Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Koliko se secam, pojedini su kleli i Pantera kad se pojavila informacija da ce u Barselonu. Ali da, saglasan sam da okoncamo tu diskusiju :D
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Apropo Mirotića, voleo bih da grešim, ali sam siguran da on neće u KKP, makar imao ne znam kakvu želju, makar dao reč Željku i makar finansije nisu ni u prvom ni u poslednjem planu:

Čovek planira da se bavi biznisom ovde, u ovom mulju, a svi znamo kako se to radi... ili bolje rečeno kako se to sprečava i uslovljava. Mi ponovo živimo 90-e, samo upakovane u foliju 21. veka.
On se biznisom ovde bavi odavno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.374
Reaction score
37.771
Znači ako izabere KKP neće još dugo, t.j. onda neka planira da gasi biznis.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Recicu jos ovo sto se tice Pantera i da zavrsim sa tim. Mislim da je neprimereno da se kapiten neke ekipe raspravlja sa svojim navijacima. Bilo kad. Kapitenska traka nosi odredjenu tezinu i u formi ponasanja koje se ocekuje da bude ispracena. Na to sve dodati da se i klub prilicno jasno postavio, i da je zaraceno sa kompletnom BeoBasket agencijom, i da izgleda kad da jako dobro i Zeljko i Savic imaju izgradjen stav i o igracu, i o agenciji, i o celom slucaju (iako nema izjava, ali takav se utisak stekao, da me ne bi sad neko hvatao za reference), ja onda stvarno ne vidim primerenim da se kapiten stavlja na drugu stranu. Njegovo pravo jeste da ima stav, ali njegova obaveza je takodje da ima izbalansiran stav. Na kraju krajeva, pozdravili smo se sa njim (kad je trebao u Barsu), pozdaravili smo se sa Lesorom, sa Danteom, sa Papapetruom, bez trunke mrznje i uz puno ljubavi. Onda ocigledno nije do navijaca, i mozda da razmisli o tome, ili da mu neko malo kaze. Mozda on ima informacije koje mi nemamo, i to je posteno, ali to ga ne opravdava da, ako je vec svestan da nemamo sve informacije, sa nama razgovara sa recnikom sa kojim razgovara. Jesmo ih mi lozili na klub, i oni se primili, ali klub je nas. U tome "nas" su i oni. Ali klub nije njihov. I ako zele, moze da bude samo nas tako sto su oni u tome "mi". Neka mu neko sapne tako nesto. PR trening, nista strasno.

A Madaru iskreno zelim da Ituidis nastavi gde je Zeljko stao, i verujem da ce mu pored svega Zeljko dati sve informacije i pomoc da se momak nastavi kvalitetno razvijati. Pa sta mu zivot da sa takvom glavom...

I da, ko god da dodje ne moze mi biti vece pojacanje od Jaramaza. Mozda Lucic... ili Dante... da su i istom rangu. Povratak Ognjena je najlepsa stvar koja nam se desila ovog leta.

:pfc:
Covek je prilicno ljubazno zatrazio da se decko ne vredja, nije se nikom drsko obracao
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.920
Reaction score
7.839
Zoki je rekao svasta, a ustvari nista.
Ne znam na koga sve je mislio kad je rekao prvo gledamo da produzimo ugovore na igracima iz prosle sezone?
Mislim Naneli, Smajli, i ne znam kakva je situacija sa Balsinim ugovorom.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.708
Covek je prilicno ljubazno zatrazio da se decko ne vredja, nije se nikom drsko obracao
Sta se ovaj dere na pola hale, daj bre nekog razumnog trenera da se ovi igraci malo opuste, mozda nesto i odigraju. Covek se izdrkava, vi ovde siljite onu stvar ko da je bog. Teraj ga u kurac
@Eli Cash
Ok, urazumi nas molim te.
Posle ovog lepo zaključati temu do sledećeg pojačanja, mnogo gluposti se piše bez potrebe.
Ako sezona ne bude krenula najbolje, isti ljudi će da pišu iste gadosti i gluposti kao prošle godine, to je ono najovratnije i najjadnije. Tačno ne treba čitati nikakve mreže, u hali je potpuno drugačija situacija uvek bila.

Zoki je rekao svasta, a ustvari nista.
Ne znam na koga sve je mislio kad je rekao prvo gledamo da produzimo ugovore na igracima iz prosle sezone?
Mislim Naneli, Smajli, i ne znam kakva je situacija sa Balsinim ugovorom.

Šta bi hteo da ti kaže, imena igrača koje gledaju, godišta, nivo obrazovanja, ne kapiram? Treba lepo da izađe u novinama posle 5 dana i a u kurac.
 
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.708
Isteklo vreme za edit
Ako se ode na originalnu vest
može da se pročita nešto što je naš dragi sponzor izostavio, a to je komentar Zorana Savića o portalu maxbetsport: To je Zvezdin portal!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.084
Reaction score
4.070
Локација
Beograd
Savić se retko oglašava, ali kada to uradi, bude kratko, ali jebitačno. Čovek ima muda do poda i takav nam treba u ovakvim vremenima.

Što se tiče Luke Bočića, jedna zanimljivost, ne kaže nismo zainteresovani, nego nije moguće. I jeste i nije neka razlika, ali upadljivo je barem meni.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.374
Reaction score
37.771
Meni se generalno sviđa to što radimo, ali nas nema po medijima. Osim kada Ostoja reši da malo briljira. To što domaći i strani portali prenose obično nije ni blizu da pogode planove koje Zoran i Željko imaju.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Da li moze neko da mi kaze, ja ga nisam gledao uopste (sem one trojke :) ) jel on vredan ovolikog hajpa oko njega
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Covjek koji je postizao 16 poena
Da li moze neko da mi kaze, ja ga nisam gledao uopste (sem one trojke :) ) jel on vredan ovolikog hajpa oko njega
I te kako je vrijedan, Mirotic je sigurno u top 3 igraca Evrolige. U NBA je imao 16 poena u prosjeku, njegovo dovodjenje nije realno ali realnost nije briga na koju se mi obaziremo, rece jedan veliki covjek i trener.
Prosto je nevjerovatno da je doslo vrijeme da razgovaramo o Miroticu kao potencijalnom pojacanju, hvala ti Boze.
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Koliko loženja oko Mirotica, a u najmanju ruku imamo iste sanse da ga potpisemo i mi i cigani... Dok se ne ozvanici bilo ko, ne verujem ni u šta. Na kraju ako potpise za cigane, ima pojedinci da ga napljuju kao nikad nikoga...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top