Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.917
Reaction score
7.838
Barselona > Savic > Mirotic > Partizan?

Ima neka povezanost, mislim da ako dodje bice zbog toga sto Zoki ima odlicne konekcije sa Barselonom i spanskom ligom i zato sto na klupi sedi najveci ikada GOAT Zelimir Obradovic:respect

Smrdi mi ovo sa Nanelijem, majku mu pa do sad je valjda trebao da produzi ugovor, gde je zapelo? Ne bih volio da i njega ispustimo, pouzdan je suter i u ovim godinama.

Papapetru - Ponitka

Madar - Jaramaz

Exum - ???

Lessort _ ???

Pojacanje - ?

Pojacanje - ?

Mislim da cemo dovesti jos bar 4 igraca, a mozda i 5, zavisi od toga koliko su starteri kvalitetni.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ponitka vrlo interesantan potpis, ovako na prvu mi deluje da je on vise zamena za Dantea, nego za Papapetrua ili za Nanelija ako bude otisao. Ne verujem da ce igrati pleja kao sto je Dante igrao, ali po tome sta donose na terenu ima dosta poklapanja. To znaci i da ce verovatno doci drugaciji tip pleja, bas me zanima sta je Zeljko smislio kada je ta pozicija u pitanju.

Sto se Madara tice, slucaj Trinkijeri nas je naucio da ljudima iz kluba ne treba nista verovati kad su ovakve stvari u pitanju, a zalizanom smradu treba verovati jos manje. Mislim da je najpametnije ne komentarisati mnogo celu tu pricu dok se ne bude znalo vise, pre svega na osnovu cega je pokrenut raskid ugovora, posto su to obe strane precutale. Madaru nek je sa srecom, jer ce mu biti potrebna da se izbori za svoje mesto tamo, a za nas se ne brinem, siguran sam da ce doci bar jednako kvalitetan igrac na njegovo mesto.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Barselona > Savic > Mirotic > Partizan?

Ima neka povezanost, mislim da ako dodje bice zbog toga sto Zoki ima odlicne konekcije sa Barselonom i spanskom ligom i zato sto na klupi sedi najveci ikada GOAT Zelimir Obradovic:respect

Smrdi mi ovo sa Nanelijem, majku mu pa do sad je valjda trebao da produzi ugovor, gde je zapelo? Ne bih volio da i njega ispustimo, pouzdan je suter i u ovim godinama.

Papapetru - Ponitka

Madar - Jaramaz

Exum - ???

Lessort _ ???

Pojacanje - ?

Pojacanje - ?

Mislim da cemo dovesti jos bar 4 igraca, a mozda i 5, zavisi od toga koliko su starteri kvalitetni.
Ja sam i dalje u fazonu da je Jare doveden vise kao back-up dvojka, jer on je dogovoren pre ovog sranja s Madarom, a tesko da je doveden kao zamena za Egzuma. Tako da bih ja ocekivao neku bombu na 1 i 5, i jos jednu back up keca ili kombo dvojku, i back up cetvorku/peticu. Sem ako stvarno dodje jbni Mirotic (sto mi i dalje nema smisla, ali ajd), onda je tesko o njemu govoriti kao o back up- u :)
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Barselona > Savic > Mirotic > Partizan?

Ima neka povezanost, mislim da ako dodje bice zbog toga sto Zoki ima odlicne konekcije sa Barselonom i spanskom ligom i zato sto na klupi sedi najveci ikada GOAT Zelimir Obradovic:respect

Smrdi mi ovo sa Nanelijem, majku mu pa do sad je valjda trebao da produzi ugovor, gde je zapelo? Ne bih volio da i njega ispustimo, pouzdan je suter i u ovim godinama.

Papapetru - Ponitka

Madar - Jaramaz

Exum - ???

Lessort _ ???

Pojacanje - ?

Pojacanje - ?

Mislim da cemo dovesti jos bar 4 igraca, a mozda i 5, zavisi od toga koliko su starteri kvalitetni.
Niko još nije potvrdio odlazak Exuma, pritom Dalas je u međuvremenu doveo Irvinga.
Tako da je produžetak saradnje i dalje opcija na stolu. Sačekajmo zvanično da klub potvrdi, da li Dante ostaje ili ne.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
665
Reaction score
5.334
Локација
Nis
Ovo sa Jamom nestvarno, secam se posle finala kakav je zagrljaj imao sa Zeljkom bas se videlo kakav odnos imaju. Sta se desavalo ovih dana verovatno necemo ni saznati ali nadam se da plate ne kasne i da svlacionica nece biti razjebana.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Potpis Ponitke mi govori da idemo na sve ili ništa u smislu napada. Madar i Eksum su verovatno bili najbolji odbrambeni igrači uz Papapetrua. Ne bih se uznenadio rezultatima iz NBA
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
290
Reaction score
1.329
Локација
Čačak

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.159
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
# JUNK MAIL

ajde da se ne zajebavamo, ovo je ostojina verzija excel tabele.

Nista novo od sns magova poslovanja. Da uzivamo i "uzivamo" dok traje.

Bice kao u filmu La Haine -
Pada covek sa cetrnaestog sprata
...za sada je sve u redu
...za sada je sve u redu



Steta za proslogodisnju ekipu, postali su svi i vise nego dragi.
Vredjanje Madara, eno malo i po Lesoru, cisto da se vidi da jesmo isto brdo, samo nas detalji razlikuju.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Vidjećete kad slučaj Madar, odradi Ostoju na “Ko bre sirotinja? Daj 5 karata?”, pa kad dođu Dragić i Mirotić, pa se popišamo i na Turke i cigane i cijelu cigansku Evroligu.
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Znači u vezi odlaska Madara je poslovanje SNS Ostoje, a u vezi dobrih stvari je Savić legenda?

I ja sam za sportski sektor i što dalje od politike, ali ne može baš biti ni da je za sve loše kriv Ostoja, a za dobro neko drugi.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
# JUNK MAIL

ajde da se ne zajebavamo, ovo je ostojina verzija excel tabele.

Nista novo od sns magova poslovanja. Da uzivamo i "uzivamo" dok traje.

Bice kao u filmu La Haine -
Pada covek sa cetrnaestog sprata
...za sada je sve u redu
...za sada je sve u redu



Steta za proslogodisnju ekipu, postali su svi i vise nego dragi.
Vredjanje Madara, eno malo i po Lesoru, cisto da se vidi da jesmo isto brdo, samo nas detalji razlikuju.
Pošto nemam instagrame i ostale kurce ovaj slučaj s Madarom mi je zapravo otvorio oči, da nismo baš toliko različiti...

Ovaj forum je kao neki bubble, skup crnih ovaca i belih vrana, antinarodnih elemenata, ljudi koji odbijaju da budu broj... I onda sam ja stekao takav utisak o nama kao navijačima generalno... Ali izgleda da nažalost nije tako van foruma, da ipak nismo toliko različiti... Što opet govori o nekom nivou koji održava ovaj forum sve ove godine :respect
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.106
Reaction score
5.109
Локација
vezenemam
Статус
Затворена за писање одговора.
Top