Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.788
Moze, al kao 12-ti igrac u rosteru:D
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Lijepe vijesti vezane za Madara, žao bi mi bilo da ode odmah nakon jedne sezone gdje je pokazao da ima potencijal. Čak bi volio i Uroš da ostane još barem jednu sezonu, pa da se nakon ove sezone zna ili jesi ili nisi igrač. Ako su mogli Zagor i Dangubić biti tu sve ove godine, možemo Urošu dati barem još tu jednu šansu. Žao mi je Zagora ali stvarno iz sezone u sezonu sve manje i manje pokazuje svoje kvalitete, a sve više nekonstantan, taljav i trom.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovi na sajtu EL još uvek nisu ubacili naš grb... Izgleda da čekaju neki trenutak bliži početku sezone. Sreća i veliki ponos je da se prema nama odnose baš onako kako treba - uz dužno poštovanje i sa punom pažnjom. Nekako se vidi da se i EL uželela Partizana. Ne mogu dočekati prvo pojačanje... Pišem onako, da se prekrati vreme a sve se uzdržavam da ne bih smarao :šal
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
I ja isto Spalding. :D Prošle godine je bilo u početkom jula, neka bude tako i ove. :partizan-fan:
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ja mislim da ce vrv transferi čekati da rešimo neko ozbiljnije sponzorstvo.
Da bi Zeljko znao dal imamo 2 miliona za Slukasa ili moramo milion za Gossa
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Znam da volimo da se lozimo do 101 i nazad al kad smo vec poceli :D
Ja ne bih voleo Slukasa sve i da hoce da dodje. Vise nam treba na kecu nekog kao silo (tipa Bo) ili ubicu kao gaudlok svojevremeno.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Ajde ne voleti tip igraca kao s
Znam da volimo da se lozimo do 101 i nazad al kad smo vec poceli :D
Ja ne bih voleo Slukasa sve i da hoce da dodje. Vise nam treba na kecu nekog kao silo (tipa Bo) ili ubicu kao gaudlok svojevremeno.

Totalno je normalno da svako ima svoje preference, ali je blasfemija reci da pored zivog i zdravog Kevina Puntera nama treba tip igraca koji je veliki potrosac lopti, vise nego klasni organizator igre, majstor PnR-a, pogotovo imajuci u vidu da upravo iz tog razloga nismo rutinirali mladunce pishove moci i predgradskog proizvodjaca sekundarnih sirovina, presvuceno u staro narodno romsko ruho (citaj maticni i pib)
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne bih večeras spavao, za svaki slučaj... Izvesna stranica na jednoj društvenoj mreži, bacila je REBUS koji bi valjalo rešiti do jutra :D

Duda Ivković, PARTIZAN = ????

Ostaje da se vidi kako će da završi...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Ajde više neka pukne ta bomba da umru ovi iz železnika što ordiniraju po forumu. :buhaha Moram malo da skrenem sa teme, izvinjavam se unapred moderaciji. Čitam sportske vesti na ciganskomčovićevskom b92 (jebao ih on) gde piše da davidovac ide kod Trinkrijerija. I pošto sam po prirodi mazohista, bacim ja pogled malo da među one komentare, i ima šta da vidim. Uveliko limenkari krenuli da kmeče kako im namerno slabe tim (otišao im je holins, pod znakom pitanja je i kalinić) da bi mi nešto osvojili, kako se Željku crta da uzme titulu, kako je kod nas blagostanje dok je sramotan odnos države prema njima :buhahaKKP je državni projekat i tome slično. :confused-smiley-013: Koji su to bolesnici ljudi moji, opasni bolesnici. :D Ma šta jednu, dajte Željko i Zorane dve bombe! :partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top