Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Сузе су дошле непозване

Крај једне ере. Сви смо свесни да је до овога морало доћи пре или касније. Дошло је на најболнији могући начин. Не кривите играче, свако је дао максимум у оквирима својих могућности. На жалост многи од момака у црно белом дресу имају могућности много мање од оних на које смо навикли, било физичке, било менталне или на крају крајева играчке. Нема криваца за ово вечерас. Победила нас је комплетнија екипа од наше и свака им част на томе. Од вечерас почиње нова ера. Каква ће бити видећемо, нек' нам је са срећом. ЖИВЕО ПАРТИЗАН.:partizan_fan:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Kratkoročno gledano, ovo je pakao.
Dugoročno sam, ipak, ubeđen da ovo može da se iskoristi na pravi način.

Dakle, štekajte pare za sezonske.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Хајде да све свалимо на једног играча и на један потез.

Шта је са осталих 39 минута и 59 секунди? Реално, морало је и нама да се деси овако нешто према закону великих бројева. Доста смо утакмица овако добијали. Спорт. Јбг.

Немам неки паметан коментар, осим "Спаса нам нема, пропасти нећемо"...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ja kao neko ko je dugo igrao kosarku, uopste ne mislim da je Gagula lose odigrao. Ta namerna nije bila presudna, ako cemo iskreno, nije ni bio nameran faul.

Naravno da nije lose odigrao, Gagula je bio iznenadjujuce dobar, odlicno se nosio sa njihovim centrima za razliku od Milutinova i Muslija.

A jos je smesnije tvrditi kako je jedna veoma disktabilna namerna na +11 resila mec, ali neko se mora naci za pljuvanje

http://www.youtube.com/watch?v=6rrXzUn1R8A
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Katanac u KK, katanac u FK i da nadjemo nesto pametno da radimo u zivotu. Ovi nas ne jebu 5%.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.288
Možda je i bolje ovako, da se malo pročisti, i klub i navijači...

Čestitke Cedeviti, zasluženo su pobedili večeras.


Upravo. Mnogo ali mnogo nam je sada teško ali ćemo isplivati pa makar igrali sa ,,decom'' sledeće godine. Od mene će imati još jaču podršku i momci na parketu i Dule pa makar i u Evrokupu.

Ne spominjite Artmediju molim vas...

Sada ćemo pokazati da li smo veliki klub. Ja ću još jače podržavati klub i kupiti sezonsku sledeće godine makar igrali onaj Fiba kup (ili kako se već zove).

BORBA BRE!!! GLAVU GORE!!!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Bilo je neminovno da se i ovo jednoga dana dogodi. Pošto još uvek nema vesti o preminulima očigledno je da smo i ovaj poraz preživeli. Ja sam morao da pobegnem što dalje i brže mogu kako bih na miru cvileo, malo je falilo i da me zgazi auto ali očigledno da crno-beli večeras nisu imali sreće...pa tako eto i mene sa vama.
Boli i boli.... i boli..... i boli.... ako je istina da što ne boli to i nije život, eto nam za utehu da smo itekako živi.
Drago mi je da se nije čuo nijedan zvižduk posle meča, nadam se punoj hali na sledećoj utakmici i zajedničkom dizanju iz blata. Odatle smo počeli i prosto ne smemo olako napustiti ono što smo voleli.

U narednom periodu će se mnogo toga analizirati i tražiće se greške. Ja u tome neću učestvovati niti to smatram potrebnim. Bolje je da se analizira kako smo toliko dugo izdržali, trebaće nam itekako.

Igračima i stručnom štabu :respect, nisu se predali bez ispaljenog metka ali nam je rikošet došao glave.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Пораз од Олимпијакоса на фајнал фору у Паризу и овај сада су ми сигурно два најтежа од како пратим наш КК.

Шта да се ради, сигурно нећемо мењати имена и правити фузије са било киме, играћемо часно и достојанствено са каквим год буџетом (ако га уопште и будемо имали), трпећемо поразе од 20-30 разлике али ћемо опет да устанемо и да се вратимо на стари пут! И то јачи него што смо били пре овог пада!

ГЛАВЕ ГОРЕ МОМЦИ, БОРИЛИ СТЕ СЕ И ДАЛИ СВОЈ МАКСИМУМ, ТО ЈЕ ОНО ШТО ОД ВАС ТРАЖИМО!

Кад мало размислим, можда је и боље овако. Можда је боље зато што ће у клубу морати да се мењају неке ствари. Пре свега начин финансирања. Мораће да се направи чистка, да неки људи напокон крену да раде по питању маркетинга, да пробамо да нађемо неког спонзора из иностранства... Али све је то можда...


:(
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Tesko je jako, nikad teze mi nije pao neki poraz kao sad ovaj ali, ali ... igracima KK Partizan nemam sta da zamerim bas nista, momci su ginuli i borii se ali eto nije nas htelo sada, to je samo sport ljudi ...

Necu da krivim nikoga, ni Gagica za onu namernu, ni Tepica za tu promasenu trojku pre njihovog zadnjeg napada ... Momci su hteli najbolje, znam to. Tako je sudbina htela, lopta se migoljila i migoljila i na kraju usla ... to je samo sport. kazem opet ...

Znam da ce biti sad jako tesko bez Evrolige, bez potencijalnih para zbog nje i mogucnosti dovodjenja nekih dobrih igraca ali, ali ... igrace se kosarka i dalje, postojace i dalje institucija KK Partizan i ako Bog da IZACICEMO NA KRAJU IZ SVEGA OVOGA JOS JACI a svetinja nasa se nece manje voleti vec jos jace !!!

Glavu gore igraci, glavu gore Grobari, Partizan je vecan !!!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Сву енергију, па чак и ону негативну усмеравамо на погрешно место и на погрешан начин. На играча, овог или оног човека, што заиста нема везе, и то у овом тренутку какав је сада. Да је овај шут изашао, хвалили би све... Нажалост ушла је, и за неверицу свих Гробара, завршило се тако како се завршило. Ништа променити нећемо, а поуздано знам да ћемо навијати за Партизан и у ЕЛ, и у ЕК, и да играмо само АБА лигу... Треба избројати до 10, па негативну енергију преокренути у позитивну, и помоћи клубу на сваки могући начин!
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Sta reci a ne zaplakati...

Ostaje nada da cemo odraditi nasu ligu kako treba pa da krenu neki novi klinci uz nadam se ostanak nekoliko igraca. Tu pre svega mislim da Sasa povuce nogu i ostane, uz Milenka, Andrica, Milutinova, Salica, pa zasto ne i Bezbradice i Aranitovica, uz Lea i Dragana ukoliko ostanu i poneko pojacanje na centarskim pozicijama krecemo u nove pobede. Sve uslovljeno sa ostankom Duleta.

Nazalost, veceras je dokazano kako samo jedan glup potez moze da prelomi, tu mislim na onu namernu DJ.G.

Po mome nekom misljenju Musli je zavrsio kod Duleta...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.247
Reaction score
33.853
Локација
vaginamandibularia
Sad sledi sledeći scenario. Postepeno gašenje kluba, ili, u najluđem ludilu svođenje na jadnički iz kragujevca. Očekujem da i Vujošević i Danilović najkasnije kroz godinu dana dignu ruke od borbe protiv taloga i govana iz politike, tajne policije, mafije. Sledeće sezone nećemo ni biti u prilici da igramo f4 jadranske lige, a sastav će nam činiti gagići i gagići, uz tek ponekog gagića. Ende, gotovo, kraj...

prigradska mutantska kurva će imati budžet preko 10 000 000 €, pazite šta sam vam rekao. Zato ćemo mi možda, u ludilima, proći prvu fazu mikimaus kupa, uz prosek od 1800 gledalaca. KRAJ, FAJRONT, ENDE! Teško ekipi koja ima takve centre kao Partizan, u domaćem šampionatu ima bar... Pun bre kurac boljih centara. Nismo promovisali mlade igrače, sve što vredi ode za koji mesec... Ende.

Sad će usmrdeli, mrtvi, raspali cigani da leleču turkoidno od radosti što ima bozje pravde, jebo ih on u dupe sektaško udbaško mafijaško. Da imam čime, pobio bih sve...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Mislim da me je infarkt zviznuo...pa sta je ovo u picku materinu...kakva je ovo jebena sezona...neka se zavrsi vise u picku lepu materinu muka mi je od nje...prvo silne povrede,pa raspali Kinzi,sada ovo...
Ovo je kosmar...kako cemo preziveti samo bog zna
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Sudbina je kurva. Prije koju godinu smo se radovali ovakvoj trojci, sad debelo tugujemo.

Ne znam sta pametnije da pisem. Nadam se da cemo se sad presabrati kao klub, a ja bih poceo sa uvodjenjem nekog da naslijedi Duleta. Ne jer sumnjam u njega u bilo kom trenerskom smislu nego sto stvarno ne znam kako je njegova bolest ovo prezivila...

Jedini koji ce, makar se nadam da ce nam makar toliko dopustiti, moci da odrze klub da nas gospodar i potrci ne gaze jos vise, smo mi navijaci i nadam se bivsi igraci koji nece cutati kao ovi iz fudbalskog dijela.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Jako tezak udarac za nas KK. Igrali smo srcano ali Cedevita kosarkaski pismenije. Da se ne lazemo, zasluzeno je dobila. Smith-a nije bilo nigde, ali je pokazao kad je najpotrebnije, da je lider i veliki igrac.

3 razloga za poraz (preslikano za celu sezonu):
- nemamo skolovanog pleja - nasa igra se svodi manje vise na soliranje
- centri
- jebena zona u 1. cetvrtini, gde primamo 27 poena :banghead
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Zorice,
ako je moj prethodni post nekog igraca Partizana vredjao, onda nema veze, banuj ako mislis da treba. Ja za doticnog jednostavno ne znam da nadjem blazu rec od "stvorenja". A da se sluzim nekim floskulama za onoga koji nasem klubu veceras u minimalno dva navrata izbija pobedu iz ruku, pobedu koja mozda (ne dao blagi Bog) znaci i egzistenciju, to sigurno necu. I dalje stojim iza svojih reci, misljenja i osecanja upravo zbog tima kojeg svi mi neizmerno volimo, koji nam je doneo toliko radosti i tuge. Nikoga, pa ni doticnog, nisam krivio zbog promasaja, vec zbog onog sto su mnogi videli. Ono sto je doticmi uradio, niti ima veze sa emocijama, ni sa timom, niti sa mozgom - jednostavno receno, uspeo je ono sto nijedan nas neprijatelj nije. I ja sad treba da ga postujem samo zbog toga jer, nazalost, nosi nas dres? Jedino ako necu, a ti kako hoces.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sve sem one namerne lične je bilo dobro od strane Gagića. Izbacio je Nurkića iz igre zbog penala a i u odbrani ga je sasvim solidno zatvorio. Mi smo uhvatili priključak i kasnije preokrenuli uvođenjem Gagića na peticu.
On je jedan prelimitiran košarkaš koji ono dobro što radi radi uz pomoć magije. A realno je treći centar ekipe koja nema centre.

Sve ovo je veliki uspeh jer pored silnih povreda ti dve godine igraš bez centara a to je ono po čemu smo bili prepoznatljivi.

Glave gore!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Velika navijacka skola.I ovo treba videti,biti jeban u Beogradu.Sve je to za ljude,hvala ti crno-bela ljubavi,sad je vreme da se i mi malo preispitamo i pregrupisemo.Idemo dalje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top