Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

mojkelinors

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
6
Reaction score
60
Локација
Prnjavor
Tristan druga opcija. Ko je treća? Ne najavljuje se ekipa za F4 ako nećeš da imaš 3 igrača na svakoj poziciji. 2 dobra i jednog solidnog.
Ne mora baš Mirotić ali nama treba bek ap opcija na četvorci jer Ledej bi sigurno bio korisniji kada bi igrao malo manje.
Nama realno po sadašnjem statusu treba startni plejmejker, bek ap dvojka, trojka umjesto Papapetrua, bek ap četvorka i startna petica. Ili 2 petice ako Smajlija planiraju na 4. Na F4 se bez 15 igrača može otići, ali se on bez 15 igrača ne može zacrtati kao cilj.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Neka Mirotić ide na 3 kao u Čikagu, da je 4 igrao Gibson, a 5 Gasol.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Vlasnik Panathinaikosa onaj mladji kokanidja je izjavio da Slukas ne moze bez najveceg i da ce da se preseli u Partizan, ovo je izjavio jos u Martu kad su poceli da pucaju po svim savovima i prepucavaju se. Info iz kluba iz Atine. Hoce da igra sa Zeljkom i u njegovom sistemu.

Slukas danas nije uspeo da dodje do dogvora sa celnicima Olimpijakosa da obnovi ugovor

nego neje li mnogo dva levoruka zajebana kombo beka :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nema logike da smo se čuli sa Slukasom ako nismo znali Exumov status, jedino ako je Exum znao da ide u nba još tada, u šta sumnjam.
Na stranu što ne znam ko bi nas spasao da primamo 150 poena po utakmici sa Slukasom koji igra 25 plus minuta, ali da ne pišem da ne bi funkcionalno nepismeni krenuli sa “sad ni Slukas ne valja”
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Meni se Slukas nikako ne uklapa u ovo što igramo, bar što smo prošle sezone igrali. Bez previše asistencija i “lucidnosti”, izgubljene lopte na minimum. Majstor je on, da se razumijemo, ali ne bih volio da dođe, iskreno.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Slukas je najbolji plej evrope. Sa njim u petorci, vise niko ne bi smeo da nam ide ispod bloka. Levi ulaz mu je jednako dobar kao Exumu desni.
Ako bi ga uporedio sa Exumom, dobili bi na sutu, pregledu igre, a izgubili bi na defanzivi, obzirom da Dante moze ds preuzme sve od 1 do 4. Ali ko god da nam dodje za startnog pg, mi tu prednost gubimo jer to sta je Exum u stanju da pokrije, nije nijedan drugi plej u evropi.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.975
Nema logike da smo se čuli sa Slukasom ako nismo znali Exumov status, jedino ako je Exum znao da ide u nba još tada, u šta sumnjam.
Na stranu što ne znam ko bi nas spasao da primamo 150 poena po utakmici sa Slukasom koji igra 25 plus minuta, ali da ne pišem da ne bi funkcionalno nepismeni krenuli sa “sad ni Slukas ne valja”

Kontam da sve ono sto smo radili i nacin kako smo igrali prosle sezone sad moramo menjati.

Bez Dantea je to potpuno nesto drugacije, a ono sto je on igrao u Evropi nema…

Zbog toga mislim da ce vijati nekog ko poznaje zeljkov nacin rada jer nemamo godinu dana za ponovno uigravanje
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
475
Reaction score
2.610
Meni se ipak čini da je Željko precrtao Tristana, pogotovo poslije onog izleta u Ameriku na početku serije sa Derbijem. I ako nije, ne vidim baš da ozbiljno računa na njega, jer otkako se vratio iz Amerike nije dobio ni minuta na terenu. Čak ni u treš vremenu protiv Olimpije. Prije bi očekivao da dovedemo još jednu bekap četvrku ala Papapetru, plus zamjena za Lesora i onda bi to bilo 5 igrača na pozicijama 4 i 5. Što bi možda bilo i dosta ako se na Balšu bude moglo ozbiljno računati.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
Статус
Затворена за писање одговора.
Top