Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Daj razigravača opet. Ovde će još malo da se prizivaju Kampaco i Kapusta.

Sva sreća pa ima ko da misli.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Da se javno izvinim svima i kao sto sam rekao prihvatim dozivotni ban. Meni je ova izdaja pala teze nego bilo kome, jer me njegov rodjeni brat uvjeravao da nema sanse da ne potpise. Da su sve informacije do tad bile tacne, vidi se i iz saopstenja naseg kluba. Smijali su mi se neki kad sam govorio da ga je BIA posjetila na Staroj planini. Ali kako su sve informacije, ispostavilo se, bile tacne, vjerovao sam i bratu da ce sve izdrzati i potpisati. Ja mjerodavniji i jaci izvor nijesam mogao imati..
Prihvatam svu krivicu na sebe, i da me iskljucite sa foruma poslije 14 godina. Praticu Partizan ludacki kao i cijeli svoj zivot. Ja sam zvanicno sa tom porodicom zavrsio, jer me picke i izdajnici ne zanimaju u zivotu. Ko sam i sto sam , licno znaju nasi stari clanovi Je Ne A i Crno -beli. Mnogo smo muka i patnje i borbe zajedno podnijeli za Partizan.
Jos jednom svima izvinjenje i svaki napad cu razumjeti. Ali nijesam mogao ni pomisliti da je covjek takav lazov i picka i da nas je toliko zavlacio.
Rekao sam i za ugovor na tri godine i za to da u kontaktu sa Zocom on i Panter skoro pomazu u izboru igraca i sve detalje koji su isplivali. Ali mogao sam i da cutim i zato sam najveci krivac. Samo me srce ponijelo da sa bracom podijelim ono iz njihove porodice, jer znam koliko svi ovdje zivimo za Partizan.
Sve kazne prihvatam i razumijem, imam i dosta godina i na vama mladjima je dalja borba. Bicu i dalje u Areni , pa da smo najgori. Ta ljubav nema granica
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
988
Reaction score
4.471
Локација
Nis
Od mene nemas nikakvu osudu. Ljudski je od tebe sto si napisao izvinjenje, ali nije do tebe sta ce i ko da odluci u zivotu. Imao si informacije i podelio...to je to. Pozdrav
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.795
Reaction score
29.738
Локација
Beograd
@zoran mne

Ma kakve kazne i krivica! Hvala ti što si sa nama delio ono što si znao, jer ovaj FORUM NAD FORUMIMA i jeste POSEBAN I JEDINSTVEN, jer su ovde ljudi koji žive za Partizan, ili bar oni koji ne mogu da žive bez Partizana, pa su i informacije i stavovi odavde kao nebo prema zemlji u odnosu na budalaštine koje nam serviraju javni lažljivi profesionalni mediji!!! Ej bre pa oni i ton utakmica LAŽIRAJU! Oni NE PRENOSE dodelu trofeja ako trofej osvoji Partizan?! O čemu bre onda u vezi njih da pričamo?! Laž caruje, pretnje, kriminalci...i onda neko još ispadne pička i tako to...tako je uvek bilo i biće...

Ja molim tebe i sve ostale članove Foruma, kad god imate neku pravu informaciju ,,sa izvora,, da je ovde podelite sa nama (ako to ne ugrožava interes Partizana), jer je to jedini način da dođemo do ISTINE!

Jebeš državu u kojoj predsednik iste mora košarkašu da ,,garantuje bezbednost,, umesto da policija hapsi a sud osudi one koji BILO ČIJU bezbednost ugrožavaju!
Država laže, mediji lažu, samo na ovaj Forum dolazim u želji da budem sa istinom! Ma kakva bila!

:napred-partizan:

Dobro, moderacijo, jeste off, ali shvatite nas da želimo jedni sa drugima da podelimo ono što nam je na duši...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Последња сезона му јесте била танка, али сигурно му Жељко не би дозволио да вуче као мрцина, односно извукао би из њега максимум. За дефанзиван скок, одбрану , и пик анд рол игру је сувишно причати, уз доброг центра који ће се брзо отварати у пику, биће стварно опасан. Тражити шутера у екипи одлично нападачкој је више него глупо, један Папапетру није успео да дође до три лопте по мечу.

Proslogodisnja ekipa jeste bila vrhunska u napadu, ali smo u medjuvremenu ostali bez Dantea i Lesora koji su vrhunski strelci, a koje neko treba da zameni. U takvoj situaciji je ekipi potreban plej koji ima kvalitet i poene u rukama, a ako bi pored tog pleja dosao i Kalates to bi bila vrhunski popunjena i izbalansirana bekovska linija. Da nije propao transfer koji smo cekali, bio bi dovoljan i Kalates, ali ovako imamo i potrebu i mesto u budzetu za jos jednog napadacki potentnijeg pleja.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Ni od mene nemaš nikakvu osudu. Ne vidim nikakvu loši namjeru, a nisam nešto primijetio ni da ti ostali nešto zamjeraju. Što se mene tiče nikakvi banovi ili kazne nisu potrebni. I ja bih, vjerovatno, isto postupio. Živ i zdrav bio!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.186
Reaction score
7.000
Локација
NbG
Ziv nam ti bio @zoran mne i bez stresiranja, nije vredno toga. Kako ona stara kaze - ne pada sneg da pokrije breg vec da svaka zverka pokaze svoj trag. E pa ovaj je pokazao ko je i sta je i takvi nam u borbi koja nam predstoji i nisu potrebni.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
825
Reaction score
2.846
@zoran mne Nista ti nas nisi slagao, samo si nam preneo tudje reci. Ishod nije tvoja, vec je njihova sramota. Tebi je krivo sto si tudjom krivicom "zeznuo" tamo neke forumase, a velika Srbenda se nije udostojila da jednu rec uputi direktno navijacima. Zato je neko Zoran, a neko Nikola. Mislim da govorim u ime svih forumasa kad kazem da se ni ubuduce ne ustrucavas da podelis nesto ako imas, a svakako nisi jedini ko je naseo na velikog dobrotvora koji donacijama od 5% svoje plate kupuje ono sto je kod Grobara zauvek izgubio. Ziv ti nama bio, vratice im Zeljko svima i za tebe!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Cela ova priča sa Mirotićem pokazuje u kako teškim uslovima i okruženju radi klub.
Nadam se da će i ljudi u klubu izvući pouke i od sada što više u tajnosti raditi.
Verujem u Željka i Zorana da će napraviti dobar plan B,mada smo izgubili mesec dana.
Crvenom bankomatu državnom smo odsekli jednu nogu ovom titulom, njemu odmah preko leta izrastu dve noge uz pomoć državnih para..
15 igrača su do sada doveli FMP 1 i FMP 2.
Sve to će im doći na naplatu kad tad.
p.s
Dati podršku Željku i momcima je stvar kućnog vaspitanja ali isto tako borba da se oteraju V&V iz fudbalskog kluba mora biti zadatak svakog čoveka iz Arene.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.399
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ja sam bio zadovoljan što su Panter, Ledej i Naneli produžili ugovore.
Kad ono, čitam ovde: ništa bez još 3-4 top igrača. I to ne bilo kakvih, već apsolutni vrhunac Evrope.

To je direktna posledica izletanja celnih ljudi kluba sa nekim pompeznim izjavama i najavama kako jurimo f4 i imamo najveci budzet ikada koji ce obezbediti jacu ekipu od proslogodisnje i veci fond igraca.
Ozbiljni ljudi, sa ozbiljnim (i poslovnim) karijerama, na odgovornim pozicijama a dozvolili su da ih uhvati euforija zbog dogovorenog transfera jednog od najboljih igraca Evrope i da toliko polete da nisu mogli da se obuzdaju i ne najavljuju kako udaramo na titulu prvaka Evrope.
Normalno da ce sada navijaci ocekivati dobra, dokazana imena koja potkrepljuju svu ovu pricu.
U medjuvremenu nas je ovaj ispalio, mozda i indirektno to utice na izbor sledecih pojacanja, zaratili smo s miskom i time dodatno suzili izbor...

Vec sam rekao, mislim da takva strategija nije dobra i da na ekipu stavlja veliki pritisak koji se moze obiti o glavu.
Iskreno, bicu prezadovoljan i sezonom cak i za nijansu losiju nego proslogodisnju, jer vidim i kakva je konkurencija u El i da ce par ekipa biti jace nego prosle sezone... ali isto tako ne krivim ljude koji su znacajno podigli ocekivanja jer im je to direktno sugerisano iz kluba.
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
To je direktna posledica izletanja celnih ljudi kluba sa nekim pompeznim izjavama i najavama kako jurimo f4 i imamo najveci budzet ikada koji ce obezbediti jacu ekipu od proslogodisnje i veci fond igraca.
Ozbiljni ljudi, sa ozbiljnim (i poslovnim) karijerama, na odgovornim pozicijama a dozvolili su da ih uhvati euforija zbog dogovorenog transfera jednog od najboljih igraca Evrope i da toliko polete da nisu mogli da se obuzdaju i ne najavljuju kako udaramo na titulu prvaka Evrope.
Normalno da ce sada navijaci ocekivati dobra, dokazana imena koja potkrepljuju svu ovu pricu.
U medjuvremenu nas je ovaj ispalio, mozda i indirektno to utice na izbor sledecih pojacanja, zaratili smo s miskom i time dodatno suzili izbor...

Vec sam rekao, mislim da takva strategija nije dobra i da na ekipu stavlja veliki pritisak koji se moze obiti o glavu.
Iskreno, bicu prezadovoljan i sezonom cak i za nijansu losiju nego proslogodisnju, jer vidim i kakva je konkurencija u El i da ce par ekipa biti jace nego prosle sezone... ali isto tako ne krivim ljude koji su znacajno podigli ocekivanja jer im je to direktno sugerisano iz kluba.
Apsolutno se slažem da je neozbiljno izjavljivati posebno nakon prethodnog fijaska... Ne znam šta se Ostoyah primio i zašto nas loži sa nekim bombama (koje nam iskreno i ne trebaju a i nije realno da ih dovedemo). Pa ljudi, Kemba Walker pre nekoliko dana je potpisao za Monako! gde ćeš veće od toga?! Ali nas to i ne treba da interesuje niti treba da težimo tome...Jak kostur imamo, samo je potrebno dovesti dobreigrače koji će se podretiti već postojećem sistemu... Po meni, Luka Božić kao što su ljudi prethodno pomenuli bi bio pun pogodak...naravno uz pleja i centra...
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Како сам преживео овај викенд само ја знам, још увек имам страшно горак укус у устима. Вероватно и ова екипа овде са форума се осећа слично. Лично мени је цело ово срање као процес много засметало, није ми битно који је кошаркаш у питању, свакако колико бољи кошаркаш већи је проблем али цела ситуација је ужас. Али шта ако се понови, постане пракса?

Свакако издигнућемо се и јебати им матер на више нивоа али опет горак укус. Сезона није ни почела а ова прича ће је обележити комплетно, што медијски, што по кулоарима.

Сада се пласира друга теза која је исто тако по мени опасна и можда није истинита али оптика је та да ми сада имамо брдо пара које јели нисмо потрошили како смо хтели и сада смо главни на тржишту јер смо јелте били спремни да платимо много милиона. А дали је то тако баш и нисам сигуран али то је новинарски наратив.

Верујем у наше чуваре ватре Жоца и Зорана да ће све бити уреду и шта год да ураде подржаћу комплетно и стати иза њих и тима .. Али Остоја :angry-smiley-002::angry-smiley-002:.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Tegeltija na instagramu piše kako je nedolazak Mirotića u mnogome narušio planirani koncept,da se izgubilo mnogo zanimljivih igrača itd.
Tegeltija može da jede govna zajedno sa Ostojom, a što se tiče prelaznog roka i najbolje je tako. Propali smo, nema više ništa za nas na tržištu, navijači da prerežu vene i okrenu se FK, a Željko i Zoran neka na miru rade sa tim što imaju ili nemaju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top