Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.343
Reaction score
11.107
Локација
underground
Ne verujem, ne mogu da verujem, ovo nikad do sad nisam doziveo da najbolji igrac Evrope na svojoj poziciji ostane kod nas kad mu istekne ugovor. Nemam reci za ovo, radujem se ko one noci kad smo uzeli ABA . Momak iz Bronksa je poslusao srce, bez "testiranja trzista" !
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
KEVIIIIIIIIIN PANTEEEEEEEER
Kapiten je pokazao koliko voli ovaj klub i koliko je uzivao u crno belom dresu!
Zeljko je jos jednom pokazao kakav odnos ima sa igracima i da je naravno bez premca najbolji covjek u svom poslu.

Ono sto nas je KK naucio, nikad dobre vijesti ne idu same, tako da vezite se krecemo, poceo je prelazni rok, a Zeljko i Zoran ne spavaju nocima.
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Јак импулс и за остале који као још вагају дали да остану или да иду.
Некако мислим да је Матијасу најтеже.
У сваком случају, има да пуца на све стране.
Thank you for staying KP !!!!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.584
Au koliko sam se obradovao... Kakav je car ovaj Panter, kad ga vidim i gledam izjave rekao bih, profi, boli ga uvo, dosao kod nas da radi za platu...

Po milioniti put sam na njegovom primeru naucio da izgled nista ne govori o coveku... Postoje ljudi kojima spoljasnjost deluje hladno a onda osvoji Aba i rasplace se, pokaze i onu ljudsku, emotivnu stranu... Lepo ste napisali, sada je PRAVI KAPITEN... On je za mene u ovom trenutku postao Bog i batina za sva vremena... :respect
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
PXL_20230629_092532524.jpg

Ovo sa Panterom kao ono kad sretneš najboljeg ortaka, ispričate se, pozdravite se, i kad krenete svako na svoju stranu, onda skontate da idete u istom pravcu. U ovom slučaju - ka Berlinu.

Volim Partizan, volim Pantera, volim vas sve, ja sam alkoholičar.
:partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top