Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Nadam se da nije istina, ali i ako jeste, hvala ti kapitenu za sve, zasluzio si!

Poludistanca, sut za 3, cak je i odbranu popravio, vukao ekipu kada je bilo najbitnije… Koga vidite kao potencijalnu zamenu?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
To ce biti glavno pitanje, kako zameniti najbolju 2. Evrope...dal uopste pokusavati naci takvog igraca ili promeniti konceptualno kako je tim sastavljen, narocito ako nam odlaze, a izvesno je da idu i Zek, Matijas i Exum pored Kevina. Jbg Zeljko je najveci i ako u nekoga ne sumnjam onda je to on
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Gluposti da nismo mogli ici do 2 mil neto. Kod nas je porez mnogo manji nego tamo.
Ok, ovim su jasnije nase ambicije
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269

Joakimnoah

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
1
Reaction score
0
Локација
Novi Sad
Pominju se Jordan Loyd i Dwayne Bacon kao zamene ali po meni nijedan od te dvojice ne može da zameni kapitena. Od svih igraća kojima su isticali ugovori on je bio najbitniji za ekipu. Mislim da bi najbolje bilo da za pare koje će biti uštedjene uzmemo dva igraća od kojih jedan samo da pegla odbranu a drugi napad. Vanja bi nam sad tek odlično legao iako je i on sam potvrdio da ostaje u Španiji.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Kevine, hvala ti za sve… :respect
Spasao si nam sezonu a možda i budućnost kluba u Aba majstorici.
Vidimo se uskoro. Jedva čekam da ga pozdravimo kako dolikuje za neki mesec.
Mogao bi sad Jan u suprotnom smeru:D
Ne znam Kori Higins u kakvom je stanju. Mislim da mu ističe ugovor. Kad je zdrav najbolji bek Evrope.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Toliko “stranaca” je proslo kroz nas klub, ne znam da li sam i jednog zgotivio kao KP-a. Kako se razvio u ovih godinu dana, igracki i ljudski pred nasim ocima. Nemam kos koji bih izdvojio, takva rutina i preciznost. Mnogo je radio na sebi poslednjih godinu dana… nadao sam se da ce ostati, da naplatimo sve skupa, a i da nazdravimo jos neki put uz koktel u bohu. Srecno u nastavku karijere Kep, zasluzio si i mnogo vise od ovih 3M… Vidimo se u Berlinu
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Glavu dajem da ni jedan igrač od ovih nasih 5 nece imati ako ode brojke kao kod nas ove godine. Pogodili smo sa skoro svim igračima tako da se ne plasim zamena, po meni je veci problem nedostatak domaćih potencijalnih igrača, mada ako ostaju Andjusic, Avrm, Smajli Koprivica... tesko i da ce se tražiti neki posto sem Mirotica Lucica nema takvog kvaliteta. Po meni velika greska sto smo ispustili Milutinova. Ne sumnjam da cemo izabrati prava pojačanja, ne znam koliko ima platu Rodrigez lik nas je bukvalno unistio, jeste star al ima jos sta on da ponudi. Ionako ce Madar igrati 20 minuta kad je imao u njega ovoliko poverenje protiv kampaca sledeca sezona je njegova, jedino sto smo ga napravili za neku drugu ekipu ako ne produži ugovor
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Nije jos uvijek zvanicno,ali ponuda Barselone vrijedna 8 miliona eura bruto za dve sezone je na stolu.Ovo nije lako odbiti-instagram pbg.news
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kao da smo se pitali nesto za Milutinova koji je u Rusiji imao 3 miliona godisnje a u Grckoj sad nema ispod 2.5...malo realnosti nije na odmet. Mi nemamo cup zlata ili drzavu iza sebe, imamo budzet koji imamo i na osnovu njega sklapamo ekipu.

Edit
Pgb.news javlja da je ponuda 8 miliona bruto, za dve sezone...ogromna cifra
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Daleko od toga da Panter nije bio formiran igrac pre nego je dosao kod nas. Ali njegova igra sa pocetka i zadnjih pola godine je velika razlika! A tu se nesto i Zeljko pita. Hocu da kazem, Zeljku treba dobar "materijal" i ne sumnjam da cemo opet gledati u KKP najbolje igrace evrope na pozicijama od 1 do 5.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top