Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Evo i ja spavam u dnevnoj već 7 dana.
Imaćemo mnogo zreliju ekipu ove godine, jer naš trener početnik je sad iskusniji i pametniji za jednu godinu. Don't worry, be happy!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nemamo temu za ovo:

Aleksa izgleda teže povređen, možda je slomio ruku. Izvor: selektor Pešić
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Vikendom slabije rade kurirske sluzbe, rodjendanski poklon ce biti isporucen za koji dan..
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ja samo ne kontam kako to moze da se sumnja da je polomio ruku, a razmislja se da li ce sutra moci da igra utakmicu? Nadam se da Pesic samo lupa gluposti i da nije nista ozbiljno.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.678
Ako je tacno ovo za Petruseva onda je on stvarno promaja u glavi. Ili mu neko hrani ego lopatom ili nema realnu predstavu u sebi. Umislio da se sve vrti oko njega pa i mene vise nervira. Bojim se da bi bio los za atmosferu. Partizan nije Mega i nema zagarantovanih minuta.
Jbt potpisi ugovor pa idi, sto si zapeo za svaki euro ugovora. Eto i Balsa ide. Nema sanse da ce ga Partizan kociti ako tamo zadovolji. Medjutim, mamlaz hoce da ga opet cekamo dok se on prodaje za dolar vise. Glupan.

Sto se tice snage, trenutno je u rangu NBA trojke. Ne mogu zamisliti cak ni protiv najlosijih centara tamo.

Potencijal jeste, ali vuce bas lose poteze sto se tice svoje karijere.

Evo i ja spavam u dnevnoj već 7 dana.
Isto. Prvi put za 14 godina zajednickog zivota sa zenom. Vreline, sta mozemo :)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.008
Reaction score
26.072
Локација
ante portas
Za Lesora ništa ne piše, ni da ostaje, niti da se dovodi u vezu sa nekim klubom. Za Mura su bar pominjali Kinu itd.
Nadam se da ostaje (mislim na Lesora)!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Još jedna letnja sezona insajd informacija i bacanja koski širokim narodnim masama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top