Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Podržavam da ostane, da ne bude zabune ali Anđuša ili Naneli za kapitena. Ne ide da se nećkaš ko mlada, da premeravaš ponude a da si kapiten. Uz svo razumevanje da živi od toga...

Sve to ako ostane, ako ode jbg... Šteta!!! Malo sam kivan, malo više lud... Ako su ljudi profi i žive od toga, čemu glorifikovanje i toliko mršenje muda? Mislim da je ekstra korisno da ostane ali mereći čisti kvalitet na isti način na koji on sada meri /šta god merio/.. Panter je drugi preduslov da osvojimo EL u sledećoj sezoni. Prvi preduslov nam sedi na klupi :D Za njega jedinog imam emociju, ljudsku i iskrenu!

Ostali neka se ubrišu za ljubav, imaće podršku dok su u dresu PARTIZANA! Kad odu ne zanima me... Postao sam veći cigan od cigana po tom pitanju. Ne znam šta će Panter da uradi, voleo bih da ostane ali ako ode, želim mu da ne osvoji ništa uz veliko HVALA za sve što je uradio do sada...

Što se kletvi tiče, imam dovoljno samokontrole - bar ovde na forumu :D A i ono nedostatka kontrole u privatnom modu nisu kletve u pravom smislu reči - reč je o baljezganju nekontrolisanom obično iz čiste nemoći ili besa.

Daleko od toga da nekome zaista želim zlo.
Daj ne zajebavaj...Anđušić kapiten?:biggrin:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dobro, preterao sam sa Anđušom više Panteru u inat :buhaha Mora da se nasekirao u pm i da neće moći spavati :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Sportklub pise da ide i Ledej trazio duplo vecu platu, negde oko 1,5M po sezoni.
Rasulo...:icon-cry:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
@Ilyasova a sta si ocekivao majke ti? Sta rasulo?
Ako ti ostane Andjusic, Trifunovic, Koprivica, Avramovic, Smailagic, odnosno 10,11, i 12ti igrac rotacije, to ti je potpuni reset, a ne nadogradnja tima.
I da, nisam ocekivao da odu svi kljucni igraci, a verujem da i vecina ovde nije to ocekivala.
Ne znam sta te je uvredilo, mene boli to sto nije uradjen upgrade, vec update.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
Aj sad da ja dosolim još malo :D
Meni je pa najnerealnije od svih igrača da zadržimo Dantea. Sa ovakvom sezonom može bilo gde u El plus jedini koji može i u neki NBA.
Jedino se nadam da snajka neće da se seli trudna po belom svetu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Jbg rad za Zeljkom dize cijenu, ne znam sta ste ocekivali, da imamo 2 miliona za Pantera, milion za Zeka? Dajte molim vas smirite se malo, to sto smo igrali top8 evrolige ne znaci da imamo para kao Real i Barsa, ne mozemo mi da zadrzimo takve igrace.
Ovaj Brandon Davis koji se uveliko pominje bio bi strasno pojacanje.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
A sad bez zajebancije ima li neki nas igrač a da ga ne traži Pao. Koji im je kurac vise… na stranu sto su doveli ili traže još 10 vrhunskih igrača.
Za Zeka mi je logično da traži milionce. E sad da li mi možemo njemu da damo te pare pitanje je. Mislim da možemo da grunemo dva jaka ugovora , npr Dante i još jedan ubica. Mislim da je ista priča kao u slučaju Lesora. Klub je procenio da ne vrede te pare i ja im verujem.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Pitanje je samo da li Zeljko zeli da rusi atmosferu u svlacionici sa jakim ugovorima jednom ili dvojici… sujetni su sportisti na svim nivoima
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.231
Niti ce Zek a i Matijas ponoviti igre kao u Partizan i trenera Zeljka, trazice za mnogo manje pare da se vrate. Za Kevina je druga prica on moze da igra ko zver ali i kao macak kada mu krene sut je pakleni igrac. Ajde uskoro na ovu temu da se prica samo o dolascima, ako kao sto je pricao predsednik apetiti za sledecu sezonu su porasli onda treba da ocekujemo extra pojacanja.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Samo cekam da procitam da PAO hoce i Zeljka da dovede.

Ako ignorisemo novinske naslove nama je do sad otisao samo Lesor, koji je navodno ovo dogovorio pre dva meseca. Zato polako. Hajde da sacekamo.

Takodje, uigravanje ne mora nuzno da traje dugo. Posebno ako je nekoliko igraca, ili ako su vec igrali u slicnom ili Zeljkovom sistemu. Naneli se uklopio momentalno u akcije, iako je ruku malo duze podesavao i trazio motiv da se oznoji. Exum mislim da se uklopio od prvog dana. Tako da bice sve ok.
 

AsenNikolov

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
41
Reaction score
219
Локација
Crna gora
Cim jos nista nije ozvaniceno za Pantera mora da se kuva nesto tu,nesto zestoko,daj Boze za nas na kraju da bude dobro i Panter ostane,jer nosio nas je zadnjih mjeseci,nevjerovatan je postao,tako se uklopio i u sistem i sa igracima i svi su radili za njega,sve je bilo top. Sad meni je srce nesto uvijek biralo Lesora,zbog svega onoga ludoga u njemu....ali uvijek mi je glava govorila samo Panter da ostane ako moze da se bira. Znam,znam,koga imamo na klupi i pored klupe,sve znamo... Ali nesto zam zavolio ove momke,mi smo svi porodica,svi Partizan. Pa i ova misljenja skroz razlicita su Partizan. Bice to najbolje....
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Dejvis bi bio bomba pojacanje. Vrhunski igrac. Jedino sto su ga jos ranije dovodili u vezu i sa Zeleznikom.
S obzirom da se u EL igraci samo rotiraju izmedju klubova portali ce neke igrace sigurno pogoditi. Da ima kvalitetnih igraca u ovom prelaznom roku to je cinjenica. Ne bi Zeljko lupio da cemo biti jaci nego ove sezone.
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Mislim da je najrealnije da ostanu Naneli i Dante, 50-50 Ledej a Panter i Lesor mislim da je tu svaka prica zavrsena. Vidim koliko se spominje novi centar ali izgleda da svi zaboravljaju na Koprivicu. Decko je bio povredjen skoro celu sezonu a projektovan je bio za rotaciju, makar u ABA ligi. Iskreno ocekujem od njega dosta sledece sezone. Mada je istina da centri kasnije sazrevaju kao igraci.

Jos jedna stvar me ne bi toliko iznenadila.. da Bentli ili Hasan Martin zavrse kod nas.. Nije ni jedan odgirao nesto posebno protiv nas ali pokretljivost i snaga, malo sut.. ne znam.. Bas sam skenirao Bentlija, nije samo pick and roll igrac, igra ledjima, pogodi neku spolja, siroka ramena, prilicno agilan.. Mislim da je on Zeljkov tip igrac.. To je samo moj subjektivni osecaj, da ne bude da navijam da dodje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top