Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mali debilko koji je preduzetnički genije i studira u americi i vodi esports je ipak skontao da mu je vrhunac preduzetništva da pita tatu za insajderske informacije skupi pratioce i onda reklamira tipsterske stranice za lovu.
“Pa ljudi jel to ima?” ŽP
 

Beckerecanin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
42
Reaction score
264
Локација
Zrenjanin

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Vrhunac je bio kad su imali neku anketu tipa da li verujete predsedniku Ostoji i onda je naravno 90% glasova onih debila bilo "da", i ajde to da zaboravimo, ali Ostoja se pozove malo kasnije kod Tegeltije u neki sou program pod nazivom "Pitajte predsednika" i hvali se kako mu je sin pricao da ga "na nekoj tamo stranici" podrzava 90% ljudi.
"Najodvratniji su, ej, najodvratniji" ZP
 
Последња измена:

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Mali debilko koji je preduzetnički genije i studira u americi i vodi esports je ipak skontao da mu je vrhunac preduzetništva da pita tatu za insajderske informacije skupi pratioce i onda reklamira tipsterske stranice za lovu.
“Pa ljudi jel to ima?” ŽP

To mi je oduvek bilo nejasno. Svi znamo ko drzi tu stranicu, i sigurno mu ne treba po svaku cenu da uzme pare od takvih reklama. I ti na jednoj od najposecenijih Instagram stranica vezanih za Partizan reklamiras tipstere... U najmanju ruku, degutantno. Neko ce mozda to da uporedi sa time sto je nama kladionica sponzor, ali sta god ljudi mislili, mnogo vece zlo su tipsterske stranice nego kladionice. Uz to, moze se reci da tu ima i sukoba interesa, ako bi se bas zalazilo u sitna crevca.

Da ne bude totalni off, sto se tice ovog prelaznog roka, od kako su ostali Panter i Ledej, nekako sam mirniji. Proslo leto je bila ludnica, ali cak i da neko nije verovao, Zeljko je dokazao da zna sta radi. Tako da sam bukvalno skroz miran, koga god da dovedemo. Naravno da refreshujem svaki dan da vidim ima li pojacanja, ali ima tu i do navike, posto ne znam da li je prosao dan u poslednjih 10tak (pa i vise) godina a da nisam uz dorucak citao PartizanNET (osim ako sam na putu ili bolestan) :D
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Lične želje, spamovanje, sanovnik
Davis Bertans je raskinuo ugovor sa Dalasom.

EDIT: Gledam sada kakav je ugovor imao, 16 miliona po sezoni, 5 miliona je sad dobio za otkaz. Verujem da ce njega vec pokupiti neka ekipa sa nekom dosta manjom i platom i ambicijom, ali da ce ostati u NBA



Primer besmislenog posta u ovoj temi.
Ban na dan.
Molim članove da ne uništavaju ovu temu, em bezveze banovi, em će ići pod ključ.

WebCrew Edit
 
Последња измена:

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ma brate zakljucati temu i pustiti samo da se Tuljo ili neko drugi javi sa nekom zagonetkom.

Ovo ostalo je samo beskonacno i bezuspesno refresovanje do iznemoglosti :)
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.077
Локација
u srcu šesnaesterca
Статус
Затворена за писање одговора.
Top