Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
E jbg, ja dok uđem na forum da prenesem koliko sam se obradovao moram prvo 6 strana grobarskog delirijuma da pročitam, a sve ste već rekli...
A da vam ne pričam što sam vest pročitao pijan, pa me to otreznilo, pa sad moram opet!
Je bo te život šta je ovo, češaju se svi i u fazonu su šta je sledeće.
Kapitenu, veliki si! Hvala ti!
IMA DA PRŽIMO SVE PRED SOBOM
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Znaci samo Teodora da vodi pregorove sa igracima. Daj malo vise informacija za nas izvan price i neupucene... A mozda bolje nemoj, da ne razoktrijemo dzokera. :D



I sto je najbitnije: Sta god uradio, pogodio, promasio, odigrao ovako ili onako, nesme se ni u jednom momentu okrenuti ovaj stav prema kapitenu. Zasluzuje kao i Zeljko u svakom momentu maksimalno postovanje i nikada nesme da se zaboravi ovo sto trenutno osecamo. Hvala mu!
Teodora upala u grupu smrti.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.280
Kakva bomba i kombinacija 4 u 1. Ovakvu štetu ciganima mogao je da napravi samo licno KD da je dosao pravo iz Finiksa. :D
Prvo KP je trenutno najbolja dvojka El i boljeg sigurno nismo mogli da nadjemo.
Drugo, jebao je ciganima milu majku pre nedelju dana. Toliko su se obradovali kad je otišao al mosa.
Treće - domaći igrač, ima mesta za još nekog brata kamerunca. Posto sledece godine idemo da im uzmemo sveee. Od superkupa do domaće lige i El .
Četvrto - glavna vest svuda je Davidovac. Jaooo kolko ih boli:D
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ajd sad da završimo sa zajebancijama, skreće se sa teme na veliko....

Vraćamo se na transfere, opet vas molim bez želja i nagadjanja, i naravno bez cigana na ovoj temi
⚠️

Nema @Sacayak, pa si ti sad zadužen da kvariš žurku. :buhaha

Željko Obradović je neka druga dimenzija, verovatno najveći u evropskoj košarci, u svakom smislu, a to potvrđuje i ovaj ostanak Pantera.

Panteru svako poštavanje, tačno je da neće igrati za kikiriki, ali da je mogao negde uzeti veće pare, mogao je.

Ko je jednom jebao, jebaće opet, limenu.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.280

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Biti navijac Partizana i rezimski sluga nikad nije islo niti ce ici u istoj ravni, ali ovo sto OM je uradio za ovaj klub sa svojom sposobnoscu ne bi trebalo da mu oduzimamo. Iako malo po malo ima ispade na koje svaki normalan Grobarski mozak mora da reaguje, njegov period je mozda i nauspesniji za nas klub u novijoj istroiji. Zeljko je sa njim u OK odnosima koliko se vidi, sa igracima je ok, prvi Zeljko ne bi morao da glumi nesto. Za mene je od smrdi porastao na nit smrdi nit mirise al radi ok posao.
Ubijte me ako sam idiot morao sam ovo da napisem jebem li ga mozda euforija zbog Pantera
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ne bih ja izostavio u ovoj cijeloj prici ni ekonoma a kamoli Ostoju, kakav god da je ipak je predsjednik sa kojim smo stali na noge i igrali top 8 Evrolige i od mene ima punu podrsku i samo neka nastavi da vodi klub u ovom smjeru, jos mu i zelim da udje u Fudbalski klub sto prije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top