Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Balsa jeste napredovao, ali NBA mu je jos uvijek daleko.
Madar i Glas su sigurni za sledecu sezonu.

Sto se tice odlazaka, za sada su svi ocekivani. Bojim se da ce i Trifa da im se pridruzi. Nekako me prica oko njega u svemu podsjeca na Andrica. Dodjes do kapitenske trake a sve bez znacajnijeg doprinosa.
Miletic je svakako igrac Borca i ocekujem da tamo i nastavi karijeru.
 

Kik775

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
38
Reaction score
128
Локација
Pancevo
Mislim da su ocekivanja prevelika sto se tice pojacanja. Imamo bazu igraca koju cemo nadograditi.. dosao je Andjusa, bice odlican igrac rotacije.. od ostalih pojacanja ce biti verovatno neko zvucno pojacanje ali ne sam krem EL… sumnjam da ce biti zvucnijeg imena od Pantera. Treba ubosti i dobru trojku i iskusnog pleja, pa sve da i Lesor ostane bicemo pravi tim.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Da vidimo koga potpisujemo u naredna 24 sata
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Hvala puno Dalasu, odlican igrac, bio je ocekivano u senci Kevina pa i Avrama, decko je ubica, ako mu daju u osrednji klub kljuceve lagano 20+ poena moze da isporuci.
Pocela je situacija da se kristalizuje, i odlasci su oficijalni, tako da uskoro dolazi red i na dolaske.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.540
Reaction score
29.471
Локација
Novi Sad
Grmi seva, i vreme se menja, a covica cigancice jos na jutarnjem nema? :D

Ajde spominjali ste ovde 2.jul, evo ga, sta ocekujemo danas od transfera, osim ovog transfera vremena nad Novim Sadom?
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Trebali smo da skupimo pare sa foruma i da kupimo pudlicu i poklonimo je nekome danas za rodjendan. Ili da uzmemo Branka Lazica da potpise za Teleoptik na poziciji buzga/krljac.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Sinoć se na vreme saznalo da neće biti biti ništa tokom noći al se zato poranilo na forum :D

U NS-u je grmelo celu noć kao topovi da tuku. Spavam u dnevnoj druga nedelja. Žena kada je čula grmljavinu i provalu oblaka, došla da proveri kod mene da li su zatvorena balkonska vrata pošto ja zaspim i ne čujem ništa.

Sad pijemo kafu i kaže mi nemoj više da slušaš vesti iz Ukrajine!. Pitam zašto? Kaže, "otvaram vrata noćas a ti se trgneš i kažeš jel čuješ kako gruva!? To njuz baca bombe!!!"

Ona je ladno NEWS povezala sa ratom u Ukrajini :buhaha :buhaha :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top