Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.560
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Ti znas sta je macka u dzaku? Jesi li ti neki trener, strucnjak? Kako dajete tako povrsne komentare?

Sta se sve dozvoljava da se pise to nije normalno. Od pozdravljanja sa Evroligom u decembru pa sve do kukanja tokom prelaznog roka.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
187
Reaction score
357
Локација
Beograd

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
822
Reaction score
4.334
Локација
Beograd
Idi prijatelju gde hoces, ali stvarno da pravis famu da su ljudi bezgresni i da im treba bezrezervno verovati, to mi je isto kao sto neki sa one besmisleno. Mi sedam dana pre pocetka priprena nemamo popunjen roster.

Kosarka nije fudbal pa da je od kljucnog znacaja da ti ekipa bude na okupu od pocetka priprema, u kosarci to moze i da kasni malo, a i pripreme krecu tek krajem meseca. Nema nikakvog razloga za brigu, opcija nema previse ali ih ima dovoljno, a nemamo neku konkurenciju na trzistu tako da cemo moci da biramo sta nam se svidja od dostupnih igraca.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.437
Reaction score
4.211
Локација
127.0.0.1
Ovde pojedini ljudi kao da ne znaju ili ne zele da znaju u kakvoj drzavi zive. Kad sam rekao da nema sanse da ce dozvoliti da Mirotic dodje kod nas slicno su mi neki pametno odgovarali. Sad se desava za budzet, a nikakva logika nije na njihovoj strani. Ali dobro... doce i taj oktobar.

Dovoljno je da vidim fudbal i da mi je sve jasno. Ne znam sto se pravimo ludi.

P.S. Da se razumemo, ja bezrezervno verujem Zeljku, ali ne i pseudo autoritetima na ovom forumu koji sebi daju puno za pravo. Da sutra Zeljko kaze "jeste imamo para koliko nam treba, ali eto nismo doveli nikoga iz tog i tog razloga", ja bih rekao da mi je to u redu. Cak da kaze i ono nemoguce "imali smo para ali sam ja zajebao pa nismo nikog doveli", cak bi i tad rekao sve super teramo dalje. Ali sigurno ne mogu da prihvatam potpuno nelogicne stavove nekih ljudi na forumu samo zato sto su oni to rekli. U ovom trenutku zvanican cilj kluba je F4 EL. Roster bez plejmejker i centra nije za to. Mozda ja nesto ne znam, pa se posle ispostavi da mi imamo nesto dogovoreno, ili da u omladincima imamo buduce Djordjevica i Pekovica. Mozda. Ali sad trenutno izgleda da je negde zapelo. Svaka druga prica se meri sa religijom - imaj poverenja u forumasa koji ti kaze da je sve ok.
 
Последња измена:

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
187
Reaction score
357
Локација
Beograd
Kosarka nije fudbal pa da je od kljucnog znacaja da ti ekipa bude na okupu od pocetka priprema, u kosarci to moze i da kasni malo, a i pripreme krecu tek krajem meseca. Nema nikakvog razloga za brigu, opcija nema previse ali ih ima dovoljno, a nemamo neku konkurenciju na trzistu tako da cemo moci da biramo sta nam se svidja od dostupnih igraca.
Ja bih najvise voleo da dovedemo 3-4 igraca koji ce da prave razliku. Nisam siguran da za to ima neke vrlike sanse, ali dobro.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.526
Reaction score
38.780
Ovde pojedini ljudi kao da ne znaju ili ne zele da znaju u kakvoj drzavi zive. Kad sam rekao da nema sanse da ce dozvoliti da Mirotic dodje kod nas slicno su mi neki pametno odgovarali. Sad se desava za budzet, a nikakva logika nije na njihovoj strani. Ali dobro... doce i taj oktobar.

Dovoljno je da vidim fudbal i da mi je sve jasno. Ne znam sto se pravimo ludi.
Vidi, nepopravljivi pesimisto. :D

Ne kažem da nisi u pravu, ali... Ja znam da nam na klupi sedi najbolji trener Evrope, verovatno i sveta, ali ga cimalo da se smara sa CV-jem preko bare. A na stranu to što je najbolji, on pri tom i bolesno voli Partizan, baš kao i ja. Meni dosta.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.481
Reaction score
2.270
Zagorelo na temu transferi mora uskoro da eksplodira bomba u vidu pojacanja da se smire strasti.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.967
Reaction score
27.275
Prvo pravis idole od ljudi, sto nije hriscanski.

Jbg zekane, nismo mi kao ultrakop sisaci kurca, pravoverni pravoslavci hriscani, cuvari reda Stefane Nemanje...mi smo ustase, balije, siptari, strano telo u Srbiji, u kojoj ste...pardon, u kojoj je crvena sekta stub necega...

Ja cu da navijam za Partizan i da igraju juniori, ali nemojmo da se lazemo.

Ali ne igraju juniori zeko, sta ti je, gubis se...ostao je Panter, Zek, Naneli, Aleksa...znam da neki ne vole da se podsecaju na stresne situacije, ali njihov ostanak vredi vise nego svaki vas...pardon, svaki potpis droljetine u ovom prelaznom roku.
A tebi za informaciju, gledali smo mi KKP i kad su nam u njemu igrali analfabeti, a kamoli sad kad nam je na klupi najveci svih vremena, sa svim drmanjima kompleksa. Da bi to razumeo, moras da volis Partizan, sto je osnovni preduslov.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
187
Reaction score
357
Локација
Beograd
Jbg zekane, nismo mi kao ultrakop sisaci kurca, pravoverni pravoslavci hriscani, cuvari reda Stefane Nemanje...mi smo ustase, balije, siptari, strano telo u Srbiji, u kojoj ste...pardon, u kojoj je crvena sekta stub necega...



Ali ne igraju juniori zeko, sta ti je, gubis se...ostao je Panter, Zek, Naneli, Aleksa...znam da neki ne vole da se podsecaju na stresne situacije, ali njihov ostanak vredi vise nego svaki vas...pardon, svaki potpis droljetine u ovom prelaznom roku.
A tebi za informaciju, gledali smo mi KKP i kad su nam u njemu igrali analfabeti, a kamoli sad kad nam je na klupi najveci svih vremena, sa svim drmanjima kompleksa. Da bi to razumeo, moras da volis Partizan, sto je osnovni preduslov.
Aj pisi nekoj deci ove gluposti. Prvo, velika je verovatnoca da mnogo duze pratim kosarku nego ti. Od kad znam za sebe navijam za Partizan. Odlicno sam upoznat sa stanjem u ovoj zemlji.
Igraci koji su ostali kod nas jesu plus, ali i prosle godine nam je roster bio kratak, sad je jos kraci. Ostali smo bez dva pleja i bez centra plus bez igraca koji je po meni sasvim korektno igrao bar u odbrani. Nama je u plejofu EL igralo 8-9 igraca i pola od njih je otislo. I evo, 6. avgusta ja nisam optimista. Sta ti u celoj prici nije jasno?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top