Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nishlija

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2022
Порука
5
Reaction score
5
Локација
Nis
Meni je nekako realnija opcija NWG, Pangos je finansijski dosta zahtevniji igrac, a i nekako mi je licna zelja Gos zbog Grobarstine u njemu .
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
A tebi Željko rekao ciljeve koji su mu?
:pop :pop :pop
Eto šta se dešava kad se kompas izgubi...
Da, znam... F8 minimum... Lovernj nam nije potreban pre svega jer je pozicija 4/5 prepuna igraca kao on, tako da to prva, a i realno nije to vise igrac na vrhuncu kao sto je bio. Ja sam ga prizeljkivao prosle sezone, ali ove ipak nije ono sto nam treba. Ne znam potrebu da se napada svako ko ima svoje misljenje i ne poklapa se sa tvojim.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Bacaj bombe ostojaaaa:pfc:
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
"Danilo Anđušić i Dante Egzum su došli na dvogodišnje ugovore. Stigao je Naneli, a očekujemo u narednih pet dana da stigne najveće pojačanje za nas do sada i to na vrlo bitnoj poziciji u ekipi".

 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Da, znam... F8 minimum... Lovernj nam nije potreban pre svega jer je pozicija 4/5 prepuna igraca kao on, tako da to prva, a i realno nije to vise igrac na vrhuncu kao sto je bio. Ja sam ga prizeljkivao prosle sezone, ali ove ipak nije ono sto nam treba. Ne znam potrebu da se napada svako ko ima svoje misljenje i ne poklapa se sa tvojim.
E, neka znaš... pozdravi Želimira kad ga vidiš...

Sa Žoom bismo bili popunjeni na najbitnijoj poziciji - Kapiten i Grobarčina.... nešto što nam fali u ovoj ekipi.

Nema potrebe da svako mišljenje suprotono od tvog, doživljavaš i osećaš kao napad :)

Ali evo, biću politički korektna i nežna prema tebi dok ne očvrsneš u ovom surovom forumskom svetu i porasteš pa postaneš velikimiki ;) ;-)
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Koja li je to ,,vrlo bitna pozicija u ekipi". Izjava liči na onu Todorićevu - igrajte svih 90 minuta.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Jasmina, jel si ti gledala možda Žalgiris ove godine neki put?

Odigrao je samo 13 meča za celu godinu, i to 15 minuta u proseku.
Ni na tim mečevima nije nešto blistao.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Bacaj bombe ostojaaaa:pfc:
Cim Ostoja zna, ili je domace pojacanje ili iz regiona. Tako je prosle godine najavljivao Smajlija. Citaj Hezonja ili Milutinov
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Nema od Lovernja ništa dok je Željko tu. Ako se sećate kad je odlazio iz Fenera, bio je u sličnoj situaciji kao npr Dangubić kod nas ove godine, prekobrojan. Jednostavno nije tada Željko bio zadovoljan sa njim. To je bilo negde na zimu one sezone sa Trinkijerijem, kad smo se svi ponadali Žou, a nešto kasnije potpisali smo Mekadua.
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Ах нема краја дешавањима. :partizan-fan:

То све супер али посао трпи, не радим озбиљно ништа ове целе недеље, а како читам овде исти ритам се наставља.

Али нека, само нека иде ... Све за љубав.. све за Партизан !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top