Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Iako religija i ja nemamo nekih dodirnih tacaka, mislim da je neprihvatljivo prozivati nekoga po religijskoj osnovi. Mi imamo i Aleksu i Zeka kao veoma religiozne. To sto je Mirotic uradio ne znaci da su svi pobozni ljudi takvi i molim vas da se ponasamo tako. Njima te stvari znace, i mozemo povrediti neke nase igrace ili clanove naseg grobarstva.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Jebiga lepo je osetiti se bitan kada se raspolaže sa nekakvim informacijama, pogotovo što je informacija skuplja i važnija.

Zna se kako se nekada ovde radilo, ako neko ima nešto, javlja se prvo adminima u privatnoj poruci i ako oni dozvole ili u kojoj meri dozvole, informacija se pušta u promet javno.

Za ubuduće bi trebala ta praksa da se vrati. Zoranu ništa lično, u suštini sve što je rekao je i bilo tako izgleda, osim što je po njegovom subjektivnom mišljenju garantovao da će doći. Ali trebao se držati jezik za zube, a ne garantovati a daleko bilo od gotovog. Ne čitaju ovaj forum samo članovi foruma i Partizanovci.

Što se mene lično tiče, ko ne želi, i ne treba da dođe koliki god navodno Grobar bio. I ko izabere sektu cigansku bolesnu a kao Grobar je, ne treba više nikada da se dovodi u bilo kakvu vezu sa nama.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
..


Zajebite ovo. Čovek verujem da nije pričao sve ono jer je hteo da nas sve zajebe i laže.
Govorio je ono što je i klub danas potvrdio u saopštenju, i ono što je stizalo sa jos 2, 3 strane.
Očigledno je igrač sam prelomio na kraju i izneverio sve redom, a najviše Zeljka i KKP.
Sve u svemu, nije korektno prozivati ga.
Ma pola jeste prozivka (za ovo što stojanče kaže) - da mi bude lakše na nekog iskaliti... a pola je i što me stvarno zanima šta zna o svemu..
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
325
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Na kraju jedini pouzdani insajder prelaznog roka je bila Lesorova bebisiterka.
Nema vise ni Panterove spremacice i komsinice iz zgrade u Bg-u kojima je poverio da ide u Barsu.
I njuz cim je juce/prekjuce krenuo da se vadi videlo se da tu nema nista od posla.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Živimo u državi u kojoj jedan čovek odlučuje o svemu. Čovek, vrlo verovatno poremećene svesti koji je pogasio sve institucije države i na ta mesta postavio neškolovane ljude, ljude sa dna društvene lestvice, ljude koje je izvukao iz društvenog taloga, da bi on pred njima izigravao bitnost i svu pamet ovog sveta. Oni, takvi kakvi su, ljudi za koje je upitno da li imaju i opšte obrazovanje, okružili su svog "komandanta" i čuvajući njega, oni čuvaju svoja radna mesta.
Taj čovek navija za jedan klub i taj klub je uvek šampion, na ovaj ili onaj način. Desilo se dva puta da situacija izmakne kontroli i da Partizan osvoji titulu 2017. godine, verovatno spletom raznih okolnosti, kao što se desilo da prošle godine u direktnom duelu, puleni Željka Obradovića osvoje titulu u košarci.
Ono što mi nismo ozbiljno shvatili je jad i bes kod tog čoveka koji je gledao grizući pomodrele usne slavlje igrača Partizana i Željka Obradovića, a onda je TV prenos morao da se prekine iz "nepoznatih razloga". Spletom takođe nesrećnih okolnosti Partizan nije otišao na F4 što je dodalo još više besa u glavi jedne osobe.
Početak nove sezone je značio i da se ekipe trebaju pojačati, neki igrači odlaze, dolaze novi, a Partizan se usudio da napravi dogovor sa najskupljim igračem Evrolige, Nikolom Mirotićem.
Ono što se loše desilo, to je činjenica je za razliku od prošle sezone, kada niko nije znao koje igrače dovodimo, neko iz uprave je "propevao" i svi mediji su znali za sastanak koji je održan u Crnoj Gori i gde je utanačen dolazak Nikole u Partizan, data je reč i stisnuta ruka. Meiji su to objavili, a tome se hvalio i jedan od naloga na Instagramu, koji je blizak klubu. Naravno da se odmah reagovalo i da je učinjeno sve da Nikola ne dođe u Partizan, što se na kraju i desilo.
Konkretno, možda je napravljena greška u pokušaju da se dovede igrač nesumnjivih kvaliteta, ali i igrač koji je dobio nekakvu nagradu "zvezdaš godine" ili tako nešto, ne držite me za reč, ne znam tačno.
Opet, verovatno se sa strane struke računalo da Ledej koji gine na terenu ima kvalitetnu zamenu i da igra ne trpi zbog toga i to je potpuno razumljivo.
Sa druge strane, Mirotić je imao svojih problema u Barseloni, pa se otezalo sa potpisom, mediji su ga pratili iz dana u dan, pisali šta im padne na pamet, a klub je ćutao o pretnjama koje Nikola dobija.
Bapravljena je velika greška od strane rukovodstva kluba, a tu ubrajam Ostoju, Savića, a kao najveće ime je tu Željko Obradović, koji su propustili da preuzmu inicijativu, sazovu Konferenciju za štampu i obaveste javnost o pretnjama, ali obaveste i Evroligu o pretnjama košarkašu koji treba da potpiše za Partizan. Ne mogu da verujem da oni ne znaju ko je Nikoli pretio? Zaista, kasnije saopštenje kluba u kojem navodno traže od Nikole da kaže imena ljudi koji su pretili, deluje mi potpuno van pameti. Nikoli zameram to što je sada kao iznenađen i ne bi da deli narod. To si prijatelju morao da znaš i pre nego što si hteo da potpišeš za Partizan, da je u Srbiji narod podeljen po raznim osnovama, ne samo po sportskim i da ti tu ništa nećeš da promeniš. Dejan Anđus, jedna znojava zamlata pre neki dan kaže da on zna da Mirotić neće da dođe u Partizan, što znači da je Mirotić to ranije nekome obećao. Sa druge strane, iako pokušavam da razumem Mirotića, jednostavno, takav je čovek, on je iz nekakve druge priče i njegov izbor je sve ovo Ja na to mogu da dodam sledeće , a to je da Mitotić kao takva ličnost nam ne treba. Čovek koji nije spreman da na terenu pogine za klub, ali jeste spreman da bude korektan prema drugoj strani nam ne treba. Nama trebaju Panteri, Lesori, Egzumi, Ledeji i kako nam se sprema sve i svašta u takmičenju koje dolazi, moja poruka upravi je da vodi računa koga dovodi u klub, para imamo, uštedeli smo ovaj novac i imamo za dva ekstra pojačanja, a malo bi trebao valjda i inat da proradi. Ono što je loše, to je da smo izgubili dragoceno vreme, ne dovodeći igrače, čekajući Mirotića da potpiše.

Mirotiću želim svu sreću, verovatno u Grčkoj i da vodi računa da ne deli navijače Panatinaikosa i Olimpijakosa.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.795
Pa i Đušina žena je bila pouzdana. Jel' rekla da će se uskoro rešiti i da će biti gotove muke?

Pa jel' rešeno? Jeste
Jel' su gotove muke? Jesu
Jel' Đuša zadržao #33? Jeste :D
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Ajde, ajde, zavrsi se ovaj dan, ispusili smo ga za ovo pojacanje, ali za Zeljka, Savica i nasu sezonu je puno bolje da se ovo desilo sad nego pred plej of.

Zamislite da, ako je sve ovo kako su pricali tako, o gradjevinskoj dozvoli, poseti BIA, pretnjama, desilo tada i da je ovaj ucvikao.

Da, mozda se ovih 20 dana promasilo neko pojacanje racunajuci da mozda nemamo love za njega jer ide Miroticu, ili namerno je propusteno jer se ne uklapa u sistem planiran sa Miroticem ili jos gore da su ga konsultovali i on odobrio/ odbio nekog od njih, na i onako tesnom trzistu, ali neka je i tako.

Plakati za prostutim mlekom nije u krvi Z&Z tandema, od sutra jos jace po amere i jos pazljivije sa pickicama/ neosvescenima/ dupeimzinulozapare likovima i pogotovo onima koji imaju ikakve veze ili familiju po Srbiji.

Samo jako i u meso, ne fali nama mnogo da im se krvi napijemo i dogodine, a i jebes bre vise tog Mirotica, ovim kukanjem sami nipodastavamo najvece od najvecih- Zeljka, Savica, Kevina kapitena, Zeka i Nanelija. Jos 100 puta njima hvala i poverenje do neba da nam iznesu sezonu.

I zajebite price da se razocaravaju navijaci i nece kupovati karte, to je olosu ciganskom, i kako vidim nekim novijim clanovima (prepustam Oplencu, ali da im se avansno najebem sto majki ciganskih) melem... da se puni Arena do vrha i pozdrave vucici, covici i cela bulumenta kako valja i trebuje.

Idemo bre po titule, seme im jebem pacovsko!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Moje je misljenje da nam je Mirota uvalio kurcinu zestoku,da nema ovo veze sa pretnjama,mislim da nam je sad sjebao koncepciju totalnu jer kapiram da nismo dovodili nikoga bas da bi on i Panter sa Zeljkom gradili tim.Usrao nas je totalno.Potroaili smo vreme bzvz
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Problem sa strancima je uglavnom što ne osećaju dovoljnu, potrebnu količinu mržnje prema ciganskom svetu. I zbog toga nemaju dovoljnu motivaciju da ih pregaze u derbiju. Zato bih voleo da potražimo pojačanja među Hrvatima i Bosancima. Zamisli kako bi se ona govna osećala da ih gaze Hrvati i Bosanci.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Ovde se zamera kosarkasu sto nije revolucionar. Neka on bude profi u tome cime se bavi i neka mu je svaka cast na tome. Hteo je i za manje pare da igra za nas nego za druge. Nemoj da budemo cigani i da pljujemo po coveku, nije zasluzio. Tek nije zasluzio ako ostoja picka celava pise ovo sto pise. Ova saopstenja ce mu biti nabivena u bulju kad prodje ovo zlo...

U kojoj bre jebenoj banana drzavi mora precednik da garantuje bilo ciju bezbednost. Neka posalju dokaze majmuni koje tako ponosno kazu da imaju. Gde to onaj koji po ustavu samo ljubi zastavu moze bilo kome da garantuje bilo kakvu bezbednost. Uopste se ne radi o Miroticu i iskreno mi ni ne treba, da mi dobar rezultat umiri bes. Ja hocu da budem besan jebem li ih u usta psihopatska i zvalava sve zajedno.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Problem sa strancima je uglavnom što ne osećaju dovoljnu, potrebnu količinu mržnje prema ciganskom svetu. I zbog toga nemaju dovoljnu motivaciju da ih pregaze u derbiju. Zato bih voleo da potražimo pojačanja među Hrvatima i Bosancima. Zamisli kako bi se ona govna osećala da ih gaze Hrvati i Bosanci.

Mislim da su naši stranci dokazali da ovo odavno nije ni blizu istine a sa druge strane imamo slučaj kao danas gde neko ne želi da "stvara podele" jer je srbenda.

Neka hvala, dajte Kamerunce.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.795
Nemoj da budemo cigani i da pljujemo po coveku, nije zasluzio. Tek nije zasluzio ako ostoja picka celava pise ovo sto pise.
Jeb'o ja mater i jednom i drugom. Odavno se vodim onom parolom, ako nisi sa nama onda si protiv nas.

Ovaj prvi je rešio da nije sa nama, a ovaj drugi je debil napredni. Bolje da je otvoreno protiv nas.

Jeb'o ja mater i jednom i drugom.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Lične želje, spamovanje, sanovnik
Panter, Naneli i Ledej su ok s te strane. Mislim na nove igrače, trebalo bi im vremena da shvate o kakvim gnjidama se radi. I ko god rekao, pa to su samo po dve utakmice sa Ciganima, vara se. Nama te utakmice mogu da utiču na moral i ostatak sezone. Izuzetno su bitne. Ja bi uzeo Dilejnija, uveren je da može da uhvati formu, dobar igrač, povezan sa Panterom i Ledejom, i upoznat sa stanjem stvari.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.506
Reaction score
23.314
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Sledeći put da razmislite svi koji počnete o zoni, preuzimanju, traženju tajm auta, kurcu i palcu, jer Željko Obradović je jedan, taj na leđima ima kao svi ostali zajedno, valjda je sad svima jasno, ako nije, jebi ga, debili ste.

Onaj, svi smo mi jedan narod, bez podela, nemoj cigani braća moja da se ljute, je propustio da bude deo slavne istorije, koga jebe, pa više je izgubio on, nego Partizan. Čast je biti deo Partizana.

Ovima ćemo jebati majku, ovako ili onako, tako će da ih boli.

Mi smo institucija, svi ostali prostitucija.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ovo je moj poslednji post o Miroticu. Jel isao u Monako? Jeste. Jel isao u Atinu? Jeste. Jel isao u Milano? Jeste. Smradina je sve vreme trazila najbolje finansijske uslove. Kakva njegova rec, kakav kurcev vernik? Za pare bi se taj i obrezao. Sto se mene tice, drago mi je sto nije dosao. Idemo dalje.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Partizan nije izgubio, izgubio je Nikola Mirotic. Ime Partizana ce se pominjati vjecno, a moglo je i njegovo ime da se pominje uz ime Partizana, ali nece jer je izabrao pare prije vjecnosti i neka su mu srecne, sto se kaze: zdravo da ih trosi.

Nije mi zao sad nakon svega, zao mi je samo sebe i svih vas jer smo toliko puta kliknuli f5 ne bi li se obradovali necemo stvarno nesvakidasnjem ali na kraju se pokazalo da nismo jedno za drugo i neka je tako.

Sad da se mi bacimo na nasu crnu bracu sto hoce sa dodju a pricu o srpskoj kosarci smo na najbolji moguci nacin predstavili javnosti, jer za ljubav (srpsku kosarku) je potrebno dvoje, a nasa sirotinja od naroda ce uvijek ostati sirotinja koliko god para imala.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Mislim da Mirotica treba da bude sramota da pogleda Zeljka u oci posle ovoga.Obecas tako nesto najvecem treneru u Evropi i ispadnes sisa da ga izneveris. Jad i beda.
Nadam se da imamo plan B.
Verujem da ce Zeljko,Zoran i kapiten napraviti najbolje sto mogu,mada avgust je bas blizu,a nismo resili nista oko pojacanja,Evropa sve razgrabila,videcemo
Ziv ti nama Zoc bio sto godina velicino nasa i jebao cigansture usrane dugo godina
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top