Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Sada sam malo čitao "vesti" na tviteru, samo se o Dragiću priča a video sam i skrinšot, neko je pitao pbg.news "da li se još pregovara sa igračem koga vredi čekati" on odgovara sa "da", ko je , pojma nemam.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Brate, očigledno se niko ne slaže. Zek bi možda mogao da igra trojku u Duletovom sistemu pre 15 godina. Danas je mnogo brža košarka, small ball se sve više forsira, ima puno tranzicije. Plašim se da bi Zek mnogo ispadao u odbrani i da bi mu njegov igrač uglavnom pobegao u kontri. Jeste da bi doprineo na skoku ali mislim da bi bilo više štete nego koristi. U svakom slučaju ne sumnjam da ga je Željko testirao na trojci na treningu. Sve treba testirati jer nikad ne možeš da pretpostaviš kako će da izgleda.
Ne mogu da odolim.
Zek bi kod Duleta igrao pleja, a la Pera Božić. Licem do trojke, onda bočno dupetom, osim kad protivnik promaši odbranu, pa se zaleti i zakuca. U odbrani da pripreti kad neko prođe, plus igrač više a skoku. Smajli bi igrao trojku.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
ne pretvarajte temu u Nuklearni otpad.

Malo se popusti, atmosfere radi, odmah se pravi haos od teme.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Savic kad obraca pojacanjima: "First rule, do not talk about playing for Partizan" :)
Sorry za off.
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Dobro jutro,

Ne bih da nekom podgrevam nadu, ali jedna stvar mi je zanimljiva. Lessort je napustio klub, klub se oglasio poželeo mu sreću i bla bla.

To se nije desilo po pitanju Exuma. Što mi nešto govori da nije gotovo. Neka info koja se pojavila još pre je da do 15.jula treba da se izjasni u kom pravcu želi. To sto je poznati američki novinar o javio, meni ne menja misljenje.

Zapravo klub se oprostio samo od Lessorta.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
722
a cudno je i da imas pantera koji govori da papapetru i exum idu,a nemas nista zvanicno iz kluba.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Dobro jutro,

Ne bih da nekom podgrevam nadu, ali jedna stvar mi je zanimljiva. Lessort je napustio klub, klub se oglasio poželeo mu sreću i bla bla.

To se nije desilo po pitanju Exuma. Što mi nešto govori da nije gotovo. Neka info koja se pojavila još pre je da do 15.jula treba da se izjasni u kom pravcu želi. To sto je poznati američki novinar o javio, meni ne menja misljenje.

Zapravo klub se oprostio samo od Lessorta.
Exum kao slobodni agent moze da potpise tek 06.jula
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top