Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Где оде оно "Мало нам за срећу треба". Пуцају имена около, све јаки профили играча, били или још увек јесу, а ми мане тражимо.
То је сада нова мантра "има се, може се".
Ја сам сигуран да ће господа задужена за ову проблематику одабрати како треба.
Али исто тако разумем и жеље и надања, и ја их имам. Ја се надам продужетку сарадње са Жељком, све друге коцкице ће он склопити.

Све у свему време уживања. И да ... Хвала ћалету што сам гробар !!!!
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Jel može neko ozbiljno da objasni zašto NE Kalates? Alli ne u smislu pobrajanja njegovih mana bez ikakvog obrazloženja tipa "ciglaš" i sl. Već zašto je ne daj Bože? Ne mogu da shvatim nikako... Čovek je do jaja igrač.

Meni bi bilo ekstra da dođe, samo ako je ostvarivo. Prvo, ako dođe on je Željkova želja /ili mogućnost/ a drugo, čovek asistira i igra odbranu. Ne razumem vas stvarno, ali bih voleo da shvatim.
U pitanju je plej koji je sigurno u TOP3 u Evroligi. Jedina mana mu je šut, ali nekada ga i krene. Sve drugo je izuzetno dobro.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.679
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ja bih rekao da ako Jareta dovedemo da ce biti upravo to, rezervna dvojka, mozda kad malo treba dodatno ojacati odbranu, recimo Avram na kecu, Jare na dvojci, to je lep pritisak na protivnicke bekove, iako se slazem skroz da su slicni igraci. Ne bi svakako bio prva opcija za sut, ali nije bas ni da ga smes samog ostaviti.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.638
Reaction score
5.451
Misljenja sam da kada bi se dovela 2 3 manje zvucna pojacanja da ne kazem anonimusa,da bi se ovde izvrsio jedan kolektivni harikiri :D. Ovde je egzum bio debeo,kapusta bolji igrac 10 puta. Panter divljak,Ledej narkoman a Zoca pregazilo vreme
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
*klub i agent

Igrač ima veliku želju da dođe kod Željka, slaninari se uhvatili za masTan buyout a agent video priliku da se nafatira od procenata pa traži nenormalno jaku platu za igrača ove reputacije...

Slika i prilika odnosa tržišta na brdovitom Balkanu...

Slukas out of Oly... just sayin' :D
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Beslac zapravo uopste nije losa opcija. Sigurno moze da iznese jedno 15 min u ABA, taj kvalitet ima, a mozda posle nekog vremena cak i koji minut u EL. Ja bih ga rado video kod nas. A verujem da je njemu jedinstvena prilika da igra u ovakvom timu, kod ovakvog trenera, jos tim koji igra EL. Ja da sam na njegovom mestu, ako bi ista bilo do mene, raskinuo bih ugovor s Vojvodinom, s agentom, sta god, i ponudio se Partizanu. Pa cak i da ne uspe, opet igras na daleko vecoj pozornici, u klubu daleko veceg renomea, neki tim ce te uzeti i posle neuspele epizode u Partizanu. Svakako ces naci klub slican Vojvodini da te pokupi ako nista drugo ne uspes.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Beslac zapravo uopste nije losa opcija. Sigurno moze da iznese jedno 15 min u ABA, taj kvalitet ima, a mozda posle nekog vremena cak i koji minut u EL. Ja bih ga rado video kod nas. A verujem da je njemu jedinstvena prilika da igra u ovakvom timu, kod ovakvog trenera, jos tim koji igra EL. Ja da sam na njegovom mestu, ako bi ista bilo do mene, raskinuo bih ugovor s Vojvodinom, s agentom, sta god, i ponudio se Partizanu. Pa cak i da ne uspe, opet igras na daleko vecoj pozornici, u klubu daleko veceg renomea, neki tim ce te uzeti i posle neuspele epizode u Partizanu. Svakako ces naci klub slican Vojvodini da te pokupi ako nista drugo ne uspes.

Ne bi me cudilo da ova objava pbg.news upravo to ima za cilj…

Koji kurac bi pisali ovako nesto
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.005
Reaction score
26.058
Локација
ante portas
*klub i agent

Igrač ima veliku želju da dođe kod Željka, slaninari se uhvatili za masTan buyout a agent video priliku da se nafatira od procenata pa traži nenormalno jaku platu za igrača ove reputacije...

Slika i prilika odnosa tržišta na brdovitom Balkanu...

Slukas out of Oly... just sayin' :D
"Zli" Obradović i Savić.
Vole samo Kamerunce.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.308
Reaction score
10.836
Локација
underground
Статус
Затворена за писање одговора.
Top