Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
723
Zar mirotic nije klasican centar?
Sto bi on zeznuo ledeja
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.844
Локација
Beograd
Mirotic igra 4 kao i Ledej.

A nama su potrebna 2 centra. Smajli je prinudno menjao Lesora jer nismo imali drugu peticu inace mu je prirodnija pozicija 4.
Ocekujem da dovedemo 2 visoka igraca jer moramo da imamo i siri roster.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Ja nikako ne mogu da zamislim da ce Mirotic da potpise na nekog u Srbiji. Mislim da nije lik koji ce se upustiti u pljuvacinu ove ili one strane.
Ako se ne varam nikad se nije ni izjasnjavao za jednu ili drugu stranu, uvijek pokusavao korektno "patritioski" sa i jednima i drugima?
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Pijan sam ko letva , pijem od 11 ujutro evo ga vec 1h, ali svako ko izabere gargamela pre Zoca nek se jebe, taj je budaletina neopevana.
Jebacemo sve zivo, aj pozdrav do sutra!
Uzmi Zeljko Evro-titulu!
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Ako se ne varam nikad se nije ni izjasnjavao za jednu ili drugu stranu, uvijek pokusavao korektno "patritioski" sa i jednima i drugima?
Ima jedan video gde je rekao da je navijao kao mali za Partizan, od tada nista.
Edit: kolega iznad je ubacio snimak
Od svih naših Srba koji igraju za strane reprezentacije ali se osećaju kao Srbi, svi do jednog navijaju za cigane od Krkića do Dončića
ne znam kako se osecaju, mada su imali lepih reci prema nasoj zemlji i poreklu, ali Dragići su grobari
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
ZOC, molim te, citaj forum, poslusaj pametne savete, popricaj sa Vladom Djurovicem, sa kim god treba...cisto da budes u korak sa vremenom, ostavi sujetu po strani, i obavezno da se javno izvines andjusu sto nemas pojma o kosarci...
 

Đavolak

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2022
Порука
5
Reaction score
11
Čisto sumnjam u ovo, kao i za Mirotića. Eventualno ako odu i Dante i Zek, ali opet, nisam baš siguran. Nisu jeftini, u zrelim igračkim godinama su... Željko je jednom prilikom izjavio da bi želeo da mu ekipa bude mlađa. Svakako su vrhunski igrači, ali su i dosta skupi. Ako Dante i Zek ostanu, više verujem da ćemo da dovedemo četvorku koja bi mogla da menja Zeka, svakako centra sa mišićima, jer Smajli i Balša sigurno ne mogu sami da izguraju sezonu. Opet, sve zavisi od odlazaka i bilo bi idealno da se igrači kojima je istekao ugovor što pre izjasne da li idu ili ostaju. Ja bih lično voleo da zadržimo ekipu od prošle sezone i da se pojača o tamo gde škripi.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Ja ne znam zasto ne iskoristimo mogucnost da zaradimo na Madara, bolje sada da prodamo njega, zadrzimo Dantea, i dovedemo Slukasa, koji je preozbiljan igrac, nego da sada ostanemo bez Exuma, a na kraju sezone i bez Izraelca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top