Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
U svakom slucaju, jedan smo od rijetkih kosarkaskih klubova koji ima vise para, placa veca obestecenja i daje jace plate od fudbalskog kluba. Prosto nevjerovatno.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Utoliko je generalova madjija veca....ej....Vukasin Aleksic....Rakocevic, Mitrovic, Djekic u rumuniji sto je zavrsio....jebote trenutno nema ni jedan tim u EL da ima ovako nekvalitetnog jednog igraca u rotaciji...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Igrači ne moraju biti skupi ali moraju da budu kvalitetni. E sad mi imamo takvih dovoljno. Red je da se dovede i nešto što je skupo i čiji se kvalitet unapred zna /i opet nismo Fener, Barsa, Real, Efes/ .

Po mom mišljenju, verovanju - Ovo nije pozajmljen novac, niti su bankarski krediti pa da sutra budemo dužni ko Grčka. Veliki je Željkov jubilej 30 godina od njegove prve EL i godina u kojoj bi trebalo marketinški iskoristiti njegov povratak u EL posle dve godine.

Ovo je prilika za privatne sponzore da "plate" sebi reklamu. Ko je u pitanju, nadam se da će se uskoro znati i da će svi "ekonomisti" moći bez bojazni da prate EL. O mazohistima ne bih, nisam ni lekar ni sociolog.

Opustite se ljudi moji koji vam je đavo - uživajte! Ovo čekam 8 godina i onda ovde pročitam da eto, nekome nije po volji... Kako god al ne verujem šta čitam :D

@JasminaT za udaju se tako kaže, nisam mislio ništa loše :D
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
U svakom slucaju, jedan smo od rijetkih kosarkaskih klubova koji ima vise para, placa veca obestecenja i daje jace plate od fudbalskog kluba. Prosto nevjerovatno.
To ti je jer mi u fudbalu pomazemo da se zivi bolje u Srbiji. A kud bolje od toga da Nis ima ucesnika u kvalifikacijama za LS, pa onda igra grupnu fazu LE? Dok mi vredno sakupljamo bodove za drzavni koeficijent u LK da bi cigani imali zagarantovane milione svake godine direktnim plasmanom u LS. Ali to nije za ovu temu. Pogledajte semafor ;)
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.668
Локација
Beograd
Nikad nismo imali ni takvu gromadu sa takvim uticajem, čast Kići, Dudi, Saletu,jednom, drugom, Divcu...
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Stariji se secaju kostura Kicanovic-Dalipagic-Rejnolds, nesto mladji Divac-Paspalj-Savovic, svi se secaju Danilovic-Djordjevic-Rebraca....
Danilović, Djordjević, Koprivica
Rebrača je grejao klupu te sezone, Stragi i doživotni član uprave su bili centri u toj sezoni. Da smo 92 god imali Rebraču iz 98 god ne bi se ni igralo , dali bi nam pehar na lepe oči:D
Mada više svi volimo Savovića od Grbovića ipak je Grbović bio daleko uticajniji na igru tadašnjeg Partizana, taj Partizan je bio najlepši za gledanje, vukli smo uši evropskim ekipama, da se Dule nije uplašio onog raspalog Makabija mi bi smo imali više evropskih titula na svom kontu.
Uživajte Grobarijo, ja sam lično jako srećan jer je konačno na forumu pozitivna atmosfera i lično želim da se sledeće godine sretnemo u nekom kafiću pred finale, meni je samo to u glavi, da još jednom odgledamo naš Partizan u finalu. Mi evropska finala nismo gubili!
 

popac86

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
11
Reaction score
18
Локација
Kladovo
Sve nam je lepo, kvalitetno, jedino malo tišti broj stranaca u ekipi. Legija stranaca!! Borac ima da nas prebije sledeće godine u kupu Korać, ako budemo uopšte i igrali kup elem, pravi se stvarno jak tim, i skup, što je mač sa dve oštirice i stvara pritisak na stručni štab. Ali znamo ko nam je u stručnom štabu pa ne sumnjam da će se nositi sa time. Biće i te kako zanimljiva sezona, u Bg retko ko ima da nas dobije. Ali moram reći, sve i da nam doći Pangos, Gos i ko god još meni če biti draži onaj TNT tim sa Duletom na čelu. I pola ovih stranaca bih zamenio za Lučića i Veselog tek da ovaj tim malo više podseća na onaj.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Mislim da jedan od faktora koji doprinosi sad da se igrači odluče za Partizan je to što očekuju da će od Željka da nauče dosta o trenerskom poslu i da im to može biti od pomoći ako se po završetku karijere odluče da uđu u trenerske vode. Konkretno, mislim da je to slučaj sa Papapetruom. Čovek prvi put odlazi u inostranstvo, zašto bi odabrao baš Srbiju? Naravno da sad možemo bolje da platimo nego pre, ali sigurno bi mogao još više da naplati svoja dostignuća u nekom Makabiju na primer. Ok, sad nema Rusa koji bi dobro platili, ali mislim da košarkaši u Papapetruovim godinama polako misle i na karijeru posle igračke, i zato mislim da je upravo mogućnost upoznavanja sa Željkovim načinom rada prevagnula u njegovoj odluci.
 

Kik775

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
38
Reaction score
128
Локација
Pancevo
Papapetru je top pojacanje, jedan od mojih omiljenih igraca, plus dodatna simpatija od trenuka kada je napustio grcke cigane i presao u Pao. Poslednjih godina je upao u Paovo sivilo i letargiju sto je uzrokovalo gubitkom motivacije i promena sredine ce mu nesumnjivo prijati.

Pre 10-tak godina bi se o njemu pricalo kao o cistoj trojci, kako se kosarka menja i modifikuje tako neki igraci sa dobrim fizikalijama pokrivaju po vise pozicija, pa se u danasnjoj kosarci Papapetru moze spustiti na 4 i siriti igru.

Stabilan je u sutu spolja, ima poludistancu, iz pika cesto zavrsava sutem gde mu fizikalije dozvoljavaju da odbrambenog igaca ostavi na ledjima, nesto slicno sto je radio Bogdan kada je prcao Lebranka i Blažića kljusinu, a kasnije nastavio jos bolje da radi u Feneru. Dobar je u prodoru i cesto zavrsava 2 plus 1.

Ima igru na niskom postu i verujem da cemo cesto primoravati protivnika da udvajaju na njemu kada krene da napada ledjima.

Kao neko ko je celu dosadasnju karijeru proveo u grckoj, plus prelazio iz Oly u Pao, naviknut je na paklenu atmosferu, sto ce biti od velike koristi u PO utakmicama.

Sto se tice odbrane dobro cita igru, i jak je i cvrst, igra je konstantno na granici faula. Uostalom kapiten ne moze biti neko ko ne daje sebe 100%.

Mislim da mozemo ocekivati petorku sa Nanelijem, Papapetruom i Ledeyem. Kada bude gusto upravo ocekujem tu varijantu u petorci, nesto slicno je Zeljko igrao u Feneru sa Nanelijem, Kalinicem i Datomeom.

Verujem da ce ga Zeljko ucinitu jos boljim igracem, cak sta vise siguran sam u to.

Svaki šampionski tim mora imati jednog ovakvog igraca, neverovatno mi je da je zavrsio kod nas i presrecan sam zbog toga.

Posle Šaše Pavlovića, Papapetru je najbolji kosarkas koji je pojačao Partizan.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Baš tako...
Sve je ovo super, lozenje na max, bombetine se dovode...
Ali, nek mi kaže neko, da li ima isti osećaj ili sam jedino ja lud... da ovde nesto debelo smrdi?!

Ne znam da li je ikada bili, tj.znam da nije, da nosioci igre Barce, Makabija, Pao, Efesa... dolaze u Srbiju?
Namerno pišem u Srbiju, računam tu i covicevce (za koje sam siguran da ce sigurno zgrnuti više i takodje dovoditi vrlo ozbiljna imena) jer ovo očigledno ide iz iste kuhinje!
Ni mi a ni oni nismo našli naprasno po 3 gigantska sponzora, jer je ovde rec o mnogo oziljnom kesu, a priča da ih Zeljko okrene i zamoli i igraci dodju je... malo smesna, najblaže rečeno.
Dakle drzava sipa, dok u isto vreme ceo svet trese kriza, inflacija, najavljuju se krize, restrikcije, sankcije...

Da se razumemo, drago mi je sve ovo al jbg... nekako mi nerealno. Ovako radis na igrici menadžeru.
Daj Bože da ne bude za 2 godine da namje dug tripliran!

Ako je Klaus Svab u pravu, uskoro niko nece imati nista i svi ce biti srecni, tako da nas zabole patka :D
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Da se izbore za mesto u timu ili da nestanu u sumraku.
Jbg, nismo navikli na ovu situaciju.
Dule je sa Djekicem igrao f4. Leptejebo. To se vise nece desiti, nikada, na zalost.

Nego, sta ce sad da rade Balsa, Smajli, Madar, Trifunovic, Tristan?

I ako moze sad onaj prosek godina...

Srecni Globetrottersi svima koji slave
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dule je sa Djekicem igrao f4. Leptejebo. To se vise nece desiti, nikada, na zalost.

Neće jer sistem takmičenja u EL i jeste promenjen da se DV i Partizan nikada ne ponove! Šta hoću da kažem? Ova varijanta LIGA TAKMIČENJA ne može da se odigra 200% svaka tekma... Imaš i nedelje u kojima se igra duplo kolo, veliki je broj utakmica. Ovde nominalno slabija ekipa teško može na "volju" i ambijent da dobija svaku tekmu. Za plasman se igra ogroman broj utakmica.

Zato mnogi kažu da je ovo sada EL sa daleko manjim brojem JAKIH UTAKMICA sa rezultatskim značajem. Na pola sezone, polovina ekipa se oprosti od daljeg takmičenja a polovina se bori za TOP 8 i tu po mnogima nema više one strasti za svaku loptu, za svaku tekmu. Kada se smanji "faktor iznenađenja" onda je liga i manje uzbudljiva. Pored svih mana ovog sistema meni se dopada što ćemo imati priliku da se odmeravamo sa svima i zapravo, nećemo propustiti da učestvujemo i u takvom jednom sistemu.

Kako spremamo roster, imam predosećaj da ćemo imati sa čime da se pobijemo sa svima i to je ono što raduje. Može da se vidi nekakav takmičarski kapacitet. Da možemo svakog da dobijemo i da od svakog dobijemo po nosu /zavisno od naše volje, igre, taktike i detalja/. Dakle, imamo se čemu nadati i takmičiti se, aktivno učestvovati.

U ovom novom sistemu /ligaškom/ samo je Žalgiris kao "iznenađenje" jedne sezone došao do F4 /ako sam dobro ispratio/. Ove godine će da bude baš jebena konkurencija.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Priznajem, nisam navikao da gledam ovakav Partizan, niti da navijam za njega, niti da ga prihvatim sebi bliskim takvog punog crnaca i stranaca. Ono Duletovo, dva crnca, tri dobra domaca mi nekako "moje", znam za to da navijam, znam tacno od koga ce da izgube i zasto, pa se opet tresem, kao sto znam kada su napaljeni i nema sanse da izgubimo, znam ih u dusi.

Pa opet, ono kad je i Dule tu jednu sezonu maalcice spustio rucnu i ostavio malo stvari van pune kontrole (citaj: soliranja, ludorije i izostanak odbrane Boa), dogurasmo najdalje i i te kako sam znao da se obradujem.

Pa onda i priznajem, i sada se ipak radujem, iako mi ovo izmice kontroli i pracenja, predvidjanja i emocija, i nema sta koji kurac da se stiscemo i ne kazemo da smo vec sad i ovakvi u top8, jbg, a od final 4 nas samo Putin i korona odvojiti mogu.

Jebi Zeljko, za kusur ne pitaj, za taj kusur cemo gurati psiha sa vlasti, ko mu jebe mater.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Da budemo samo jasni - ukoliko Lesor ostane a dodje Milutinov (kojeg je tobacco ovde najavio) onda smo samo za jednog stranca jači nego prošle sezone. Ode li Lesor a dodju Milutinov i Petrušev (kojeg je žurnal najavio), mi smo na istom broju stranih igrača kao prošle sezone. Na to pogledajte rostere ekipa u EL pa slobodno i prebrojte strance kada se toliko potencira i diskutuje o tome, ovako grubo iz sećanja rekao bih da samo Žalgiris odoleva trendu i drži se Duletove selekcije.

Ako treba i da se nacrta, to trenutno izgleda ovako:

Strani pasoši - Zek, Madar, Dante, James, Ioannis, (Lesor) + Glas koji je opet ex-Yu

Srpski pasoši - Kevin (hvala pudlici), Aleksa, Dača, Smajli, Kopriva, Trifa, Tristan, (Miletić) + potencijalna dva gore pomenuta

Daleko je ovo od legije stranaca ili srozavanja srpske košarke... Srozavanje stanuje na drugoj adresi! I da se manemo a vala i da nas manu spina više...
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.668
Локација
Beograd
A i prolaze kako prolaze, pritom, Litvanija nema stanovnika kao Španija, pa ni Srbija. Ako hoćemo na vrh, opšta je ocena i želja da hoćemo, ne treba da nam budu reper cigani(njih ko jebe), nego oni uz koje smo se svrstavali u raspravama, pa i internim, a to su najveći.
Meni se ovakav sistem EL ne dopada, ali je takav, kakav jeste i Željko ga je osvajao, dok se ne promeni, treba nam minimum 15-16 igrača da to izdržimo. 36 kola bez PO, plus ABA, Kup u Februaru, korone, povrede, dupla kola, umori, putovanja, treba nam, a ne da kukamo kao ove sezone što Kuruca nema tri meseca i na kraju ostanemo bez trofeja zbog tog jednog igrača.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Koga bre boli kurac za srpsku košarku i šta se hvatate stalno toga ?

Jesmo imali trenera koji je i od kamena 2 x 2 metra mogao da napravi vrhunskog košarkaša ? - Jesmo.

Jel napravio taj trener gro košarkaša koji su nosili reprezentaciju godinama ? - Jeste

Jesu li proglasili ludim istog tog trenera i oterali ga na silu iz kluba a usput totalno srozavši isti samo zato što predsesnik države navija za rivalski klub ? - Jesu.

Jesu li ljudi iz jednog prigradskog kluba godinama otimali igrače po regionu ucenjujući sve oko njih ? - Jesu

Neka im igra "aca srbin" za "repku" mene savršeno zabole za istu u klubu hoću igrače koji mogu da daju maksimum u tom trenutku pa bili sa Alfa Kentaurija makar.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top