Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Po Novoj sport Lesor zavrsio u Panateneikosu.
Ceka se opsirnija vest...
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Hvala ti za sve Matias,srecno u nastavku karijere i da nam se jednog dana vratis
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Обнавља се природа у потпуности. Партизан у ЕЛ, играчи Партизана у ПАО. Озбиљабжн губитак који ће бити теже надомјестити чак и ос Пантера. Смајли мора да потпуно експлодира а треба наћи још једног центра а питање гдје.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Da me ne shvatite pogrešno, nije mi žao ni za Lesora ni Pantera (koji još nije ni zvaničan) jer sam dugo u struci i nažalost znam kako ovo ide...

Imam svoje viđenje i napisaću ga za svakog igrača koji bude otišao kada odlasci budu gotovi.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi lagano mozemo da potpisujemo sad igrace da igraju za dzabe za nas. Imas losu sezonu,nisi se finansijski obezbedio a dobar si igrac? -Pozove tvoj menadzer Zorana Savica namoli ga da te primi u roster,odigras sezonu u Partizanu,naucis kosarke-usput mozda uzmes i Evroligu i sledece sezone uzmes 3 puta vise para nego sto si objektivno mogao pre Partizana.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Jebi ga. Ode onaj koji nas je vukao veći deo sezone. Pantera smo čekali 18 meseci da bi eksplodirao u zadnjih 6 meseci i na tome mu veliko hvala. A od mene hvala i za mišicu u drugoj utakmici u PO El. Brata Matijasa smo jrdva pristali da potpišemo a on je strpljivo čekao da se smilujemo, da bi danas ubo 3x bolji ugovor. Hvala ti za sve brate Matijas i sigurno češ ostati najomiljeniji "stranac" koji je obukao dres KKP.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top