Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.087
Reaction score
8.447
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Motli ima ugovor i nema apsolutno nikakvih indicija da njegov klub hoce da ga se resi , za razliku od npr Bjelice i Kalatesa kojih se taj isti klub resio i objavio da ne racuna na njih. Prema tome nema nikakvih slicnosti sa igracima koji su dosli.

Nema indicija sem sto su vec doveli Papajanisa za velike pare koji sigurno nije dosao da igra 20 minuta, i Sanlija, pa je Motli tu 3.centar... i bilo je neke svadje sa Itudisom takodje.
Hm, ispada da bas i nije nerealno :D

I meni je delovalo nerealno cim sam cuo, covek pod ugovorom jakim, u dobroj ekipi, nisu se trudili preko leta da ga se rese, sto naravno ne znaci da ne bi i nece, ali opet, nemamo mi pare da damo 600-700-800k za obestecenje+jaku platu sve i da su voljni da ga prodaju.
Ovo se vrti desetak dana, i cak i da je istina da smo pricali i izneli ponudu, verovatno je propala prica jer bi se u suprotnom vec objavio transfer.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.383
Reaction score
11.425
Локација
underground
Da,ali ja koliko sam pratio Fener, on je mnogo vise igrao na cetvorci a nemaju ni sad nekih cetvorki u timu
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Nema indicija sem sto su vec doveli Papajanisa za velike pare koji sigurno nije dosao da igra 20 minuta, i Sanlija, pa je Motli tu 3.centar... i bilo je neke svadje sa Itudisom takodje.
Hm, ispada da bas i nije nerealno :D

Pa nije Sanli u rotaciji ispred Motlija sigurno, a Motli ce sigurno imati vecu minutazu na 4 da bi se rasteretio Najdzel Hejs koji je imao opterecenje ko nama Ledej prosle sezone, tako da ce lagano skupiti svojih 25 minuta. Ta “svadja” sa Itudisom je bila toliko ozbiljna da je na kraju sezone, u finalu turske lige, igrao po 30+ minuta. Da je postojala mogucnost da Motli dodje to bi bilo reseno odavno, mislim da nema sanse da ga Fener pusti kad su pripreme vec pocele i kad ce tesko naci zamenu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.963
Reaction score
21.951

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.959
Reaction score
8.000
Ja sam bio cak i alaviji, aludirao sam na Edija Tavaresa :D

Za Motlija su "socijalci" pisali citavo leto, po raznim objavama i iskreno mislim da je to patka ili necija pusta zelja.

Jedino kumska veza ako p(r)oradi, ali sto bi Itudis pojacavao jednog od konkurenata.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.484
Reaction score
5.935
Локација
beograd
Fener je doveo Papajanisa za prvog centra, tako da nije bez osnova da Motli promeni klub. Da li smo mi opcija, ne znam, ali bih strasno voleo. Ozbiljan centar.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
345
Reaction score
1.814
Локација
Панчево
Možda sam lud, ali ne bih želeo Tavaresa u Partizanu. Da ne bude zabune ne kažem da je loš košarkaš, prosto subjektivno mišljenje, i osećaj. Nekako mi nije to to.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.120
Reaction score
4.202
Локација
Beograd
Trebalo bi da je jedan ozbiljan spektakl u najavi na Tašu. Stvarno bih baš voleo da je istina.
Mislim da nema veze sa pojačanjima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top