Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Sta su pisali,Kevin otpratio Parrizan na Instagramu(ja to nemam i ne znam o tome),nema vise ljubavi,trazi drugi klub,uzima veliku lovu,izdao Zeljka,potpisao za Barsu itd..
Kakav dribling za sve ljude koji prate kosarku.
Dribling samo kako on zna na terenu,tako i van njega!!
Plus sto Kevin nije stranac u nasem timu!
Znaci,upecali domaceg igraca
Kapiten Kevin Panter!

Jel to sad nas Kevin dodje u neku ruku povratnik? :) ;)
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Baš bi bio fazon da se nekim čudom objavi da je kapiten ipak ostao, moderacija bi morala da briše jedno 2 strane postova.
Moderacijooo zasucii rukavee :D
Šalim se, praštanje braći koja se pozdravlja sa igračem koji odlazi preko novina, za nauk da ne trčimo pred rudu.

Duboki, duboki naklon i svaka čast kapitenu na ovoj odluci, pa još na 2 sezone, alal vera ljudino!

Dajte još Turk Telekom i da otvaram vinjak star 20 godina!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Znam da je sve ovo normalno i očekivano, i da će doći neko drugi, Bože zdravlja - bolji, da je najbitnije da nam Željko ostane... ...al' ja se osjećam k'o da mi je neko umro, Bože me oprosti.
Sad se osjećam kao da mi se neko vratio iz mrtvih. :)

Некако мислим да је Матијасу најтеже.
TEK ĆE DA MU BUDE ŽAOOO!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top