Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.331
Локација
Nis
Telegraf jutros:
„Naime, posle odlaska Matijasa Lesora i Kevina Pantera, koji su potpisali ugovore sa Panatinaikosom i Barselonom, i Zek Ledej mogao bi u skorije vreme da napusti, i zvanično, crno-bele."
Duvajte ga!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Noćas sam bauljao po twiterima jer su se ovi oko mene raskenjali kako će ujutru biti nešto veliko...

Naslutih upravo ovo, ili sam samo želeo jako da verujem u to, ali toliko ni sam nisam smeo ni da razmišljam o tome, a ko bre još sme išta o tome i da zucne i napiše nešto posle celog rolerkostera, realno bilo bi za "sekirče" :D

Kakav čovek!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.713

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Najludji scenario ikada:
Barsa ima vremena do 1.jula da se dogovori sa Miroticem, ako se ne dogovore sporazumno morace da mu daju otkaz i plate ceo ugovor. Moraju jer FK barsa nece moci da registruje nove igrace. Najverovaniji scenario je da ce raskinuti ugovor pod klauzolom da barsa doplacuje razliku do njegove plate u barsi u novom klubi...npr potpise za 2m a barsa isplacuje +3m...
Dolazi Mirota za neku pristojnu lovu, a Barsi izbija pare iz dzepa i Kevin ostaje :)
"Despite Punter’s decision to pick Barcelona’s offer, the financial situation with Nikola Mirotic’s buyout prevented the Catalans from completing the deal and Partizan took the chance to secure the signing of their star player."

Jos Mirotic. :D
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Oprosti čoveku, danak neiskustvu.

Mene je pokojni otac odavno naučio da to što negde nešto piše ne mora nita da znači, posebno u ovo moderno vreme kada svaka budala može da napiše na nekom portalu "BREAKING" vest. Tako da:

I na tarabi piše ___ pa je Muja odrao onu stvar.
Naravno, Spalding brat naš, al morao sam malo :D

NAMA JE KAPITEN NAJBOLJI BEK EVROPE EEEJ! OSTAJE BRAT JOŠ DVE GODINE DA UZME SVE! KEVIN KAPITEN! :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top