pare i ko za šta nema ne bi trebalo da interesuje javnost. Podvlačim, ne bi tebalo. Ali, kada grobarskom delu javnosti ne možeš u kratkim crtama da objasniš ko živi i radi u kakvim uslovima, kome se uvrću ruke, kad mnogi padaju na priče da su za sve krivi Vujošević i čović, izjednačavajući na taj način velikog sportskog trenera i sluzavu fekaliju, na kraju krajeva ne shvatajući da je ćutanje afirmacija sopstvenog smaknuća, onda su ovakve lekcije neophodne. Šta više, ovo nije samo lekcija i reakcija već i vapaj na maltretman države prema njenom najboljem detetu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A Dule spucao 2 miliona za 2 godine, skupe slike :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Na osnovu tog zakona o stecaju je ozivljen vampir...aaaaaaaaaa :D :buhaha



Drzava FK Udbi: 3 milki Telekom, 4milki Gazprom SVAKE GODINE! nisam uspeo da povatam ostalo DDOR, autosavez i ostala koliko daju. Ma 10 miliona godisnje ide od drzave u FK Udba.

Drzava FK Partizanu: kurac glodjavi... :pop
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Onima koji imaju slabiji zeludac predlazem da ne citaju komentare na skracene verzije Duletove konferencije jer ce tu, pored standarnih ciganskih, naici i na neke koji kazu nesto u smislu, iako sam navijac Partizana, Dule radi svoj posao, smorio si:banghead

MVP :respect:respect. Tacno ce mi trebati kokice, ali ako je zakljuciti po onome sto je na sajtu, ima dosta materijala.

Odlicno primjeceno i to je otprilike masovno krenulo zajedno sa onim govnarskim tekstom iz smrdljivog kurira, pa se tako javljaju razni "grobari" kojima je dosta Vujosevica.Ciganska masinerija radi punom parom, vjerovatno su za taj dio zaduzeni neki likovi kao oni za cepkanje karata, jedino se ovima jebe oni rade od kuce.
Ljudi jel ono stvarno pravi ker zalajao, ili je neko oponasao zvuk?
Tepara kralju jos jednom si pokazao ko si i sta si, i kako znas da cenis neke stvari.Nadam se da ces i pojedincima otvoriti oci da vide da nije sve u poenima,zakucavanjima,asistencijama,bananama...itd...itd...Ima nesto vece od svega toga a to je LJUBAV PREMA PARTIZANU!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top