Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414

Prvih 13 sekundi videa razrešava misteriju da li je rođendankovo prezime Eksum ili Egz(u)m - ukoliko novinar Fox sport Australije ne zna da izgovori Danteovo prezime, dok ovaj sedi pored njega, onda je sve otišlo dođavola.

Kada bi spelovali njegovo prezime, ono bi definitivno bilo: I-EKS-JU-EM, ali kako speling nije jednako izgovor, tu se ipak dešavaju određene promene (gubljenje glasova; "fuzionisanje" istih, odnosno promene istih koje dolaze u zavisnosti od toga koji glas sledi, ili u nekim slučajevima koji prethodi, glasu koji se stapa).
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.426
Reaction score
4.157
Локација
127.0.0.1

Prvih 13 sekundi videa razrešava misteriju da li je rođendankovo prezime Eksum ili Egz(u)m - ukoliko novinar Fox sport Australije ne zna da izgovori Danteovo prezime, dok ovaj sedi pored njega, onda je sve otišlo dođavola.

Kada bi spelovali njegovo prezime, ono bi definitivno bilo: I-EKS-JU-EM, ali kako speling nije jednako izgovor, tu se ipak dešavaju određene promene (gubljenje glasova; "fuzionisanje" istih, odnosno promene istih koje dolaze u zavisnosti od toga koji glas sledi, ili u nekim slučajevima koji prethodi, glasu koji se stapa).

Jebem li ga, na ovom videu ga izgovara sa GZ ako ja dobro cujem, na NBA prenosu sam cuo KS (valjda). Najbolje pitati njega licno. Meni vuce na Egzum, ali nista dok on ne presece. Eto pitanja za Tegija. :D
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Nase sledece pojacanje ima ime i prezime.

Tuljo nas prca ne vadi.


Je l smo doveli onog bivseg igraca Fenera ili nismo?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac

Je l se ovo računa u transfere ili? Sve u svemu mislim odličan potez , neka se on i Balša bore za minute.

Emblid u ovom trenutku nedostupan, ne padajte u očajanje braćo :D
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd

Био Ексум или Егзум али јеботе, који монструм. Размишљам да ли је број обичних закуцавања наших бекова у прошлој сезони био двоцифрен, а камо ли да ли је неко урадио нешто слично овоме. Дефинитивно оно што нам је фалило.
Kod ovih zakucavanja me jedino brine sto je svako na ivici povrede..deluje mi da ima slabije noge i bar je mene sthah da se ne povredi kad ide ovako agresivno na odbranu
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.078
Локација
u srcu šesnaesterca
Odlicno, nek se pridoda jos Petrusev kad ispusi za nba. Treba po 3 igraca na svakoj poziciji za pocetak.

1. Exum, Avram, Madar
2. Punter, Andjusa, Glas
3. Nunnally, Zagor, Trifa
4. LeDay, Smiley, Tristan
5. Lessort, Kopriva, Petrusev?

To za pocetak, u hodu vrsiti doselekciju ako se ukaze potreba
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Fantastičan posao za 600k, ne verujem da bi u tom cenovnom rangu pronašli nekog takvog kvaliteta. Plus je dečko tu u sistemu i već zna neke stvari, tako da je to samo bonus, a i ostavlja se više para za kvalitetno krilo/a i eventualnog plejmejkera. Kontam da će onda juriti verovatno neko domaće rešenje za trećeg centra.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Odlicno, nek se pridoda jos Petrusev kad ispusi za nba. Treba po 3 igraca na svakoj poziciji za pocetak.

1. Exum, Avram, Madar
2. Punter, Andjusa, Glas
3. Nunnally, Zagor, Trifa
4. LeDay, Smiley, Tristan
5. Lessort, Kopriva, Petrusev?

To za pocetak, u hodu vrsiti doselekciju ako se ukaze potreba
Mozda centar cak nije ni planiran, s obzirom da Ledej i Smajli mogu igrati i 5, ali u tom slucaju bi nam trebala jos neka cetvorka...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Zbuni me na sekundu. Rekoh sta to KKP igra ovde :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top