Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Treba pratiti status Nejpira. Ako ga gmizavčevi botovi nateraju da raskine ugovor, ne bi bilo loše ući u priču sa njim. Ne bi morao da menja sredinu a i sigurno bi bio motivisan da se osveti i za mnogo manju platu.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.659
Reaction score
5.525
Iz nekih izvora sam cuo i ranije a i pisao sam o tome dok je trajala saga sa monahom par dana pre nego sto se usrao,da smo imali dogovor sa sabazom i da mu je zeleznik uleteo sa vise love i otisao je tamo.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Cigani da dovedu Durenta terali bi ga posle 2 meseca jer oni ne znaju da koriste igrace. Meni je pre sezone bilo krivo sto je Nejpijer otisao kod njih jer znam da je brutalan igrac ali izgleda da nije lose sto je ovako ispalo i ne treba nam.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.558
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sreća pa nije osvojio el sa Bobi Diksonom u ekipi.
Ja ne znam kako vi ne možete da shvatite da Željko ne robuje nekim glupim principima nego vidi 10 koraka unapred i košarkaše deli na dobre i loše.
Nevezano za Nejpira ili koga već.
Čovek menja Lesora i Kaminskim ili obrnuto dijametralno suprotne igrače i to sve radi posao, jer je najveći.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Igrace otprilike isto sto i sad, nekad 4 nekad 5, samo bi ekipa trebala da nam izgleda dosta jace i energicnije.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Ovom prilikom bih hteo da nabijem svakog realnog grobara na kurac, isto kao što će uraditi Bruno sa panterima.

Najveći ikada nam stvara poeziju od kluba, a vi niste u stanju da to prepoznate. Tvrdim da će se ovo što Željko radi odraziti na celo JSD.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.624
Reaction score
13.717
Локација
Yaoundé
... Meni je pre sezone bilo krivo sto je Nejpijer otisao kod njih jer znam da je brutalan igrac ali izgleda da nije lose sto je ovako ispalo i ne treba nam.
Ma, i njega bi Žoc doveo u red... Naravno, on u saradnji sa Savićem određuje o profilu igrača, a čini mi se da bi da i nekog 50-ogodišnjaka, poput mene, znam da ubaci u sistem...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Sreća pa nije osvojio el sa Bobi Diksonom u ekipi.
Ja ne znam kako vi ne možete da shvatite da Željko ne robuje nekim glupim principima nego vidi 10 koraka unapred i košarkaše deli na dobre i loše.
Nevezano za Nejpira ili koga već.
Čovek menja Lesora i Kaminskim ili obrnuto dijametralno suprotne igrače i to sve radi posao, jer je najveći.
Zato i jeste najveći, jer pravi kompromise i gleda da svakog igrača prilagodi igri tima i ujedno da tim prilagodi tom igraču kako bi se izvukao maksimum iz njega i sto više sakriju mane.
Covek je prilagodljiv, nije tvrdoglav da zapne za jedno i ne odstupa, zato se i dešava da jednog igrača sledece sezone menja skroz suprotan... ogromno znanje ima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top