Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Brine me što se stvorila atmosfera da ove sezone "moramo" da osvojimo Evroligu i zbog toga se pravi pritisak na pojačanja. Ljudi opustite se malo, biće sve okej.
 

Pulja

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
10
Reaction score
32
Локација
Jfdh
Još jednom da predložim da se uvede ban za širenje defetizma na košarkaškim temamama.

Idite na fudbal i kukajte, tamo je makar opravdano.
Ti samo predlažeš banove ,ja kad sam pisao da imam svoj stav da mirotić neće doći ti si me ispozivao kako sam zvezdaš bla bla i bla i namestio si mi ban i onda taj isti Mirotić nije došo gle čuda samo da se logično gledalo video bi svako da neće doći šta je problem da čovek iznese svoj stav druže koj ti je, ovde svako bi želeo da uzmemo 10 Evrolige zaredom....
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ti samo predlažeš banove ,ja kad sam pisao da imam svoj stav da mirotić neće doći ti si me ispozivao kako sam zvezdaš bla bla i bla i namestio si mi ban i onda taj isti Mirotić nije došo gle čuda samo da se logično gledalo video bi svako da neće doći šta je problem da čovek iznese svoj stav druže koj ti je, ovde svako bi želeo da uzmemo 10 Evrolige zaredom....
Mi ćemo i da uzmemo el ako Željko bude bio tu. Covek ima znanja i volje za to. Sa ovim sto kažem 3x5 to ti je završeno. A i sa 7 8 igraca ce uzeti, iz jednog razloga, a to je sto je covek tatko za košarku. A u vezi pritiska, Ima i izjava njegova koja kaze, da niko ne može da stvori njemu pritisak koliko ga on sam sebi stvori... Da ne pisem više jedan za drugim postove...Ko razume shvatice, ko ne razume nece... Dzabe ja tu kenjam...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.938
Reaction score
7.927
Ovde je i samo cilj pojedinih da nameste drugog clana na ban i time su uspeli u zivotu.

Nijedan clan nisam vidio da je pomenuo Zorana i Zeljka, a kamo li da kritikuje njihov rad, vec laicki pricamo kako je roster kratak, budemo li doveli jos "samo" dva pojacanja.

Koprivica moze da bude i prijatno i neprijatno iznenadjenje, Trifa mali takodje, od Danila mozemo corci da ocekujemo itd.

Nadamo se najboljem, kakav god sastav budemo imali, ja cu da se nadam da cemo dobiti svaki mec u sezoni, time osvojiti sva takmicanja u koja nastupamo.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Ti samo predlažeš banove ,ja kad sam pisao da imam svoj stav da mirotić neće doći ti si me ispozivao kako sam zvezdaš bla bla i bla i namestio si mi ban i onda taj isti Mirotić nije došo gle čuda samo da se logično gledalo video bi svako da neće doći šta je problem da čovek iznese svoj stav druže koj ti je, ovde svako bi želeo da uzmemo 10 Evrolige zaredom....
To što si ti pričao da neće doći nije ni u kakvoj vezi sa razlozima zbog kojih je odustao od vec dogovorenog prelaska kod nas.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.945
Reaction score
21.796
Ne postoji svet u kojem ovaj Partizan sa još 3 pojačanja ima "kratku rotaciju", jednostavno ne postoji. Možeš ti da ne računaš na nekog igrača koliko hoćeš ali svako je u timu jer tu treba da bude.
Sve ostalo je kladioničarska priča.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ti samo predlažeš banove ,ja kad sam pisao da imam svoj stav da mirotić neće doći ti si me ispozivao kako sam zvezdaš bla bla i bla i namestio si mi ban i onda taj isti Mirotić nije došo gle čuda samo da se logično gledalo video bi svako da neće doći šta je problem da čovek iznese svoj stav druže koj ti je, ovde svako bi želeo da uzmemo 10 Evrolige zaredom....
Navede čovjek ciganski model poslovanja kao primjer i uputi kritiku na račun Željka, a posle se pita što sam ga prozivao da je cigan.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
ali ljudi ako nemate sta da napisete argumentovano u vezi bilo kog igraca vec se sve svodi na kukumavcenje kad ce pojacanje i kako nam fali igraca… bolje nista ne napisati… procitao sam par kvalitetnih postova u vezi novog igraca… i ako ste protiv i imate argumente napisite… ostalo je cisto habanje tastature/ekrana
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
O kome da pišemo argumentovano, kad jos niko nije dosao? O mike Jamesu smo ispričali argumentacije juce (bez obzira sto covek nece da igra kod nas). Možemo malo da pricamo o broju igrca argumentovano? Bilo bi dobro da se uključi Stojance! Da vidimo njegovo mišljenje. Da li ga je promenio od prosle godine u ovo vreme o broju igraca.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
101
Reaction score
1.386
Локација
Kosovska Gracanica
Kakav kralj je nase novo pojacanje. Coveka smorilo sto klub ne objavljuje nista, pa je resio da sam objavi breaking news :D sad mislim da niko vide nece da se pita kada ce zvanicno da se ozvanici :D
 

Прилози

  • Screenshot_20230812_201712_Instagram.jpg
    Screenshot_20230812_201712_Instagram.jpg
    447,9 KB · Прегледа: 160

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
O kome da pišemo argumentovano, kad jos niko nije dosao? O mike Jamesu smo ispričali argumentacije juce (bez obzira sto covek nece da igra kod nas). Možemo malo da pricamo o broju igrca argumentovano? Bilo bi dobro da se uključi Stojance! Da vidimo njegovo mišljenje. Da li ga je promenio od prosle godine u ovo vreme o broju igraca.

krajnje je jednostavno… ako nemas o kome/cemu argumentovano onda ne pises nista
 

Pulja

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
10
Reaction score
32
Локација
Jfdh
Navede čovjek ciganski model poslovanja kao primjer i uputi kritiku na račun Željka, a posle se pita što sam ga prozivao da je cigan.
Druže ja sam završio svaku prepisku sa tobom pošto vidim da neke stvari ne razumeš niti ja kritikujem rad u kk, ponavljam ja sam pretpostavio da mirotić samo nas navlači i na kraju nas navukao kao majmune .A ti vrv jedino ovde i imaš ovakav stav pisanja jer vani ćutiš i nesmeš nikom ništa da kažeš i pretpostavljam da nemaš ni svoj stav pa se ovde nešto proseravaš. Ujedno se izvinjavam svim ostalim članovima foruma na ovom postu.Sportski pozdrav Partizan ŠAMPION
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
434
Reaction score
2.815
Локација
Beograd
Igrač objavi sam da je potpisao..kaže sestra moja "Ma došao sto posto, nego klub čeka ponedeljak da objave ovo i sledeće pojačqbje pa da se naloži masa da se uloguje za kupovinu karata ono što su objavljivali. Dožr im zajebao marketing"... ja klimam glavom, kao slažem se, a ne verujem mučenik ništa dok ne objave naši...
Naši se opekli pa čekaju bukvalno dok beležnik ne overi potpise :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top