Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Postujem brt svacije misljenje ali najezim se kad se setim kako su mu se sklanjali protivnici da sutne za tri poena... Gledao sam solidan broj utakmica Fenera prosle sezone, nisu oni dali 1.5 milion za raskid tek tako... Sa druge strane kao sto kazete, nisu veliki klubovi bili ludi da ga imaju u svojim rosterima ali nekako mi se cini da godine cine svoje...
Ipak, ako dr mr Zeljko kaze Kalates, onda jbg Kalates...
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Dobro ljudi, naravno da Zoc zna najbolje, ali dve stvari:
a) i najbolji mogu pogresiti
b) valjda ova tema i sluzi da se mogu dati misljenja, a ne samo da se bezumno slavi sve sto se desava, jer mora da je sve pogodak cim je Zoc tu.

Ja sam vrlo zadovoljan Jaretom i Ponitkom, Kalates kao opcija mi ne uliva poverenje. Imam za njega isti osecaj kao sto sam imao za Papapetrua kad smo ga dovodili, uz malo vecu nadu da mozda nisam u pravu u vezi s njim. Ako uopste dovodimo na kraju Kalatesa.
 
Последња измена:

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Nama fali dva pleja, a ne jedan. Ja obozavam Avramovica, Jaramaz mi je drag, ali oni nisu klasicni plejmejkeri. Pa jel treba celu sezonu opet da se krpimo na najbitnijoj poziciji? Kalates sa 35.6 posto slobodnih i 100 posto promasaja za tri? Nadam se da ce u Oli.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Jbt Avramovic igra konstantno kod Željka pleja i isključivo pleja i objašnjavali smo i šta on tu vidi sem Aleksine energije i rada nogu (duga ruka, leva ruka) i vi i dalje pišete da on “vama” nije plej.
Ako je Željku Koprivica plej, plej je.
Vidi, ako je tebi plej, meni nije. Koliko Aleksa ima asistencija po utakmici, a koliko izgubljenih lopti? Ja to tako gledam, to sta on moze u odbrani je jedna prica, a sta u napadu na toj poziciji sasvim druga.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Glupo je da se raspravljamo. Centra cine skokovi i procenat suta za dva. Aleksa moze da prenese loptu, ali ako je 1 i po asistencija po utakmici nesto sto nazivas plejmejkerom, ok. Ne vidi Obradovic to drugacije, njemu su i Panter pa i Danilo i Naneli igrali pleja. Samo koristi Aleksu kako najvise odgovara timu. Ali Aleksa je tu i drago mi je zbog toga. Samo i dalje tvrdim da nam treba jos dva pleja.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Aleksa je kod nas plej i tu nema sta. Ali nije za prvog pleja ako hocemo f4. Tako da treba jedan vrhunski plej svakako, i jos jedan bekap plej ili bekap bek (ranije sam bio ubedjen da ce Jare vecinu biti na beku, ali posle onog sranja sa Madarom vise nisam siguran sta je realnije naci za tu bekap opciju). I da, pored toga top centar i bar jedan bekap na 4/5 (opet zavisi gde ce biti Smajli, ja kontam na petici), a verovatno dva bekapa na visokim pozicijama, jer Tristan tesko da ostaje. To naravno ako planiramo imati 15 igraca, sto se ja nadam da je slucaj, pogotovo sad kad nismo dobili Mirotica.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Ja sam bio zadovoljan što su Panter, Ledej i Naneli produžili ugovore.
Kad ono, čitam ovde: ništa bez još 3-4 top igrača. I to ne bilo kakvih, već apsolutni vrhunac Evrope.

Da mi je neko pričao da nam treba plejmejker a u isto vreme i da nam Kalates ne treba, ne znam šta bih mislio pre par godina.
Čisto informativno, Kalates ciglar trenutno procentualno šutira bolje za tri od Avramovića i nekog Kampaca ili Slukasa recimo, makar i za 0,01%. Mike James šutira 27% za tri.
Slobodna bacanja jesu katastrofa i tu nema šta da se priča,

Nama i nije potreban neko ko će šutirati za tri, nama je potreban neko ko će asistirati i graditi igru, a čini mi se da je najbolji asistent u istoriji Evrolige dobar izbor.
Pogotovo ukoliko ga Željko želi, tad mi ni činjenica da je najbolji asistent u istoriji Evrolige nije bitna.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ja sam bio zadovoljan što su Panter, Ledej i Naneli produžili ugovore.
Kad ono, čitam ovde: ništa bez još 3-4 top igrača. I to ne bilo kakvih, već apsolutni vrhunac Evrope.

Da mi je neko pričao da nam treba plejmejker a u isto vreme i da nam Kalates ne treba, ne znam šta bih mislio pre par godina.
Čisto informativno, Kalates ciglar trenutno procentualno šutira bolje za tri od Avramovića i nekog Kampaca ili Slukasa recimo, makar i za 0,01%. Mike James šutira 27% za tri.
Slobodna bacanja jesu katastrofa i tu nema šta da se priča,

Nama i nije potreban neko ko će šutirati za tri, nama je potreban neko ko će asistirati i graditi igru, a čini mi se da je najbolji asistent u istoriji Evrolige dobar izbor.
Pogotovo ukoliko ga Željko želi, tad mi ni činjenica da je najbolji asistent u istoriji Evrolige nije bitna.

Каквих само 3-4 топ, минимум на овај ростер десет топ врхунских екстра играча, који су играли НБА минимум 5 година , али и да имају евролигашко искуство минимум две године, да нам се поједини драги чланови не сморе и случајано не буду тужни, јер Остоја напада титулу ЕЛ са неограниченим буџетом. Исто тако је и Србија водећа земља Балкана и овог дела Европе по платама, са најнижим ценама леба, а просек плате међу 5 најбољих у Европи са најнижом инфлацијом.

Углавном сада озбиљно делим твоје мишљење, Калатес је 10 година међу најбољима плејевима Европе, са врхунским клубовима, и наша једина шанса да га доведемо је Жељко наравно.

Последња сезона му јесте била танка, али сигурно му Жељко не би дозволио да вуче као мрцина, односно извукао би из њега максимум. За дефанзиван скок, одбрану , и пик анд рол игру је сувишно причати, уз доброг центра који ће се брзо отварати у пику, биће стварно опасан. Тражити шутера у екипи одлично нападачкој је више него глупо, један Папапетру није успео да дође до три лопте по мечу.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Nemojte samo da prizivamo kruzenje lopte :cekanje: Jezim se kad se setim kako je to povremeno ozgledalo- niko ne sme da sutne. Samo nam na nase kruzenje lopte fali kamenjar kome ce jos da se izmicu da sutira.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.156
Reaction score
2.122
Локација
u srcu šesnaesterca
Mislim da Calathes odgovara Zeljku po gabaritima i da je imao fiziku da igra dobru odbranu. Da li to sa 34 god jos uvek moze, znace Zoc. Svakako ne voli midzet igrace, cak ni na pleju. Sut za 3 kroz karijeru mu je neki EL prosek, a bacanja su stvarno misterija. Jos ako mu Fener isplati ceo ugovor do kraja, moze doci i za neke manje pare. U ovom trenutku ce se tesko naci mnogo boljih resenja po Evropi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top