Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
@Tuljo @Мали џин

Hoće li se dovoditi još jedan centar sad posle ostanka Lesora ili je to to što se tiče pozicije 5?

Ja koliko znam - ne znam ništa :D
Za Exuma smo čuli dan ranije ali niko nije znao o kome se radi i koja je pozicija samo nezvanično da će biti objavljeno ime. I nije trebalo da bude objavljeno do nedelje uveče, pretpostavljam da se sledeće ime neće znati ni kad bude potpisao, Savić će da da ostoji zatamnjen ugovor na potpis :D
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.078
Локација
u srcu šesnaesterca

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Odlicno, nek se pridoda jos Petrusev kad ispusi za nba. Treba po 3 igraca na svakoj poziciji za pocetak.

1. Exum, Avram, Madar
2. Punter, Andjusa, Glas
3. Nunnally, Zagor, Trifa
4. LeDay, Smiley, Tristan
5. Lessort, Kopriva, Petrusev?

To za pocetak, u hodu vrsiti doselekciju ako se ukaze potreba

1. Exum, Madar
2. Punter, Avram, Andjusa, Glas
3. Nunnally?, Hezonja?, Zagor, Trifa
4. LeDay, Smiley, Tristan
5. Milutinov?, Lessort, Kopriva

Sitna korekcija :D Kapiram da je isto nagađati za Nanelija i Petruševa kao i za Hezonju i Milutinov /nikoga nisu još potpisali/ iako Milutinov ima ugovor sa CSKA i "malo" veći izdatak od Petruševa :D

To za pocetak, u hodu vrsiti doselekciju ako se ukaze potreba, recimo na poziciji 1

Jebeš bodove, morao sam makar crko! :buhaha I nema veze što verovatno neće izgledati sve tako kako napisah... Ako ništa, morate priznati da ima makar 0,06% realnosti i da bi ekipa bila TOP8 vrlo verovatno...
 

state_of_mind

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
40
Reaction score
70
Локација
Beograd
Trenutno nema boljeg centra na trzistu koji je slobodan. Lesor je generalno dobar igrac. Koliko je za EL i koliko ce nam koristiti u EL to cemo tek vidjeti.. da ce biti tanak u dosta utakmica -to hoce, ali se nadamo da uz tog ocekivanog Nanelija na 3-ci i dobrog dodavaca sa 1-ice (ako dodje i ako Exum ne bude 1-ica) nadamo se dobrim partijama Lesora.

1. Exum, Avram, Madar
2. Punter, Andjusa, Glas
3. Nunnally, Zagor, Trifa
4. LeDay, Smiley, Tristan
5. Lessort, Kopriva, Petrusev?

Glas decko po mom misljenju kosarkas nije.
Nema talenta ni za ABA ligu a kamo li za EL. To sto je odigrao dobro dve utakmice na pocetku prosle sezone nista ne znaci kad narednih 50 nije ama bas nista pokazao.
On je samo velika radilica na treningu (to je Zeljko dosta puta rekao) i zbog toga je i dobijao sansu na utakmicama. Koliko je tih sansi iskoristio moglo se vidjeti u sezoni za nama.

Meni generalno velki zal ostaje sto je Zeljko odabrao Glasa umjesto Dreksela (na pocetku prosle sezone). Misljenja sam da bi Dreksel daleko korisniji bio i daleko vise pokazao od Glasa.

Trifunovic? previse je sansi dobijao i napredak mu je isuvise spor. Prespor.

Zagorac? Zivota u njega nema, on nazaduje u kosarci ne napreduje.

Glas, Trifunovic, Zagorac, nisu igraci za EL. Za EK ajd i mogu ali ako hocemo da napadnemo neki rezultat u EL onda na njih ne treba racunati ni da su na klupi.

Jedino bih dao sansu Tristanu. I to samo pod uslovom da trenutno radi, trenira kao lud cijelo ljeto.

1. Avramovic, Madar, Exum
2. Panter, Andjusic
3. Naneli (ako dodje)
4. Zek, Tristan
5. Lesor, Smajli, Koprivica

Smajli ne moze na 4-ci, najvise je pokazao na 5-ci. Na 4-ci se ne snalazi.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Za treceg centra odlicna opcija, sad jos jednog pleja sto dodaje, krilo sto sipa trojke, startnog centra sto zida ko galens po NS, napadamo f4. F8 je za boraniju.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.710
Reaction score
22.738
Локација
Beograd
Izuzetno zadovoljan Lesorom, koji je uz neke korekcije NBA potencijal. Plus paljevina.
Što se tiče Milutinova, naravno da je vlažni san, ali lik ima prebrutalan ugovor u CSKA, jedina moguća kombinacija, ne samo nas, nego bilo kog kluba iz Evrope je da plaćaju određeni procenat plate na pozajmicu i tako CSKA rasterete deo budžeta. Ne vidim drugu mogućnost.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.049
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Glas decko po mom misljenju kosarkas nije.
Nema talenta ni za ABA ligu a kamo li za EL.

Glas, Trifunovic, Zagorac, nisu igraci za EL. Za EK ajd i mogu ali ako hocemo da napadnemo neki rezultat u EL onda na njih ne treba racunati ni da su na klupi.

Apsolutno se ne slažem sa ovim, najblaže rečeno.
Glas je na trenutke pokazivao ozbiljan potencijal, radi dosta dobrih stvari i itekako ima prostora za napredak.

Niko i ne kaže da su za EL, ali u ABA mogu da posluže odlično, ne možemo igrati sva takmičenja sa ukupno 10 igrača.
 

state_of_mind

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
40
Reaction score
70
Локација
Beograd
Apsolutno se ne slažem sa ovim, najblaže rečeno.
Glas je na trenutke pokazivao ozbiljan potencijal, radi dosta dobrih stvari i itekako ima prostora za napredak.

Niko i ne kaže da su za EL, ali u ABA mogu da posluže odlično, ne možemo igrati sva takmičenja sa ukupno 10 igrača.

Pa jesu igrali ABA-u pod Zeljkom sada? I koliko su pokazali? I Glas i Trifunovic i Zagorac?
Nula. Ni za Mornar nisu, kamo li za nas.

Svi pricaju Zagorac mora ostati jer nema ko biti kapiten... A Avramovic?
Po cemu je to Zagorac vise zasluzio kapitensku traku od Avramovica?

I cime vas je to Glas toliko opcinio meni jasno nije? Hocemo da vadimo statistiku od prosle sezone, hocemo video klipove da pravimo, pa da vidimo kakav je to potencijal od kosarkasa.

Jednostavno bolje nekog drugog razigravati nego njega, on je imao sansu cijelu godinu dana i nista pokazao nije. Daj drugoga da vidimo, mozda bude bolji, gori od ovoga bit ne moze.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Lesor ce sigurno biti prvi centar, a Balsa ce maksimalno da se gura. Lozimo se bzvz da ce doci prva petica. Daj dva krila i da igramo basket.
Ako bi na ovo sad stanje dve trojke dosle, jedna top, i jedna pristojna back-up, da, to bi bio dobar tim. Samk ne znam da li sa 4 visoka igraca moze da se izgura cela sezona na svim frontovima. Doduse tu je i Tristan, ali meni je on decko totalna nepoznanica, blage veze nemam sta od njega da ocekujem. Miletic mislim da nije presjajan ni za Abu.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Po informacijama koje ja imam Tristan je jedan pretalentovan momak ali previše “ususkan”. Nije gladan, nema krvi, flertuje sa letargijom na neki način. Jednostavno rečeno nece van zone komfora a ko ne izlazi iz zone komfora ne moze da raste ni u životu a o sportu da ne pričamo.
Zeljko ga je dosta drilovao na tu temu, uspeo je iz njega da izvuče lakat u vugla jednom od naših visokih igrača tokom treninga (zar borbe bez namere), sto je objektivno malo za vreme koliko je u klubu.
da li će postati igrač ili ne zavisi iskljucivo od toga da li će postati “gladan”. Naravno treba uzeti u obzir da je još uvek dete ali ta takmičarska crta se jako teško trenira. To imaš u sebi ili nemaš.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top