Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar 85

Početnik
Учлањен(а)
28.06.2022
Порука
5
Reaction score
2
Локација
Prag
Kako posle ovoga zaspati,Tuljo sta nam to radis?
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Na takvo pitanje ide takav odgovor, sta si ocekivao da cu ovde izneti? Pitaj insajdere za izvor...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Ne nego treba svi da svršavamo. Hvala ti brate na informacijama i živ bio. Može još nešto? Daj paypal da uplatimo svi po malo.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
ZliGli

Već me ubilo. Previše razmišljam a kako se vreme potpisa /bilo koga bliži/, tako mi se očekivanja sve više smanjuju - skoro do razočarenja /tim nekim potpisima za koje i ne znam ko su/. Ako potpisi ne budu u skladu sa pompom koja se oko njih stvara, ne samo ovde nego inače, onda hajp padne ko god potpisao.

Onda se u trenutku setim, ko je sve do sada došao i da sam PREZADOVOLJAN ekipom pa mi opet bude lepo. Posle me opet uhvati hajp, pa se smorim, pa hajp pa tako redom...

Ludilo u glavi preterano! Sve se spremam da ću se razočarati a negde u malom mozgu se nadam da se neću razočarati :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top