Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Posto je Jaramaz bio u Megi, ja sam siguran da je igrac zalizanog. Al' smo raskinuli saradnju, jebo kevu, sutradan potpisujemo njegovog igraca.

Jareta volim, i zelim mu dobrodoslicu, da se ne razumemo pogresno, ovo se vise odnosi na jucerasnji medijski nastup nasih PR magova (spam folder, prekidaju saradnju a imaju dva igraca pod ugovorom i potpisuju jos jednog, dok treci put propustaju priliku na isti nacin).

I da, ako nije neka unapred dogovorena ujdurma koja se pokriva uzasnim PR- om, Madar me jeste razocarao, ali, srecan put, u svakom slucaju pojacavamo odbranu.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Kakav je to ugovor potpisan koji jedna strana moze da raskine kad joj se digne kurac i to bez ikakvih posledica? Prema priči pbg newsa, laički bih rekao da klub ima pravo. Medjutim kad vidim da se u zvaničnom saopštenju kluba pozivaju na junk i smeće u mailu, čini mi se da mogu da pretpostavim u kom će smeru sve ovo ići.
Vredjanje Madara (izmedju ostalog i na verskoj i nacionalnoj osnovi), samo potvrdjuje da nismo odmakli od nivoa vrele argentinske krvi.
Dobrodošlica Jaretu i Ponitki!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.729
Локација
underground
Jaramaz nije vise Miskov od marta. Sama ta promjena je bila znak da ce kod nas , kao sto je Papov potpis za njega bio znak da ce ici. Sto se tice Madara interesantno da niko nije ni znao da je presao kod njega niti se zalisani time hvalio na mrezama kako inace radi. Dovoljan znak da je spremao ovo sto je sad uradio. Ne traje ovo sa zalizanim od juce.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.212
Dobro dosao kuci Jare isto zelim svako dobro i Ponitki mada izgleda da sada pocinje ono najinteresantnije bombe u najavi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Ajde da krenemo redom, hvala Janiju i srecno u nastavku karijere.

Madar, neocekivano, bum tras, u drugi deo sezone je igrao znatno ozbiljnije, imao je finu ulogu, ocekivao sam da bude tu i narednu sezonu i bude za 30% bolji, ispalio nas je svakako da ima i on krivicu, ali najvecu snosi djubre zalizano odvratno.
Smrad sto dalje od Arene i Partizana olosu.

Dobrodoslica Jaramazu i Ponitki, koji mi se nikako ne uklapaju u ono napadamo F4 i upgrade.

Pogresio sam 100 puta, daj boze da bude i sada tako.

PS. Jaramaz nije Miskov igrac.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Steta za Madara… na onoj proslavi sam video koliko ga zeljko gotivi ali i on zeljka…

Istina je verovatno negde izmedju, mislim da je pogresio ali decko ima 23 godine sam odlucuje o svojoj karijeri i to je to.

Dve stvar bi da kazem… ono u sta sam ubedjen jeste da nece imati sansu kao ovde sto je imao i sigurno ga nece istrpeti ovde kao sto ga je Zeljko trpeo… vece pare, veca ocekivanja i veca odgovornost…

I druga stvar u koju sam ubedjen jeste da nijedan od tria koji nas je napustio Exum, Lesor i Madar nece imati ni priblizno uspesnu sezonu kao sto su imali ovde. Bas cu pratiti…

Zelim im srecu u daljoj karijeri i to je to… niko nije nezamenljiv i prosto to je zivot… idemo dalje…

Dobrodoslica Jaretu i Ponitki… ocekijem da neko od znalaca napise koju o Ponitki
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Pozdrav Grobari. Madar otisao i to je to, iz kluba ce procjeniti da li ici na sud i traziti obestecenje. Izuzetno glupo od djecurlije po instagramu sto su ga vrijedjali, samo nam fali da nas etiketiraju kao rasiste. Jaramaz po meni odlican potpis, Ponitka nije mogao nista u Pao jer su oni bili u kurcu, ova godina je njegova. Sa Miroticem napadamo Final4. Opustite se i skupljajte novac za sezonsku.
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Idemo redom...

Madar - Mislim da niko nije ocekivao da ce ovo da se izdesava. Mislim da je preveslan od strane agencije. Po kom osnovu je potpisao za Fener, ostaje misterija. Ni Partizan, ni Misko u svojim saopstenjima ni u jednom trenutku nisu konkretno rekli da je ugovor istekao ili prekinut. Ono sto mi znamo je da je imao vazeci ugovor i za narednu sezonu i da je mogao da nas napusti samo u slucaju NBA ponude.

Jaramaz - Odlicna opcija za rotaciju na 1-2 + domaci igrac. Znamo da smo zadnje dve godine imali problem sa kvotom stranaca pa je oba Kupa Srbije Madar "gledao sa tribina".

Ponitka - Vidim da ljudi ne ocekuju puno od njega ali on je strasno nezgodan igrac. Njegov najveci problem je mozda konstantnost ali je sigurno upgrade u odnosu na Papapetrua. Gledao sam ga uzivo na Euro basketu 2022 gde je celo prvenstvo odigrao neverovatno. Izbacio je Slovence sa tripl-dablom u 1/4 finalu, 26pt,16sk,10as. Decko radi sve na terenu i odlican je sa loptom u rukama. Problem njegov je kao sto sam rekao konstantsnost.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Čitao sam negde ovih dana da je Jaramaz raskinuo ugovor sa zalizanim smradom da bi prešao kod nas, ne znam koliko je tačno...
Mislim da nije zbog toga, cini mi se da je on jos ranije promenio agenciju
Edit: Sto se tice Ponitke, po meni strasno potcenjen igrac, top defanzivac, a u napadu u najmanju ruku pristojan. Mislim da su mu i procenti prosle sezone bili odlicni. Prosle godine sam rekao da od Papapetrua nece biti nista kad ga najavise kao najvece pojacanje, pogodih, hajde da i ove budem u pravu kad kazem - mislim da ce Ponitka biti pun pogodak.
 
Последња измена:

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Steta za Madara, ali bih bio oprezan sa pljuvacinom bilo koje strane. Nisam upucen u detalje, kao vjerovatno niko od nas. Jedino sto mogu da mu zamjerim za sada je nacin na koji se oprostio.
"Emocije zadnjih 10 dana nisu bile obostrane" - ovako se ne oprasta dostojanstveno.
Bilo kako bilo, gledamo samo naprijed, Madar je proslost i sto manje drame oko toga to bolje.

Dobrodosli Jare i Ponitka!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Nadam se samo da cemo kao klub zalizanom zabraniti ulazak u arenu kad smo domacini.
Jaretu dobrodoslica,Ponitka ako dodje konacno ce da smanji muke na skoku,po meni kompletniji igrac od Janija
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Isto sam čuo da je Mirotić praktično gotov, ali da ne zavisi samo od Partizana. Radi se o tome koji deo plate će davati španski cigani.
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Статус
Затворена за писање одговора.
Top