Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
U budzet za sezonu ulaze svi troskovi koje klub ima. Da se odnosi samo na plate igraca i strucnog staba te budzete ne bi niko skupio.
Ovi su sastavili dobar pregled (procena je u pitanju) gde se vidi otprilike razlika izmedju celog budzeta i sta ide na plate.
http://instagr.am/p/CZ_ufRBK4iq/
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.281
Reaction score
18.372
Локација
Kej Republika
Utisak je da ako se ne dovedu neki "kapitalni" ovde kreće žalopojka. Ako mu je plata ispod 1M nije za nas? Kako su ova moderna vremena sve okrenula.
Neki će početi da navijaju za rostere, ne za klubove.

Ja sanjam da Smajli, Kopriva i Madar porastu. Jedan od njih bude rising star. Da se pošibamo i bez pritiska se vrtimo oko Top 8.

Ključ je opet ABA i prvo mesto u istoj. Sve preko toga je poklon Želimira našim napaćenim dušama.

Ne zaboravite ko nam vodi klub, ko nam diktira dugove. Da se ne poleti previše, jer pad bio smrtonosan.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Kik775

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
38
Reaction score
128
Локација
Pancevo
Sta mislite ukoliko Zagorac ne potpise novi ugovor, ko ce biti novi kapiten? Aleksa mozda?
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Ljudi pogledaju hajlajtse na jutjubu u duzini od 2 minuta i donose sud o nekom igracu. Ovaj australac proslu sezonu pogodio 63 trice od 170. Pa jebo me svako ako Zagorac ne bi toliko pogodio. Kaze ima dobar sut, ljudi namontirali sve trojke sto je dao u zivotu u jedan video.
 

eki025

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
8
Reaction score
16
Локација
Conoplja

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Momak je odličan, a ko je gledao australijsku ligu na SK-u mogao je da primeti da je ta liga u najmanju ruku u rangu sa ABA. Ne donosite zaključke neosnovano. Tamo je stavljao redovno 10-15 poena, a imao je i 20+ utakmice.
Ove sezone praktično nismo imali klasičnog bek šutera i ovo bi bilo pravo osveženje.
Nisam ga gledao, ali evo kopam po nekim statistikama, cisto iz zabave, iako statistika zna zavarati..

Nego brate, zaista ne vidim da nam sa ovakvim brojevima on moze nesto pomoci. Citavu koledz karijeru pali 6 trojki po mecu, a i ne ide ga nesto bas. On je neka 5. opcija u jebenom Sidneju covjece, PER 14, dole negdje pri dnu ekipe. Da je to neki klinac, pa da kazes da ce rasti, nego brat ima 25 godina.

Po meni mnogo bolja opcija Sasha Stefanovic, ako hocemo nekog sutera van evrope ganjati.

Takodje, smatram da bi bolje bilo dati vise minuta Glasu, vidjeli smo koliki mu je ceiling. Najpak, to je samo neko moje misljenje, mozda grijesim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top