Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Hm. Jbm li ga. On decko od toga da mi se predviđalo sve i svašta, drugog pika na draftu. Do 6 poena u Evroligi.
Cudan je nekako majku mu. Nema ni mnogo skokova. Ni poena. Ima dugačke ruke. Čudna mu i glava. Nije ko Calatesova ali sve mi nekako liči da vanzemaljca.
Ali Željko najbolje zna.
Mada gledajući da do sada niko nista nije pogodio. Ne vidim sto bi sada
 

Kik775

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
38
Reaction score
128
Локација
Pancevo
Videh jos danas na tviteru da pominju Dantea. Bilo mi je totalno nerealno, posto sam ga pratio ove sezone, bio je dosta bolji nego sto to statistika pokazuje sa nekim vanserijskim potezima i kucanjima. Moze da igra sve od 1-3 i fenomenalno razume igru kako u odbrani tako i u napadu.. ko je gledao protiv cigana video je kako je stavio i dzep kalinica na niskom postu. Doneo bi kvalitet na obe strane terena, dolazi iz ozbiljnog sistema lako bi se ulopio. Kao sto je neko iznad napisao ne znam samo na kojoj poziciji primarno ga Zeljko vidi, 1 ili 3
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Evo pokusavam 15 minuta da vidim ko je na mutnoj slici. Ispadose mi oci.. Cini mi se da pise exum
Moli Boga ti bato da stvarno to pise. Jer ovi nasi su prilicno ''laki na obaracu'' sto bi se reklo :D
U suprotnom... ode ti ''pod noz'' :p
Salim se. Strasan igrac. Videcemo sutra ujutru. Odoh naci zanimaciju do...10h ujutru. Jer san kao zanimacija, vise definitivno nije u opticaju ::)
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Rekao bih da je ona silueta Dante Exum. NGW nije sigurno na onoj slici. Nekako sam odma video da su poslednja dva slova na slici "UM" i da ima 4 slova prezime :D.

Ne mora da znaci da sam u pravu, ali sam poprilicno siguran da je Exum na osnovu slike.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Zadovoljan sam. Exum bi napravio dobru NBA karijeru da nije bilo povreda, prvo ligamenti a nakon toga rame. Nakon ligamenata i duge pauze vratio se bez posledica i mnogi su bili iznenadjani time da uopste nije izgubio na brzini i agilnosti.
Momak moze da igra i 1 i 2. Dakle Madar klasican plej, dok ce Panter, Avram i Exum da budu i 1 i 2 po potrebi. Anjdusic cista dvojka. Trifa i Glas da gledaju i uce. So far so good.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Sad kad vec deluje izvesno da je Egzum, jako dobar igrac, jedan od najboljih defanzivaca na pozicijama 1-3, pa i 4 u Evropi, stavis ga da cuva najboljeg protivnickog igraca na tim pozicijama i ne brines. U napadu je vec tu gomila upitnika, ali moze da pogadja otvorene suteve bez vecih problema, sto nam je falilo sa pozicije 3. Iskreno se nadam da je doveden da bude krilo, jer ako je doveden kao plej onda krilo mora da bude “point forward”, a takvih igraca je jako malo, jer Egzum je solidan sekundarni kreator ali glavna kreatorska opcija ne moze da bude ni u ludilu.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Jbt ovaj lik kada krene u reket nezaustavljiv je. :oops:
 

Max17

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
15
Reaction score
33
Локација
Beograd
Ako je stvarno Exum, to je baš ono što nam je falilo u prošloj sezoni.....brutalno pojačanje, igrač koji i u napadu i u odbrani moze da pokriva pozicije od 1 do 3. Jako zahvalan, nekako deluje neprimetan, a uvek je tamo gde treba.
Sada čekamo vrhunskog pleja i žurka polako može da krene.....
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
Bas zanimljiv i neobican igrac, verovatno ce da igra 2 i 3... ja se jos nadam klasicnom playu
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Odličan defanzivac pre svega. Slažem se upisom gore u kome se kaže da može da igra sve od 1-3, ali mislim da bi u Željkovom sistemu više igrao na krilu i da bi on predstavljao nekog ko je prvenstveno orjentisan ka odbrani, tačnije specijalizovan za najbolje protivničke igrače.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Da, izvini zenski pol, boli me kurac da spavam, ovakvu sam informaciju cekao i ovakve igrace i zelim koji kod mene ispunjuju kriterijume.
Jos 2-3 bombe, pa da zasukamo rukave.
Odlican igrac, paklen:respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top