Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
porez u Spaniji je poprilicno velik, malo manje od 50%...
što bi negde značilo da bi imao 2 miliona po sezoni
što i nije toliko puno kao što izgleda na prvu loptu kad se pročita 8 miliona bruto na 2 godine
ajde ostoja odreši kesu...
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
468
Reaction score
2.597
Ipak smo svi bili svjesni da ce se ovo desiti, iako smo prizeljkivali da se desi neko cudo i da kapiten ipak ostane. U svakom slucaju, veliko mu hvala i o tome koliki trag je ostavio na sve nas za mene najbolje govori to koliko sam se osjecao pos*ano kad sam procitao tu vijest. Ali samo nakratko, kapiten je zasluzio da u 30oj godini uzme velike pare, i sigurno ce biti upamcen kao jedna od najboljih investicija u posljednjih 20ak godina u klubu. HVALA TI, KAPITENU, I SVE NAJBOLJE U OSTATKU KARIJERE. Nadam se, ustvari znam, da ce Arena (dvorana, ne ona pogan od televizije, naravno) znati dostojno da te pozdravi standing ovationsima kada dodjes u posjetu sljedece godine sa Barcom. A i taj sugavi klub ce mi postati ipak jos malo manje antipatican.

Rekao je Zeljko i na konferenciji za stampu poslije finala - nas cilj je da imamo pristojan budzet. Mi se ne mozemo mjeriti sa najbogatijim klubovima, I NE TREBA DA SE MJERIMO. Znamo svi, a ponajvise on, da je nas Partizan uvijek bio nesto drugo, jednako sada kao i one 1992 kad nam je on donio titulu. Prema tome, sve je u redu, sve kul. Otisao kapiten, pokazao jos jednom da je Partizan klub koji igracu moze donijeti ugovor zivota, a to ce sigurno znati da prepoznaju i oni koji dodju poslije Kevina.

P.S. Sjetimo se da su 2009, nakon niza sjajnih sezona, klub napustili Tepic, Tripkovic, Velickovic, kao i Lazme i Palasio. Na pripremama nismo imali igraca da sastavimo tim, morali smo da popunjavamo roster juniorima, i tek pred sam pocetak takmicarske sezone su dosli neki tamo Bo Mekkejleb, Loren Roberts, Aleks Maric i vratio se neki veteran Dusan Kecman sa minimalnom minutazom u Panatinaikosu. Ostatak je istorija. A znamo da je 2023 nova 2009.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Panter je bio odličan igrač pre dolaska u KKP, sad je najbolji bek u Evropi. Lesor je bio prosečan EK centar, sad je u 5 najboljih u Evropi. Zek je bio tu negde u rangu Pantera, sad je uz Deka i Vezenkova najbolji krilni centar Evrope.
Što je već rekao @Djenka, bitan je kvalitet i želja za radom. Što ne bi još neki klinac iz Bronksa postao kapiten KKP i osvojio EL...
Uostalom, nerealno je zadržati nosioce (posebno u Evropi) više od 2 godine zaredom, čak je i ovo do sad bio prestiž.. Do pre par godina smo imali samo 2-3 stranca koji su ostali duže od godinu dana i nisu bili najbolji košarkaši Evrope u tom trenutku. Pa čak je bilo i realnije zadržati Bogdana onomad nego sad Kevina.

No ako smo prošle sezone napravili onakav tim, kao povratnici u EL nakon 10 godina i nakon dva teža kiksa u EK i ABA, mogu da mislim kako će sada izgledati tim.

Svakako tužan osećaj, u rangu odlaska Bogdana, Jana i Žofrija.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Po ovome, to je 3.2 neto po sezoni. Ja sam tako nekako i razumeo na pocetku, a ne 2 neto po sezoni kako neko napisa.

Mislim da mi ne trebamo dati toliki novac iz nekoliko razloga:
1. jer ga nemamo,
2. jer ne znaci apsolutno nista i jedan igrac ne garantuje trofeje.

Cak mi je i malo cudno da jedna Barselona koja se opekla o Mirotica se sad ponavlja sa slicnom taktikom na drugom igracu. A mozda je i do one njegove kavge sa Realom pa znaju da ce mu stalo biti dignut na madridiste.

Neka mu je sa srecom, sve najbolje osim protiv nas.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.572
Локација
Yaoundé
Eurohoops bi trebalo da je ozbiljan portal, ali... Jeste da je kasno (oko 2:30), ali osim njih niko o tome još nije pisao... Zvanični sajt Barselone, tviter nalog, portal Evrolige, najveći španski sportski mediji As i Marka...


... svuda je poslednja informacija o Barseloni odlazak Jasikevičijusa... i da, svestan sam da je ovo verovatno hvatanje za slamku...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
Kako sam procitao ovu vest, tako sam poceo da se okrecem po krevetu i da ne mogu da uhvatim san, suze mi idu, ali nekako moram da se pomirim sa informacijom.

Drag moj kapitenu Kevine, znam da ove moje reci nece stici do tebe, ali zelim da otvorim dusu i podelim ponos i tugu sa kolegama ovde na forumu.
Ponosan sam na tebe, jer si u odlicnoj F4 sezoni Milana izabrao Partizan, brlog, otmice, pritisci, Evrokup, Mzt i Krku za protivnike, pre toplije krajeve, veci novac, uredjenije sisteme, milione kraljeva, ponosa Izraela itd.
Hvala ti sto si nas podigao i od osrednje Evrokup ekipe, napravio tim od koga je citava Evropa drhtala ove sezone i samo pljacka celnih ljudi Evrolige nas je kostala trona.
Hvala ti sto si jebo mater moralnom gmizavcu, vucicu pederu i vecinskoj srbiji...
Hvala i za onu tucu, jer si pokazao i pored svega kako se brane boje i saigraci Partizana...
Tuzan sam, jer neces biti sledece sezone u timu Zeljka koji ce se naci na tron Evrope, neces se sa nama radovati na Zeljkovom jubilarnom 10-om trofeju, vec ces verovatno biti na protivnickoj strani...
Ako nekad sretnes ove iz zeleznika, trpaj ih kao u finalu Aba, da te pamte dok jos postoje, a nece jos dugo.
Hvala ti na svakom poenu, skoku, asistencijom, na opravdanom epitetu KAPITEN i sto da ne , nadam se da ce nam se nekad ponovo ukrstiti putevi i ostvarimo zajedno SAN koji se zove trofej EVROLIGE!
Nedostajaces nam i vidimo se sledecu sezonu:partizan-fan::cry:
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Da nam ništa nisi doneo (a jesi mnogo!), da si bio tragičar (a nisi!), da nisi opavdao ulogu kapitena (a jesi!)...opet bih te voleo, samo zbog one trojke u Madridu.

Kada sam se vratio iz Španije, kolega Španac Grobar mi je rekao samo ovo: "Brother, you are taking that 3 point shot to the grave with you."

To je suština i najbolji opis Kevinovog učinka u Partizanu - besmrtnost!

I ne, ne očekujem da se vrati.

Ni ne mora, neka odradi ove pare a posle toga se vidimo u hali, tu će doći sigurno...

Hvala KP.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.396
Nema kraja licemerstvu kod navijaca Partizana. Pogtovo kod instagram botova kome je Panter bio glavni krivac uz Zeljka zato sto je Partizan imao lose rezultate na pocetku a da ne pricamo o pljuvanju posle Reala pa sve do ove pete utakmice plej ofa u Aba. Sada svi ti isti bukvalno suze rone zato sto Panter odlazi. Neverovatni su.
Svakako ako je tacno hvala KP na svemu,na surovoj profesionalnosti i sto si dostojno nosio nosio breme kapitena naseg kluba. U toku ove dve godine nikad nisi bezao od odgovornosti da se uzme da se resava kad niko nece/ ne sme, uvek si uzimao koske pri isteku napada, pokazao si zube i ljulju u madridu i nisi dao na druge svoje igrace kao u Bolonji, cedio te Zelimir za sve pare :D...pravi kapiten. Srecno.
A sto se nas tice daj sad Dzejmsa da i njega ZOC obradi :D
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Kakve suze, budalaština. Sasvim normalno sve to, lepo završio mandat, gotovo pa najbolje moguće, i videlo se da mu je bilo bitno da to bude tako, upisao se zlatnim slovima i nadam se da ostajemo "ortaci" kad navrati u Arenu. Dobro je da nije Real, to bi bilo jedino bljutavo

Nego je kukanje baš prešlo u modu.

Ja sam slavio titulu danima kao da mi se drugo dete rodilo, i još ću, a onda vidim mreže su maltene odmah počele da kukaju ko ide ko ostaje. Depresija postala fazon
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Da, upravo to. Lik je sve ovo, gospodski odradio. Doneo nam trofej, posle toliko godina. Nije bilo smaranja, oko njegovog odlaska, fokusirao se na finale. Msm ono, posle ovakve sezone, očekivano je sve ovo. Bukvalno je mogao da bira, gde će igrati. Inače, pokazao je i kako treba da izgleda jedan kapiten, kluba.

One more game, Kep!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Znam da je sve ovo normalno i očekivano, i da će doći neko drugi, Bože zdravlja - bolji, da je najbitnije da nam Željko ostane...
...al' ja se osjećam k'o da mi je neko umro, Bože me oprosti.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.722
Локација
underground
Izrastao je ove sezone u najbolju dvojku Evrope bez ikakve sumnje. Neverovatan napredak u svim segmentima igre. Ne postoji takav univerzum niti ce u narednih 100 godina postojati u kojem mozemo parirati finansijski najbogatijim klubovima Evrope.
Hvala mu za sve jer po meni titula ove sezone u ovakvim uslovima jedna je od najznacajnijih u nasoj inace veoma bogatoj istoriji.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da nije odigrao ovo finale, svi bi mu jebali majku. Razlika je samo 1 utakmica. Za mene je više zasrao, nego uradio dobrog, u ključnim situacijama, ali mi je drago što odlazi kao pobednik. Želim mu svu sreću u daljoj karijeri i poraze od Partizana.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Bravo za Kapitena, hvala mu na svemu i nek se naplati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top