Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Auu kakvo jebanje bejase sinoc. I na parketu,a i van njega.
Jedno 50ak ljudi ostalo napolju i naravno da nas nisu pustili,jer je covic tako rekao,ali visegodisnje iskustvo mi daje prednost u odnosu na sve ciganjske redare i pandure pa sam naravno usao.
S Duletom i Bogdanom na celu zeleo bi da cestitam svima na ponizavanju droljetine i njenih vernih sluga :pickaciganska
Znao sam da ce BB da ih jebe,i u prvoj tekmi je taman krenuo,ali desi se ono sranje... A sto je najsladje,mislim da nece da stane,cak sta vise tek sam sad ubedjen da ce da im se posere po facama. Skroz najstrasnije! Tu su sad i Pavlovic i Milutinov pa da vidimo...
Volim ovako kad nas razbesne(nesto slicno kad nam nisu dali da udjemo u poluvremenu u svlacionicu najdubljeg stadiona). Takve stvari nas pokrecu,a u ovom finalu ima ih i previse,a oni su cackali tamo gde nisu smeli. Mucenici.

I na kraju,konferencija koja je zajebala vek. Bas sam se slatko ismejao u pojedinim trenucima u one sitne sate gledajuci Duleta u opakom elementu.:buhaha
Veliki naklon Duletu i potpuna podrska ma sta uradio. Jer on je jebeni car :respect:respect:respect
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Ја би само да се најебем милосне мајчице гогићу :pickaciganska (ако може :D)! Па мајку ти јебем ПОГАНУ, дијете умало НАЈЕБАЛО а ти САМО новчану!!! Сад да видим ђиласа у вези оне његове изјаве...

А свака част БОГдану и Дулету! Какви цареви, то је невиђено! Само пишајте по багри пантерско-гејлијској и ја ПРЕЗАДОВОЉАН!!!

И за крај: Дуле, СКИДАЈ САКО!!! :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Богдан Богдановић, иначе брат од тетке Марка Перковића ТОМПСОНА и оснивач Зенги Душко Вујошевић у стилу, полако корачајући напуштају терен хале Пионир док их уз корак прати песма "Кукавица" од можда и једине преостале чистокрвно српске навијачке групе у галаксији.
ФРАЊЕВЦИ ВОЛЕ ПАРТИЗАН !


Smanji sliku na razumne mere!

WebCrew edit
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Cekao sam da se donekle stisa euforija zbog naseg fistinga od sinoc,ali reci cu.

Ovo nije trebalo igrati.
Nije trebalo igrati ni fudbal nakon Novog Pazara i Radnickog iz Nisa(verovatno je vec tad bilo jasno koliko je sati onima koji poznaju srBlje). I pored najdraze sezone koju pamtim,najdrazeg derbija,najbolje igre. Nije trebalo igrati.
Nije trebalo igrati KLP (Kosarkasku ligu Pickouste) onog trenutka kad je bilo jasno da ce u njoj igrati 2 FMPa, 2 Vucica, i ko zna koliko Vesica i Covica (dok nije zabagovao mucenik). Onog trenutka kad su kaznjavali ljude zbog sakoa, praznili dvorane zbog novcica a registrovali u fudbalu 3-0 kad gostujucoj ekipi pozli od suzavca. Ili kad pijani sofer , mitsko bice sa glavom teleta a telom pileta udje u teren i fizicki se sukobljava sa akterima.No dobro.
Ne bih da ulazim ponovo u konflikte sa filantropima zeljnim beckog derbija,sa "normalnim" i "humanim" forumskim drugarima, ali Bogdane, samo sto si doveo u pitanje igranje za reprezentaciju Republike Pickouste, za mene si jedan i jedini.
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
То да ли је требало играти или не више није битно. Када смо пристали да се настави онај циркус у купу прошле године, дали смо им зелено светло да настављају за иживљавањем.
Овде неки спомињу да их боли уво и за репретентацију и за Србију јер је Партизан испред свих (што донекле разумем), али управо такво размишљање нас је и довело до тога да нам државу води један хистерични его манијак, јер цигани тако размишљају и боли их уво за све остало јер освајају титуле на силу уз помоћ тог манијака. У здравој држави би КК Партизан нормално функционисао, а сад се тресемо за све и свашта.

Нашим момцима свака част на синоћној партији :respect После оних срања из прве утакмице, овако се вратити и разбити мутиране плаћенике 20 разлике је стварно за дивљење. Морам да издвојим Гагулу, чиста доминација :clap ;)

А то што су имбецили пуштали Кукавицу Дулету... Кад им Дуле запева на крају овог новог циркуса...

r8800y.jpg
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.453
Локација
Kej Republika
Nisam gledao utakmicu zbog obaveza, dusa me boli. Pogledah snimak i puno mi srce. Nasi momci svaki kos proslavljaju kao gol, posle svakog kosa okrecu se ka klupi, ka navijacima.

Stvarno ovim momcima kapa dole za sve uradjeno do sada. Nadam se da cemo osvojiti ovu titulu samo zbog njih samih. Oni su ti koji prolivaju krv i znoj za Partizan, a nemaju ni dinara od toga.

Ono sto je Gagic sinoc odigrao je bila poezija. Svaka cast zaista.

Idemo dalje, do 3:1...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Navijači mutanta iz železnika se služe svim i svačim, čak i usred noći, pod okriljem mrklog mraka. Bilo je pokušaja svinjarije noćas, a postoji i dokazni materijal što je super. Ne bih ja konkretno o detaljima, na ljudima iz kluba je da li će sa tim da izađu u javnost ili ne. Nema nikakvih posledica, sve je ok, to je najvažnije, a u svakom slučaju smo dodatno motivisani za sutra.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Па ја њих просто обожавам, чак ни Дуле не може наше играче толико да наложи као што то мутанти могу.
Тако да шта год овај пут урадили нема разлога за пљување :D, већ сутра ће им наши показати да је то био крајње добар потез:D:
Па ће опет бити затрпао нас Богдан усташа, унаказио нас Гагић ретард :D

edit: I Bogdan gleda Igru Prestola :)
http://www.zurnal.rs/2014/06/18/bog...o-tako-je-lakse-do-titule/index.html?lang=cir
 
Последња измена:

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Navijači mutanta iz železnika se služe svim i svačim, čak i usred noći, pod okriljem mrklog mraka. Bilo je pokušaja svinjarije noćas, a postoji i dokazni materijal što je super. Ne bih ja konkretno o detaljima, na ljudima iz kluba je da li će sa tim da izađu u javnost ili ne. Nema nikakvih posledica, sve je ok, to je najvažnije, a u svakom slučaju smo dodatno motivisani za sutra.

Велика грешка је прећутати овакве ствари, посебно кад имамо доказ.
Још се лименкари нису сабрали од нашег гажења у понедељак, ово би додатно уздрмало њихов обор, још кад додамо на то да ће вероватно бити играчки ослабљени сутра, ето одличне прилике да их тотално уздрмамо.

Неће бити свеједно ни судијама сутра ако ми са овим направимо галаму какву треба данас.
Нуде нам се да их газимо на свим пољима, искористимо то.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
Kaze je-ne-a pod okriljem mraka. Pa retko se ja secam jedne navijacke price da su oni nesto znacajno uradili kada su bili malobrojniji, oni to i ne pokusavaju kada ih nije duplo vise. U zakazanoj ferci pre desetak godina, iz nemoci su ubili Grobara - nozem, nije tema, ne bih o detaljima, ali ne smeta da se ponovi.

Ovde je bila polemika pre par meseci, kako ima i normalnih cigana. Nema ih, nema! Pogledajte samo kakve oni komentare ostavljaju po portalima. Sekta pogana i bolesna. Neko lepo rece ovde, negativnom selekcijom vekovima, nastali su takvi stvorovi. Ili sto rece moj otac juce, zvezda i cigani su oduvek predstavljali ono najgore u srpskom drustvu, najbolji reprezenti najgorih osobina. Ovo je realno i da ne navijam za Partizan isto bih mislio citajuci sta oni pisu - bolesni su, mnogo su bolesni i isfrustrirani.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Govna mutirana prave sve veci pritisak pred sutrasnji mec. Prvo ovo sto je Je-Ne-A preneo a vidim da se oglasio i Radonjic sa pricom kako se oni nadaju da ce imati sudjenje koje stiti njihove reprezentativce nosatog Katica i Bobija. Jasno je na sta aludiraju govnari i da trebamo biti sutra spremni na skandalozno/kriminalno sudjenje od strane cokijevih arbitara... Ali kao sto smo vec svi rekli ovde, kad smo vec resili da igramo idemo do kraja pa sta bude.

EDIT: Oglasio se i Dule a saznali smo jos jednom kako nisko idu govnari a ovaj put americki delija dzenkins tako sto je nasem Dalou u toku meca govorio kako "'nista ne zna" i kako nece dobti "ni dinara" u Partizanu. Dno dna kakvi su.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Dosadila sam više i sebi, a kamo li vama... ali... ALI... nije trebalo da igramo!

Imam odvratan osećaj, daj bože da se varam! Uopšte mi se ne sviđa što DV otvoreno proziva Vučiće i vrh SNS-a jer to znači samo dve stvari:

1. Leg'o je na rudu (što ne želim da poverujem i mislim da su smešno male šanse),

2. Došli su mu glave i ovo je labudova pesma (što TEK ne želim da poverujem, ali mi se čini izvesnim)

Postoji naravno i treća opcija da je našao šira leđa, ali koliko je to moguće danas u Srbiji?!

Mnogo se brinem.... ali mnoooogo.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Cibona je izgleda odustala od evrolige, pa ce limenke ici direktno u evroligu, a mi mozda u kvalifikacije...
Ovo je tacno baksuzna sezona da nema dalje!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ne znam za vas, ali ja imam taj neki borbeni duh, i ono kad smo izasli iz hale molio sam boga da se pojavimo u zadnjih 10 sekundi dozvoljenog vremena a onda da im se iznajebemo majke na terenu..tako i bi, i da nije bilo one tuce razvalili bi smo govna!
I kada je bilo price hocemo li igrati drugu ili ne, bas sam se razocarao kada sam citao naslove da ipak necemo..a onda kada sam procitao da hocemo znao sam da cemo ih razguziti, i jesmo! trebali smo 30 razlike da ih nabijemo mamu im jebem! Dela bre govore vise od reci!

Mislim da ce biti najgora utakmica u celom finalu..to je neka moja pretpostavka. Nema navijaca, nema kod da vrsi pritisak na sudije, ima da nas kradu i da se smeju! Nasi igraci su malo emotivno ispraznjeni (ne potpuno, bilo bi smesno da im je dovoljna jedna utakmica da se isprazne), ali malo - dovoljno da ne budemo pod onolikim nabojem kakav smo imali prekjuce. Ocekujem jednu dosadnu predstavu...

Ipak, kada se sve sabere i oduzme, ono gazenje od pre dva dana nama daje dobru prednost u odnosu na govna ciganska, nije im sada lako, jedva su nas dobili 5 na 3, pred svojim "navijacima" su ponizeni bukvalno, dobili su opasan kompleks od Bogdanovica, vise nemaju pojma sta sa njim da rade, centri su im se usrali jer su ukapirali da uopste nemaju dominaciju pod kosem.. tresu im se gace sada samo tako!

Brinu me samo crnci provokatori, i ona picketina provokatorska Simonovic..znaci covek samo provocira i nista drugo ne radi celu utakmicu, ja prljavijeg (ne)sportistu odavno nisam video!


Ova dva bolda kombinovano mi izazivaju jedan jako strasan predosecaj, necu da prizivam, ali zaista verujem da ce Bogdana neko ozbiljno pokusati da povredi i osakati do kraja serije..fizicki, bukvalno! :?

Nasa najveca sansa (osim u Bogdanovicu naravno) lezi i u kontinuitetu centara, u raspolozenosti Berte i u karakteru Pavlovica! Zasto Pavlovica? pa bio sam na utakmici sa fmp-om u hali sportova pre par nedelja, i primetio sam uzivo nesto kod njega sto preko tv-a nikada nisam! Covek ima taj neki karakter u fazonu "gurnuo si ti mene na kvarno u tvom napadu, e sad cu ja u sledecem napadu da ti se najebem mile majke!" Cak mi se cini da sam u jednom trenutku i video kako ga neki panter udara na kvarno, Sasa mu se okrece onako u prolazu i kao da kaze "e sad ces da vidis svog boga", i vec u sledecem napadu kad sudija ne vidi Sasa ga bukvalno cisti sa terena! Davno je bilo a i bili smo u transu na tribini pa zaista nisam primetio koji je igrac bio u pitanju! Takav neki mentalitet ce nama sutra itekako trebati!

Edit: Sto se tice Eurolige, najvise od svega nama je bitno da se to pitanje konacno resi sto pre. Nista drugo, ishod kakav bude bude, ne pitamo se puno , ali samo da se izbaci ta neizvesnost da znamo na cemu smo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Cibona je izgleda odustala od evrolige, pa ce limenke ici direktno u evroligu, a mi mozda u kvalifikacije...
Ovo je tacno baksuzna sezona da nema dalje!

Hajde sa ovim da sačekamo... ako se ne varam, bilo je priče da se u slučaju odustajanja Cibone, to mesto vraća Evroligi, a ne Aba ligi.... i da Đordi onda odlučuje kome će dati to mesto. Ne mora uopšte da ide neki tim iz Aba lige, može iz Kazahstana, odakle god.

Može naravno i njima da je da, pošto im lova neće biti problem. Ali ne znači da AUTOMATSKI oni idu u EL, a mi u kvalifikacije....

Nažalost.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Cibona je izgleda odustala od evrolige, pa ce limenke ici direktno u evroligu, a mi mozda u kvalifikacije...
Ovo je tacno baksuzna sezona da nema dalje!

Na temi o košarci u Srbiji se već diskutuje o ovome. Ova tema nema nikakve veze sa eventualnim učešćem Partizana u kvalifikacijama za EL, mislim da ime ove teme jasno govori! Ne pišite o jednoj istoj stvari na dve teme!
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Jasmina T.@

Ko bi mogao da bude miran posle svih ovih dešavanja poslednjih meseci i godina, a da iskreno voli "Partizan"?
S razlogom si zabrinuta, kao i svaki iskreni" Grobar", jer se ovde ništa ne dešava samo od sebe tj. slučajno.
Najviše bih voleo da je razlog ono treće, ali... Srbija je to.
Nazad više nema. A nismo ni navikli na drugo osim na tešku borbu, tako nam je izgleda suđeno, zato, samo napred.
Sad kad su već ušli u "arenu" želim im da iz nje izađu kao pobednici.
Ova tvoja strepnja se može dočarati čuvenom rečenicom,
"Vazduh trepti kao da nebo gori..."
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Nasa najveca sansa (osim u Bogdanovicu naravno) lezi i u kontinuitetu centara, u raspolozenosti Berte i u karakteru Pavlovica! Zasto Pavlovica? pa bio sam na utakmici sa fmp-om u hali sportova pre par nedelja, i primetio sam uzivo nesto kod njega sto preko tv-a nikada nisam! Covek ima taj neki karakter u fazonu "gurnuo si ti mene na kvarno u tvom napadu, e sad cu ja u sledecem napadu da ti se najebem mile majke!" Cak mi se cini da sam u jednom trenutku i video kako ga neki panter udara na kvarno, Sasa mu se okrece onako u prolazu i kao da kaze "e sad ces da vidis svog boga", i vec u sledecem napadu kad sudija ne vidi Sasa ga bukvalno cisti sa terena! Davno je bilo a i bili smo u transu na tribini pa zaista nisam primetio koji je igrac bio u pitanju! Takav neki mentalitet ce nama sutra itekako trebati!

Такво размишљање само може да нас доведе до тога да поново играмо 3 на 5, а можда чак и 1 на 5 пошто је мало фалило и са тројицом да их добијемо. Рецепт за победу је исти као у претходном мечу, дакле без икаквог одговора на провокације. Треба сви да се понашају као Богдан, Андрић и Дало. Удари те на кварно? Ок, добијаш тројку у лице у наредном нападу и јебање какво у животу ниси доживео, па ти настави даље са циганским форама.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top