Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.574
Reaction score
3.428
Igra na poziciji sa koje ce, u slucaju da dodje, picku polomiti pola gurbetaniji, od 1 do 3, a ako mu se cefne moze da odradi i po koju laganu cetvorku sa kurvine strane.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jebemu život.

Prvo da naučimo kako se izgovara: Doužr ili malo srpskije Doužer.
Ne znamo da li je potpisao ili dao časnu afroameričku reč, ali svakako ste navikli i ako se desi ispala.

On je "isti" tip igrača kao Dante. Klasični plej razigravač niskog rasta očigledno neće igrati u Željkovom Partizanu, pomirimo se s tim.
Što se tiče CV-a, mnogo je rizično izjaviti da mu je bolji od Danteovog, tačnije to se ne podudara sa istinom.
To ne znači da je on lošiji igrač i da ima manji potencijal, nego jednostavno vrata na koja su ušli njih dvojica u NBA nisu sa iste strane, a nisu ni istih dimenzija.

Dante je draftovan kao 5.pik i cela njegova NBA karijera je mnogo drugačija i "bogatija" i imao je mnogo veći kredit i mnogo više šansi i očekivanja.
Na našu sreću, a njegovu nesreću, nije ostvario ni 10% planiranog u NBA karijeri. Da je uspeo, ne bismo ga nikad gledali na 80 utakmica prošle sezone.

Doužer (PJ) je underdog koji nije ni draftovan, koji se vukao po razvojnim timovima i zbog toga ima duplo manji uzorak odigranih utakmica, mnogo manju minutažu itd... Tako da nije baš ni idealno ukrštati njihove statistike. Uopšte nije isključeno da ako dođe bude adekvatna zamena, možda i bude bolji, a možda bude i promašaj (kao što može biti svaki igrač, naročito što nikad nije bio u Evropi).
Ono što se meni dopada, a čuo sam u ovom Nugget podcastu, da je momak kulturan, pristojan, vredan, disciplinovan, ima i neke ambicije, nema mrlje u karijeri. Ima 27 godina, isto koliko je imao Dante kada je došao u KKP.

Verujmo Željku i gospodinu Saviću, ako je PJ Doužer njihov izbor.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Zvacemo ga dozer. Dozer moze za svasta da se koristi. Za doziranje rakije... doziranje prigradske kurve... doziranje lekova za odredjene spodobe kojima ce da nabije pritisak... covek je mera, doza, dozer.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Misli da bi PJ stvarno bio bombetina. Naravno, uvek postoji rizik da igrac ne postane ono sto je planirano, ali mislim da su slabe sanse da ovaj ispadne promasaj. Covek je zaista adekvatna zamena za Dantea u smislu da je visok, pokriva 1-3, defanzivno odlican, fizikalije brutalne, odlican ulaz. Sut bi mu mogao biti malko klimaviji od Danteovog, posebno sa slobodnjaka, ali mislim da to nije nista sto ne moze da usavrsi, i to relativno brzo. Ja bih stvarno mnogo voleo da ga vidim kod nas.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Ne pratim toliko NBA pa mi PJ nije bio poznat do sada. Svidja mi se sta sam vidio na klipovima. Statistika mi se ne poklapa sa vidjenim, a ni sa nekim komentarima ovdje.

1691651951533.png

Djeluje dosta skromno za igraca na vanjskim pozicijama. PAZNJA: ne mracim, volio bih da crkva da blagoslov pa da potpise :)
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
a koja je zenska osoba u pitanju?
u rodninskim odnosima sa Marinom Maljković. Njemu je Marina rekla pre 4 dana da je Dozier završen.
Ajde što se troše pare na muški KKP a nema se za vrtiće, bolnice i škole, ajd što će da se pravi metro u Makišu i nacionalni stadion u Surčinu, ali kad će koje milionče da se odvoji i za naš KŽKP, ljudi moji, jesen nam je pred vratima, igramo WABA ligu, a teško da ćemo tamo grupu da prođemo, a kamoli da umemo trofej!
Misli li iko još o tome, osim mene! :icon-rolleyes:

Napred KŽKP! :navijac

E sad, verujem da se 9/10 ljudi koji ćitaju ovu temu pitaju šta li mu to dođe taj KŽKP... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top