Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Jednom i ja da imam neke "insajderske" informacije. Za Ponitku i Jaramaza kad su mi rekli, nekako nisam bio odusevljen, ali sada sam iz istog izvora dobio informaciju da je Mirotić praktično završen i to na 3 godine. Za izvor može u inbox.
Zanima me samo vodeći se svim ovim pojačanjima, da li smo to pronašli naftu ili je ostoja mag biznisa?
P.S. Nigde se još nismo zvanično oglasili i poželeli sreću Dante-u, šta se dešava oko toga?
Nemoj da potcenjujes Mateuŝa. To je igrac sa velikim potencijalom. Jaramaz je i meni nekako macka u dzaku, moze da bude dobro, a moze da bude Andjusic. Mirotic mi je i dalje naucna fantastika.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.575
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pred kraj sezone je poceo opasno da se namece,i vrv ponajbolji nas igrac.
Aj da ne preterujemo.
Trpeo se zbog potencijala koji ima. Ali nikad nije bio ni blizu najboljih igrača.
Da ne nabrajamo sad utakmice gde je razigrao protivniku spoljnu liniju a jednu utakmicu pogotovo, jer je otišao.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.836
Možda će zvučati kao teorija zavere, ali mene slučaj Madar neodoljivo podseća na slučajeve Trinkijeri i Volden. Sva trojica koriste neku klauzulu (neisplaćene zarade) i raskidaju ugovor. Zalizani zna za to i odmah koristi. Ostoja, sumnjiv si. Hoće centrala da pogreši jednom...
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
482
Reaction score
2.658
Iz poštovanja prema Kevinu kapitenu, koji je na Tviteru pozvao da se Jama ne vrijeđa, rekao bih samo - hvala Jamu za ove dvije sezone, i zbogom. Za mene on više ne postoji. A o zalizanom govnetu sve najgore, pogotovo poslije onog saopštenja u kojem se tako masno nalagao, i po kojem ispada da je upravi randomly došlo da ponižava Jama i da zateže sa parama samo da ga zajebu, i to nakon što ga je Željko projektovao u vjerovatno prvog pleja.

Ako se ispune kuloarske priče koje su se opet juče ponavljale u štampi i dođe Dragić, ja ću biti više nego zadovoljan zamjenom.

Inače, nisam prije vjerovao, ali sada mi se ipak čini da smo mi zaista najozbiljniji kandidati za Mirotića. Izgleda mi da smo odlučili da ga čekamo i da prije toga samo neformalno dogovaramo poslove sa drugim igračima, a da je većina drugih odustala od njega, jer je zaista velika kocka (spominje se da bi lako mogao i ostati u Barseloni). Ako ga potpišemo, onda, sa Panterom i Ledejom, postajemo legitimni kandidat za titulu, a to bi onda otključalo i mnoge druge poslove, jer bi imalo efekt ala LeBron Džejms - igrači bi potpisivali i za bitno manje novce nego negdje drugo.

Jebeš ga, širina kadra jeste bitna, ali je ipak najvažnije to koliko ti je jaka prva petorka. Nismo se mi džaba krljali sa Realom sve do samog kraja pete utakmice na račun prve petorke koja je bila u najmanju ruku jednako dobra kao njihova. I nije toliko presudio njihov širi kadar koliko to da su imali đedove koji znaju da igraju i koji su odigrali stotine utakmica gdje je njihov tim bio u bunaru i odatle se izvadio. A sa Panterom, Ledejom i Mirotićem, i recimo Dragićem i Pontikom/Nanelijem, ne znam ko bi u Evropi imao jaču prvu petorku od nas.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Nemam pojma, ja koliko sam.skontso ove sa njuza, Fener je Jamu ponudio dva miliona za dve godine, imao je covek opciju da predje, i prihvatio je. Pritom ne ide bilo gde, nego kod Itudisa, od koga opet moze mnogo nauciti. Mozda je dobio i uverenje da ce imati znacajniju ulogu nego kod nas (u sta volim da verujem, jer to onda znaci da mozda trazimo neku zver na pleju Ne kazem da je prelepo kako je to odradjeno, ali na kraju krajeva to je i njemu posao. Neko rece da ga je izvukao Zeljko iz naftalina, nije bas tako, covek je bio mvp Izraela, i vec ga kaparisao Boston, znaci opak potencijal od starta. Sad, da se razvio ovde vise nego sto bi bilo gde drugo, to je svakako istina.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.531
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Mislim da nema ništa od Dragića. Bio juče intervju sa njim u SLO medijima i kaže da Evropa nije opcija i da planira da odigra još jednu sezonu u NBA:

 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
153
Reaction score
1.161
Локација
Pozega
"...ljubav u zadnjih nekoliko dana nije bila obostrana..." ?! Ljubav od koga? Ver. nije mislio na ljubav od onih 22.000+ u Areni, svaki meč, i od svakolike Partizanštine, diljem sveta. Ljubav koja mu nije pružena, e sad dal' je 75.000usd ili više, nebitno je, njega kod mene, svrstava u permanently recycle ♻️ bin folder.
#2 nikad od starog neprijatelja ne pravi novog prijatelja = Željkov neprijatelj = moj neprijatelj = vozi Miško.
#3 sramno je koliko debila, ima i među nama, na društvenim mrežama = vređaju Madara? Zbog čega?? U redu razočarenje ( tu sam i ja), ali on ne zaslužuje više ništa, od navijača KKP. Ništa. Izabrao je dečko. On je sada naš "sutrašnji" protivnik. Ništa više, Ništa manje.
#4 Hvala mu za sve, kao navijač KKP mu opraštam sva ona probijanja realovih deda bekova u onih famoznih, zadnjih 15minuta G5 u madridu. Beše malo tog teškog poraza i do njega...
Da završim: "ako smo pali(otišao/otišli), bili smo skloni padu(odlasku)".
Napraviće Željko tim za titulu. Ja verujem!
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Konacno Forum! Ajde sad sa povratkom Foruma da se polako zahuktava Parni Valjak! Madaru hvala, necu ga pljuvati, na njegov obraz sve, Jaramazu dobrodoslica! Cekam Nanelija za produzetak pa onda valjda po logici stvari idu bombe!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.280
Reaction score
16.043
Локација
Beograd
"...ljubav u zadnjih nekoliko dana nije bila obostrana..." ?! Ljubav od koga? Ver. nije mislio na ljubav od onih 22.000+ u Areni, svaki meč, i od svakolike Partizanštine, diljem sveta. Ljubav koja mu nije pružena, e sad dal' je 75.000usd ili više, nebitno je, njega kod mene, svrstava u permanently recycle ♻️ bin folder.
#2 nikad od starog neprijatelja ne pravi novog prijatelja = Željkov neprijatelj = moj neprijatelj = vozi Miško.
#3 sramno je koliko debila, ima i među nama, na društvenim mrežama = vređaju Madara? Zbog čega?? U redu razočarenje ( tu sam i ja), ali on ne zaslužuje više ništa, od navijača KKP. Ništa. Izabrao je dečko. On je sada naš "sutrašnji" protivnik. Ništa više, Ništa manje.
#4 Hvala mu za sve, kao navijač KKP mu opraštam sva ona probijanja realovih deda bekova u onih famoznih, zadnjih 15minuta G5 u madridu. Beše malo tog teškog poraza i do njega...
Da završim: "ako smo pali(otišao/otišli), bili smo skloni padu(odlasku)".
Napraviće Željko tim za titulu. Ja verujem!
E da...to me zanima, šta nije bilo obostrano?
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Aj da ne preterujemo.
Trpeo se zbog potencijala koji ima. Ali nikad nije bio ni blizu najboljih igrača.
Da ne nabrajamo sad utakmice gde je razigrao protivniku spoljnu liniju a jednu utakmicu pogotovo, jer je otišao.
Ok, stoji to da je cesto umeo da razigra protivnika,ali mi je nekako bio najraspolozeniji bar ofanzivno pogotovo u cetvrt,i polufinalu aba.
Nego to je gotova prica,a evo i nove.

Dobrodosao Jare!!!


F05oUXXWwAA5HJs.jpg
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
ako je jare bio velika zelja zoca, da nije to uticalo na odluku madara?
tesko da je plan bio da na kecu minutazu dele alexa, jare i madar.. jedan je tu visak, a tek se ceka ozbiljan igrac na kecu..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top