Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Ne znam zašto ovi sa pbg stavljaju fotku NWG, mislim ne ložite Grobare ako ne postoje šanse za njegov dolazak, pogotovo što mnogi od nas priželjkuju Gosa.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Igrac je dosao u klub kada to klub zvanicno i objavi... sve ove insajderske price su ili upitne ili imaju svoj razlog u vidu bacanja dimnih bombi...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Utrkivanje ko će pre da izbaci neki "insajd info" pa da na netu dobije hvalospeve i povoda da se samododiruje kući uz misli koji je sam sebi car, je sve obesmislilo odavno.

Zamisli Grk ispali, a oni već izbacili kolike doprinose placamo, koliki su bonusi i koliko će mEleona inkasirati.

Kad će više te pripreme i prve utakmice, da i insajderi malo predahnu. Naradiše sve ovog leta.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
pa onda Želimir da preuxme JSDP i da taj sponzor finansira i FK...
posto sad kako stvari stoje, vece plate nam imaju kosarkasi nego fudbaleri
Da je sreće da je oduvek tako sa platama.

Primećujem da je velika briga u vezi izgradnje bolnica, škola i potrošnje državnog novca.

S obzirom na to da je ovih nekoliko miliona evra koje smo dobili od preduzeća 95 posto državnog godišnjeg budžeta, što državu u potpunosti onemogućava da renovira bolnice i škole, a da nam pritom ne pripadaju te pare ni pisanim ni nepisanim zakonima, saglasan sam da je sramota što smo ih prihvatili.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Mozda ga ozvanice u ponedeljak utorak i to ce biti tih 4 5 dana sto je ostoja najavio.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Malo je Moronski od gospodina precednika da govori "sledi najveće pojačanje".
Em što degradiraš ostale izuzetne košarkaše koje su došli em praviš Sumizaciju gde mora čovek da vrti loptu na prstu od noge na promociji.

Više bih voleo da ovo "najveće pojačanje" u materijalnom smislu u vidu bogatog sponzorstva gde će se dozvoliti Partizanu da malo živi i u budućnosti.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ako je NWG osvajamo EL na easy.
Na stranu što je ovo šala, ali je dobar šlagvort na osnovu onoga što se piše da je “sve sem top8 neuspeh”. Pogledajte ostale rostere i mi čak i s ovim pojačanjima nismo legitimno u top 10. Sad će neko “da je DV imao taj budžet”. Zaboravite to, DV je bio jedan, zato je i dobio nagradu za najboljeg trenera El. To se ne ponavlja i čak nešto najbliže je bio Žalgiris pre koju godinu ali opet s mnogo skupljom ekipom. Željko definitvno nije trener koji će da se jebava da nalazi nekog novog Novicu u zemunu itd.
Ovo su 4 dodatna igrača ali na ekipu koja je ispala od Burse. Plus mi faktor domaćeg terena više nemamo. Možemo da se proseravamo ali arena i ova generacija tzv grobara je go kurac i slabija hala od makabijeve, 20000 ljudi gleda utakmicu i 1000 peva neke posmrtne pesme svojim palim drugarima.
Čisto da se stvari i očekivanja postave na svoje mesto. Ja očekujem top 8 svakako uvek, ali to ne znači da je to sad neka sigurna realnost.
Što se tiče ove rasprave oko budžeta ne bih se mnogo petljao, ali da kažem da mi je bar drago što ima različitih mišljenja i što se ne naseda na one idiotarije da je budžet obezbedio nordeus ili ko već.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ne kažem da ne bi voleo Milutinova. Čak naprotiv, smatrao bi to brutalnim pojačanjem.
Medjutim, zaista mi bilo kakvo spominjanje Milutinova, malo je reći deluje nerealno.
Jedno su nadanja, a drugo realnost.
E sad, nije na meni ni da cenim , šta je realno, a šta ne.
Voleo bi da grešim. Ali, sumnjam u mogućnost da dovedemo Milutinova. Nekako mi za očekivati Petruševa .
Ali, kako god..I niko više da ne dodje. Sa ovime sa čime smo se do sada pojačali, smatram da imamo izuzetno , izuzetno jak tim.
Ne mogu da dočekam prvu utakmicu :partizan-fan:
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Ako dodju jos ova dvojica o kojima se prica pored Tatapetrua mi jesmo f4 ekipa… e sad, da li ce to sve da klikne to niko ne moze da garantuje ni Barsi od 40 milki budzetom i sl. ekipama a kamoli nama :confused-smiley-013: a sto se tice navijanja, bice ono vrhunsko (jer su sad svi nalozeni na EL posle 8 godina posta) i pored ovih frakcija i pozera, u to ne sumnjam.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Navikli smo da nam je Dangubić pojačanje pa sada mislimo da imamo ekipu za f4.
Nije tačno da smo uzeli najjače igrače Makabiju, Panatanaikosu i Barsi..

Srce neka pokažu i imaće ko da bude srećan pa ušli u top 4 ili u top 12. Nismo mi neki, ne smemo biti.
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
193
Reaction score
460
Локација
Beograd
Cini mi se da je Papapetru, dosao kao rotacionalni igrac sa klupe koji ce da ulazi,nadam se da ce doci Gos ,samo me brine pozicija centra,ako ostane Lesor mora da ima neko da ga zameni,a po meni Balsa je jos mlad i neiskusan i tanak za Evroligu
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Mi imamo vise faktora koji uticu na to da nam je mogucnost za pobede visi nego kod identicnih timova po kvalitetu,
1) Zeljko
2) Grobari

Posto igrom slucaja mnogo pratim evropsku kosarku i trziste, svakodnevno, gledano iz ove perspektive, Efes, Barsa, Real, Milano (moguce Monako imaju mnogo para i samo 2 igraca pod ugovorom) imaju trenutno jaci roster od nas.
Virtus ima dobar roster takodje.
Mi imamo slican roster po kvalitetu sa Bajernom, fenerom ovako odokatvno gledano, sad vi meni kazite da bar 2 utakmice vise ne uzmemo na zeljkovu lucidnost, i 2 na atmosferu kuci koje bi oni prokockali.
Ja sam veoma optimistican.
Ne treba zaboraviti da smo vec imali top8 core u timu na koji su samo dodati igraci.
Nit zivim od nerealnih ocekivanja nit nista slicno, ja realno gledam situaciju ovako.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
te realne price ostavite po strani, dugo nismo igrali evroligu i imali ovakve igrace i ovakav roster na celu sa Zocom, top8 je “bare minimum” da se ne zajebavamo, kakav top10 i aba liga, ako udjemo u fajnal for mozemo i da istupimo iz abe boli me kurac
skupljajte pare za sezonske, arena mora da grmi svaku utakmicu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top