Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Burazeru nikom nisam reko da treba da se zahvalimo, a vi sto jedva cekate da neko nesto pomene da se pravite pametni oladite se malo i procitajte post
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ako je Ostoyah to nužno zlo koje moramo da trpimo da bi Željku i Saviću bilo omogućeno da rade svoj posao – So be it! Samim tim što omogućava nesmetan rad sportskom sektoru dovoljno je, makar ne dao ni dinara klubu, eto u takvoj državi živimo, the bar is that low. Nemam ja tapiju na ljubav prema Partizanu, šta god da radi taj Ostoja ako donosi dobro Partizanu za mene je dobar.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Uradio je onoliko koliko mu je vodja naredio/dozvolio. Nista on mimo njegovog znanja/odobrenja ne radi. Jbt, ovdje pojedini kao da zive u Švajcarskoj, a ne u diktatorskoj Srbiji, obojenom crveno belom bojom. Ubrzo ce se OM zahvaljivati predsjedniku i drzavi, nece proci puno vremena…
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
E jebo vas Ostoja u ovom svecanom trenutku. Kakav god da je ako neko misli da ce mu ovo biti plus kod bolesnika taj ne zna koji je to bolesnik. A da ne govorim o slavlju za stolom sa npr Bjelogrlicem . Pa prije par godina je moro pisat saopstenje zbog Sergeja a sad slavi sa pola onih koji govore na protestima. Mislite da bolesniku to nije trn u oku ?
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ne moram da ga volim i nazivam legendom kao cigani mafijašku pudlicu, ali nije fer ni da ga pljujem po difoltu i omalovažavam ako je i 1% zaslužan za sve ovo. Na bilo koji način, pa makar i na taj da drži psihove šape dalje od Željka i Savića. Šta god da radi, ako je njima dvojici ok mora da bude i meni...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
A šta je to uradio OM sa svojom sposobnošću, ako može konkretnije?

I dalje imam sumnje i to ozbiljne oko novca koji je prikupljen za porez i to nije mala stvar, ali...

Pazite, jedna činjenica mnogo govori, da li radi dobro ili loše. Diktator ga je odstranio iz svojih redova jer se OM distancirao od sekte. Ja mislim da je to uradio ne što se ovaj distancirao, već jer mrzi Partizan iz dna duše i ne može ovom da oprosti da je hteli to da priznamo ili ne nešto dobro uradio.

U krajnjoj liniji, nije Vučela i Vazura, pravi kvinsling i uništitelj Partizana po nalogu diktatora.

Ostanak Pantera je definitivno najveća zasluga velikog, tj najvećeg Željka Obradovića, ali morao je neko da obezbedi da Panter dobije ponudu makar pristojnu da ga i to ubedi da ostane.
To što je ostao je možda i najveći, istorijski produžetak saradnje.

Egzum, po meni prioritet broj jedan za produžetak saradnje. Sad, siguran sam da je potpisao na 2 godine, ali koliko se može čuti, to je 1+1 gde je opciona druga godina od strane igrača, ne kluba. Ako stvarno dobije NBA ponudu, mislim da smo u problemu.
Naneli, igrač u godinama, nisam baš siguran da može da dobije neku ogromnu lovu bilo gde drugo, (osim Kine recimo) , a nama ni nenormalno značilo da ostane.
Na kraju (možda bi trebalo i na početku), Zek, nekako možda i najbolji igrač kada se pogledaju svi segmenti igre, (pogotovo ono što se ne vidi u statistici) tok on sezone i neko koga bi dosta teško zamenili.

Biće zanimljivo svakako, ali deluje da ovaj potez Pantera može da promeni dosta toga, a sa druge strane, možda je i novac koji je planiran za ostale produžetke dat Panteru, tako da... Nisam načisto iskreno.

Što se tiče dolazaka, od stranaca sigurno da kao i do sada malo toga ili skoro ništa može da procuri. Kada su domaći igrači u pitanju, možda nešto i mogu da pogode, ali generalno gledano to je 5-6 imena, tako da im i nije preterano teško.
 

ARCH

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2023
Порука
12
Reaction score
58
Lične želje, spamovanje, sanovnik
Ne znam zasto, ali bih bas voleo da uzmemo Zeka Rendolfa. Posle svih povreda i u godinama mislim da je na rasprodaji. Ali....
Forma je prolazna a klasa je vecna, a on je bas klasa od igraca. Mogao bi da zakrpi i na 4. I 5. Po 5-15min. I to kvalitetno. A o njegovom iskustvu ne treba trositi reci
Samo ako je zalecio povrede.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Kevin Panter je*ace vam mater nanananananana na na nana nanana jbm li ga valjda sam potrefio melodiju:confused-smiley-013:

Secam se kad je stigao ZOC za trenera neko od clanova ovde na forumu je napisao da bi bilo dobro uvesti mernu jedinicu ZOC za sve one koji pokazu veliku privrzenost klubu, ali da niko osim njega nema 1 ZOC. E pa kapiten moze da ima 0.9 ZOCA.
Najbolji bek evrope da produzi ugovor i to ne na jednu nego na dve godine za sve nas koji vole klub je bilo nezamislivo, ali docekasmo i to. Jos da docekamo da nas ZOC i on odvedu na krov evrope i mozemo da nakrivimo kapu.

Jedna velika zelja svih nas se ostvarila, jos da se ostvari druga da ostane Exum pa da uzivamo kao ljudi i naredne sezone.
 

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Da tim ostane kakav je trenutno plus dostojna zamena za brata Lesora i što se mene tiče neka sezona počne.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top