Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.635
Reaction score
13.778
Локација
Yaoundé
Aleksina fotka na vestima na zvaničnom sajtu KKP potpisana sa Avramovski :D

Avramovski_.jpg


... da mu to nije nadimak, ili neki štos iz svlačionice?
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.162
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Nisam siguran, ni Lesor nije bio ovakav igrac pre Partizana. Po meni nista on kvalitetniju osnovu nema od Neba, na kraju krajeva ako ne gresim, Lesora je Makabi i pustio zbog Neba, jer je u sustini kvalitetniji igrac. A tesko da Nebo moze ista blizu 1.5 mil da uzme. Tako da nisam siguran da je bas toliko crna situacija na trzistu... Mada, da je sjajna, nije nikako sjajna.
Nebo ima ozbiljan problem sa bacanjima, bas nepouzdano. Nisam ga nesto mnogo gledao, ali mi se cini tezi i sporiji od Lesora. Ne znam da li se to uklapa u Zeljkovu viziju. Mozda gresim…
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Nebo je zapravo prilicno brz za centra. Ok, brzi je Lesor, nema tu sta, ali jako je dobar Nebo u tom aspektu. Fizicki izuzetno snazan, kao Lesor, ako ne i za nijansu jaci. Odlican skok. Suta bez, kao i Lesor, a za slobodnjake si skroz u pravu, ali to je stvar treninga i fokusa, i sam Lesor je mnogo uznapredovao u slobodnjacima kod nas. Sveukupno, rekao bih da je losiji nego sto je Lesor sad, ali da ima potencijal da bude mozda i bolji od njega, uz rad sa Zeljkom. To je neko moje misljenje, nisam sad detaljno pratio njegovu igru tokom sezone, ali na osnovu onoga sto jesam video, rekao bih da bi bio dobar izbor.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Evo znao sam. Pisu ovi strani novinari da smo zainteresovani i za Kalatesa. Navodno se ceka rasplet da li Slukas dolazi u Fener kako bi trebalo da bude.

Covek nema sut. Nadam se da nece doci. Hall je vec korektan centar.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.928
Džaba habate tastature. Taj koga je Savić pikirao verovatno nikada nikome ne bi pao na pamet. ;) ;-)

Ko može neka uživa na moru kao Aleska, sve će to doći na svoje i bez F5 puta beskonačno.
 

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Sad kad su već sve slobodne igrače povezali sa nama, oće sad da krenu ispočetka u krug ili? Mislim i ja bacam na koš tu i tamo. Više sam slobodan nego igrač, ali kako su krenuli čekam svoju sliku da vidim u Žurnalu.
 

mojkelinors

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
6
Reaction score
60
Локација
Prnjavor
Obratiti pažnju na video telesporta o centarskim pozicijama u KKP i u Železniku. Parafraziram: Partizan na poziciji 5 traži igrača vjerovatno preko bare ili manje dokazanog evropskog igrača koji bi bio nalik Lesoru te bi napredovao kroz sezonu, dok se vna poziciji 4 traži pandan Ledeju. Telesport kao portal Ostojinog sina takođe navodi da će se vidjeti da li su nadanja navijača KKP i komšinice opravdana što se tiče Mirotića I oni i njihov saradnik pbg.news vole da demantuju , a Mirotića nisu nikada.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
165
Reaction score
507
Локација
Ruma
Drago mi je što je Aleksa produžio ugovor, realno to dosta znači, možda je čak ovaj potpis po važnosti i u rangu potpisa Pantera i Lideja. Ne zato što je on na tom nivou, nego zato što je očigledno baza domaćih igrača jako limitirana, pa itekako treba da težimo zadržavanju onoga što imamo, dok se ne pronadju neke bolje solucije. Doduše nema gotovo uopšte nikakvih realnijih i kvalitetnijih rešenja od Alekse, da mogu da pokriju pozicije jedan i dva. Eventualno Jaramaz i to je to. Tako da veliki plus za nas, jako znači njegova borbenost, a bogami ume i da bude itekako poenterski raspoložen. Samo da ga zaobidju povrede. Sada još samo Naneli, pa da krenemo sa pridošlicama. :D
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
379
Reaction score
2.213
Локација
Trstenik
Hahaha sad nam je i Nik Kalates meta, piše grčki sport 24...

Edit: vidim sad iznad neko pomenuo, izvinjavam se na duplom navođenju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top