Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ja se više bojim poznatih NBA imena nego ovih sa “lošom statistikom”.

Ovi relativno mladi igrači koji nisu prošli u NBA, mogu sa jednom odličnom evropskom sezonom da vrate karijere na pravi kolosjek, a zamislite kakvu je motivaciju imao recimo jedan Stodemajer da igra u Hapoelu iz Jerusalima, ili Ajverson u Bešiktašu.

Ja sam optimista što se tiče Pi Džeja.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Dobto je sto je igrac u godinama gde jos treba i moze da se dokazuje. Kao sto rekoh, deluje da mu je kosarkaski iq prilicno visok. Ima sanse da bude odlicno pojacanje. A da smo doveli i vernika, ko garantuje da bi ista pruzio? Svaki igrac je realno lutrija. Lesor dosao kao otpadak, otisao kao najbolja petica EL. Nek je on prvo zdrav, a vec ce Zoc i navijaci izvuci najbolje iz njega.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Lesora volim i igrao je neverovatno, ali daleko od toga da je otisao kao najbolja petica u EL.

Namera sa Dozierom je jasna. Saglasan sam da je manji rizik nego dovesti neko veliko NBA ime na zalasku karijere. Takodje, manji je rizik dovesti atletski mocnog igraca, nego nekog brata prangijasa jer takvi obicno u evropi budu rupa u odbrani.
Oni koji imaju oba na vrhunskom nivou imaju minute u NBA.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Na papiru mi tog nismo doveli...
Na papiru Lesor bio u najboljoj petorci EL i posle Vezenkova imao najveći indeks korisnosti.

Opet subjektivni doživljaj i osećaj sa pravom može se interpretirati, možda po nekima je bio i u rangu Petruševa ne daj Bože...
Ali svakako nije daleko od toga da je bila najbolja petica EL
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.163
Reaction score
3.684
Nakon iskustva sa onim prvo-biram-isplativo-a-kasnije-se-perem-ispravnim ne mogu da se opustim proji slikanja sa salom.
Isto tako, bilo bi lijepo da ga ne tovarimo na soc. mrezama. Moze pomisliti da smo isti kao i pacenici iz Zeleznika.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.034
Reaction score
26.141
Локација
ante portas
Ako potpise mozemo biti vise nego zadovoljni. Potencijal ogroman, a njemu je motivacija na maksimumu jer hoce nazad u NBA.

Samo mi se ne svidja ovo forsiranje "zamjena za Dantea". Cak je i pbg.news stavio sliku njih dvojice i poredi raspon ruku... :pop
Sad će svi da ga cene kroz prizmu Danteovog učinka.
Pogrešan je to put.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.464
Reaction score
2.240
Naredno pojacanje valjda bice Lesorova zamena , opet ce se praviti poredjenje i razlike izmedju njega i novog pojacanja to je tradicionalno.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
351
Reaction score
2.510
Локација
Vukovar
Samo nešto da pitam.

Da li je KK Partizan objavio da je PJ. Dozier potpisao ugovor sa Partizanom?

Vidim da se ovde od juče igraču želi dobrodošlica, a ja nigde nisam pronašao zvaničan podatak iz kluba da je čovek potpisao, pa me ispravite ako grešim.
Ako ne grešim nije mi jasno zašto mu se želi dobrodošlica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top