Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.045
Reaction score
26.216
Локација
ante portas

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
329
Reaction score
2.295
Локација
Novi Sad
Kakva je situacija sa Papapetruom niko ga ne spominje?
Nadam se da jos uvek pregovaramo sa onim pojacanjem sto ga vredi cekati nedeljama, za sad izgeda nikog od ovih imena nismo hteli osim Beslaca, a ne verujem da je on bio taj.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
S obzirom da je Ostojin sin "ekskluzivno" javio da Jerian Grant ide u Pao, a Black u Efes (ovaj doduse jos nije potpisao) rekao bih da su to bili nasi pikovi koji su propali.

Komentarisu za Nunallya je da li je negde zapelo danas je rekao da ga je bilo tesko dovesti i prosle sezone sto znaci da se komplikuje tu situacija.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
S obzirom da je Ostojin sin "ekskluzivno" javio da Jerian Grant ide u Pao, a Black u Efes (ovaj doduse jos nije potpisao) rekao bih da su to bili nasi pikovi koji su propali.

Komentarisu za Nunallya je da li je negde zapelo danas je rekao da ga je bilo tesko dovesti i prosle sezone sto znaci da se komplikuje tu situacija.
Узмите ми све, само Нанелија НЕЕЕ!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.668
Reaction score
5.601
Ne znam sta se ocekivalo,da ce svi igraci da polete kad ih Partizan zove,pa kao ode Dejvis u Valensiju,ode Grant u PAO ode ovaj onamo ode onaj onamo...rasulo... pa nije rasulo. Mi po budzetu nismo ni blizu top8 ekipama a nismo ni u top 10. To sto mediji spinuju da smo zaintersovani te za kampaca te za mirotica...ljudi nije realno. Ovima pored nas jeste oni su tog kampaca i doveli, za nas nije realno. Panter je dosao iz armanija opet spinuju kao iz ekipe f4. Jeste ali tamo je imao ulogu samo sutera,jer lakse je bilo da igra sa bekovima kao sto su Silds,Caco,Dilejni tada kao i Ledeju pored njih. Ovde kad su dosli skroz drugacija prica. Pa ledej od prosle sezone i ove ne moze da se poredi koliko je napredovao. Egzum je dosao iz Barse koji je tamo stigao jer su im povredjeni bili Higins i Abrines. Lesora niko nije hteo, skartirao ga makabi posle par meseci. Tako da tada to nisu bila neka epohalna pojacanja,kao sto to ne treba ocekivati ni sada. Veliki uspeh je bilo zadrzati KePa koji je posle 2 god u Partizanu postao jedan od najboljih bekova Evrope kao i Ledeja koji je takodje u 2 godine postao sigurno jedna od najboljih cetvorki. Oni su bili stub oko kojih se gradila prica i nisu oni bezveze produzili na 2 godine. Tako da ne treba nj sada ocekivati neka ne znam kakva imena. Ponovo smo svi malo poleteli,treba se spustiti na zemlju i pustiti te price kako smo puni para. To se vidi po tome ko sta dovodi. Neko u sred sezone dovede dva argentinca iz nba neko dovede brodzijanskog. Kako stvari funkcionisu ovde dovoljno je pogledati odbojaski klub. A da ne pricamo za fudbalski.Jeste posumljeni najavio napad na f4, jeste Zeljko najavio siri roster ali treba sacekati i verovati. Pogotovo Zeljku. Ja ne ocekujem neke "bombe" ali mi ne bi smetalo da se dese. Ocekujem neke igrace iz senke sto bi se reklo.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ja mislim da ce tu biti par ozbiljnih bombi, ne nivo Mirotica i Slukasa svakako, ali nivo Papapetrua (mislim po imenu kad je dolazio, ne po prikazanom u Partizanu xD), Egzuma (poznato ime, dobro se pokazao u Barseloni u polusezoni. Iako je bio mozda malo macka u dzaku kad je dolazio, ipak se ne moze reci da nije bio bomba), Pantera i Ledeja kad su dolazili (daleko su bolji igraci sad, ali opet poznata imena i tad, iz jakog tima, Panter i tada jedna od boljih pracki u Evropi). Ocekujem jedno dva igraca tog renomea, i dva-tri solidna back up igraca.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.163
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
I ja ocekujem bar dva jaka imena, mozda i tri. Ako smo mogli prosle god da dovedemo poznate igrace, valjda mozemo i sad sa vecim budzetom. To je i Panter nesvesno izjavio, a O’stoja svesno. Jedini je problem sto ih je svaki dan sve manje dostupnih
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Jedini je problem sto nam budzet nije veci za 10 miliona, nego za par miliona. A tih par miliona su vec dobro odvalili Panter i Ledej sa svojim produzenjem. Ocekujem da slicno procentualno povecanje trazi i Naneli. I tu se skoro pa zavrsava veci budzet. Ostaje ti samo da ove sto odlaze zamenis sa istim platama nekih novih igraca. Dakle, opet posao alhemicara.

O sirini rostera izlisno je pricati kad se sve to sabere i oduzme. Zato se traze jeftine domace varijante koje mogu odigrati kvalitetno neke minute u ABA i malo odmoriti nosioce bez da se brine za rezultat. Ako takvih domacih nema prikljucice se mladi igraci, isti efekat a makar se razvijaju pa neki mozda nesto i postane. I to je to.

Makar dva pojacanja cemo cekati posle NBA cut-a.

U ovom trenutku je najkriticnija pozicija krila, jer trenutno pod ugovorom nemamo nikoga ko je EL nivo da bude nosilac igre na poziciju 3.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.163
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Panter je dobio 600-700k vise, a Leday 500k. Naneli moze da dobije milion kao prosle god, obzirom da je napunio 33 god. Tako da ima tu jos pomalo prostora
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top