Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nisam pisao par meseci na forumu i prvo bih hteo svim forumasima da cestitam dugo cekanu titulu, nadam se da ste svi lepo proslavili :napred-partizan:

Druga stvar koju hocu da kazem je da je pbg.news najvece zlo koje postoji i bas sam nervozan zbog cele situacije koja se dogodila juce sa Madarom. Za onakav izliv negativnih komentara, igracu koji je do juce bio deo naseg tima i kojeg smo obozavali su direktno oni krivi, kao i Ostoja koji pusta vesti onako kako njemu odgovaraju. Meni je bilo stid citati sve ono, nisam bio svestan da nasi navijaci mogu biti takvi. Mnogo veca imena su odlazila na slican nacin, ali ovoliko vredjanja nikad nije bilo.

Procitao sam sva saopstenja juce i smatram da su sve tri strane krive.

Zdrav razum mi kaze da je sve pocelo pre par meseci kada je Madar promenio agenciju koja ga zastupa, odnosno odkako ga Misko preuzeo.
Misko onako namazan je samo trazio nacin kako stari dogovor da se anulira i potpise novi, kako bi on mogo da preuzme sve konce u svojim rukama.

Ostoja je zasrao nesto u vezi placanja igraca i zbog toga je nastao problem sa ugovorom i vrz osnovu toga stara agencija je trazila prekid saradnje. Ono smesno saopstenje KK Partizan juce gde pise da taj emejl nikad nisu dobili ili otiso u spam je bas sramotno i ispod renomea kluba. Tu je trebalo da se pojavi Misko i kao spasitelj da anulira taj raskid ugovora i da se potpise novi uz neko malo povecanje kao uslov i naravno uz informaciju da ako ne pristanu na to, da igrac ima vec ponude drugih klubova i da moze lako da ga odvede.
Misljenja sam da je Zeljko tu presekao kad je cuo sta se sve tu dogodilo i na koji nacin igrac zeli da nastavi saradnju i samo mu pozeleo puno srece u nastavku karijere.

Madar je ispao naivan jer je mislio da ce to sve proci bez problema. Sigurno nije znao za prethodnu istoriju izmedju Miska, Zeljka i Ostoje. Sve je ispalo lose po njega i umesto da nastavi po stazama uspeha, otisao je bas na ruzan nacin. Dobio je milionski ugovor i ja mu zelim puno srece u nastavku karijere, sem protiv nas.

Pozeleo bih puno srece i Papi i Lesoru, kao i Danteu za koga jos i dalje nije zvanicno, ali mislim da je i to gotova stvar.

Budite ljudi i nemojte vredjati bilo kog igraca, siguran sam da Madar nije hteo da se zavrsi sve na ovakav nacin, ali eto verovao je pogresnim ljudima i zasrao je. Doduse i njegova poruka na instagramu je doprinela onakvom oprostaju.

Ostoji i onoj stranici pbg.news zelim da se sto pre ugase i odu sto dalje od naseg kluba. Srecom sa miskom smo rascistili i to je jedina ispravna odluka od cele situacije juce.




E sad malo dobrih vesti, vratio se Jare i potpisao je Poljak za nas.

Jako se radujem sto je Jare ponovo deo naseg tima, bas sam ga obozavao u prvom mandatu. Bilo mi je bas krivo sto je dao rec Trinkiju i nije mogo da ostane u timu kad je Zeljko dosao. Ali to samo dokazuje kakav je kao osoba i da ce biti bas upgrade za ovaj nas tim i kao igrac i kao covek.

Sto se tice Ponitke, iskreno u pocetku nisam bio bas za njegov dolazak, ali mislim da ce se sjajno uklopiti u ovaj nas tim kako vreme prolazi. On je prosle sezone bio solidan igrac u timu bez sistema i bez trenera i verujem da pokraj Zeljka moze da pokaze full potencijal.

Odmorite malo ovaj vikend, slede nam bas puno dobrih vesti u sledecem periodu!!

Napred Partizan!!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Potpis Ponitke mi govori da idemo na sve ili ništa u smislu napada. Madar i Eksum su verovatno bili najbolji odbrambeni igrači uz Papapetrua. Ne bih se uznenadio rezultatima iz NBA
Madar je bio najgori timski defanzivac posle Anđušića. Samo agresivan na lopti.
Ponitka je odličan defanzivno samo često niži od protivničkih trojki.
Što se tiče Mirotića, meni bi to bilo najveće iznenađenje ikad, ništa mi se ne uklapa sem možda želje da u tim godinama radi sa najvećim
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.757
Локација
underground
Madar je gotova prica i nema tu vise povratka.
Potpuno je jasno sta se desilo. Igracima ne samo u nasem klubu redovno "zakasni" plata od nekoliko dana do mesec dana. Sta to znaci , umesto npr 1-og u mesecu dobiju je 25-og. Prvi ne bi Zeljko dozvolio da im se duguje duze nego sto je uobicajeno ne samo kod nas. Nikom to nije problem osim u dva slucaja.
Prvi je slucaj kad je igrac nezadovoljan tretmanom pa potegne to da bi dobio raskid. To u slucaju Madara nije bio slucaj, jer svi smo svesni da je kod Zeljka imao bogovski tretman.
Drugi slucaj je upravo ovo sto se desilo . Misko je napravio plan da to iskoristi i da sa pozicije nekog kome je ugovor nevazeci pregovara sa ciljem bolje pozicije i naravno svoje provizije.
Naravno da je igracu rekao da zaradjuje malo i da ce mu on na taj nacin isposlovati bolje uslove. Da bi se ugovor raskinuo prethodno agencija mora da posalje upozorenje a to je smislio da uradi bas tako sa nekog drugog mejla.
Pretpostavljam da je Zeljko bio zapanjen i razocaran kad je video da se menadzer a samim tim i Madar poziva da je treca godina ugovora nevazeca.
Sasvim sigurno je da mu je pukao film jer vec je imao losu istoriju odnosa sa Miskom, ne samo u slucaju Spanulis, nego i kad je dosao u Partizan i pokusao da izgladi odnose. Slucaj Beslac je poslednji ali nikako ne i jedini. I tad je odbio sve opcije oko Madara jer se opravdano smatrao izdanim i ucenjenim, posto to svakako nije ocekivao od igraca kojem je toliko mnogo ucinio. Da ne govorimo o tome da se nije znalo da je Madar presao kod Miska sto bi samo po sebi bio alarm. Ne verujem da cemo dobiti spor , ali posle ovog saradnja sa Miskom ali i Madarom vise nije moguca.
Misko je jak menadzer i naravno da cemo imati problem sto njegovi igraci otpadaju, ali ta "saradnja" je i do sad bila na nasu stetu za razliku od cigana.
I ne mislim da je samo Miskova provizija bila uzrok, jer ocigledno da koristi svaku priliku za obracun sa Zeljkom, a koliko vidim i da dobije nove sponzore za Megu, tesko je ne pomisliti kao nagradu za taj "rad". PS protiv sam naravno vredjanja igraca , ali delim Zeljkovo razocarenje.
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.069
Reaction score
8.371
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Što se tiče Mirotića, meni bi to bilo najveće iznenađenje ikad, ništa mi se ne uklapa sem možda želje da u tim godinama radi sa najvećim

Evo jutros tekst da je u stvari sklopljen dogovor izmedju njega i Zeljka direktno, pre 10 dana, ali se ceka rasplet sa barcom.
Barca malopre ozvanicila dovodjenje Hernangomeza, koji je bio 5, 6 god u nba i verovatno će imati ogromnu platu pa ce morati da razrese sve s Miroticem.
#samokazem :D

U senci sranja s Madarom, ne bi smelo da tek tako prodje napustanje Papapetrua. Koliko god podbacio i nervirao nas, očigledno da je rec o sjajnom momku, posvecenom i poštenom, sa dobrom radnom etikom... Papa sve najbolje u daljoj karijeri.

Srećno i Madaru, navukao ga menadzer, napunio glavu, nasi malo zasrali, verovatno i sto neko reče Zeljko nije želeo ucene i to je to... istina je negde na sredini. Ljutnje nema niti pljuvanja jer igraci cine nemoralne poteze, i nemaju zahvalnosti, njima je to posao i svi ce uvek dati prednost novcu nego ljubavi, dobrim navijacima itd.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Znači u vezi odlaska Madara je poslovanje SNS Ostoje, a u vezi dobrih stvari je Savić legenda?

I ja sam za sportski sektor i što dalje od politike, ali ne može baš biti ni da je za sve loše kriv Ostoja, a za dobro neko drugi.

U vezi poslovanja SVAKAKO SNS ostoja
*Porez
*Greska u registraciji za kls

To je samo najnovije i ni jedno ni drugo nije reseno.

Ovo prvo vuce godinama, prica i slika se kao spasilac uz "ostalo da se plate neke sitnice".
Sitnice od sedam miliona do deset.
No dobro, mozda vratimo 2%

Drugo, popularno (ne)igranje domace lige. Pa to cak nije ni ono njegovo, kroz institucije. "Naljutili" smo se pa necemo da igramo, jer nesto dokazujemo. Za to vreme oni dopisuju zvezdice kao u fudbalu.

Da se ipak drzim teme, dobrodosao Jare!

Ozbiljan posao ceka spotski sektor, cuj mene Ostoju.
Daj Miroticu 5miliona pa da pravimo jos neku akciju. Evo, ovako iz glave, 3000 din za predclansku kojom mozemo da kupimo clansku od 3000 kojom imamo pravo da uzmemo sezonsku za 30000.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269

Evo ga i Ponitka zvanicno
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Sve ste vec rekli za Madara, i sto se mene tice sve najbolje, za mene vise ne postojis. Dve godine te trpi najbolji trener Evrope, pod njim napredujes kao igrac u svim aspektima, i na kraju ovako odes…

Sto se tice Jaramaza i Ponitke, dobro nam dosli! Za Jaramaza vec znam sta da ocekujem, Ponitku nisam pratio, ali sam siguran da ce obojica dati sve od sebe i biti top pojacanja!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Gore mi je bilo bez foruma, nego što bi mi bilo bez interneta.

Madar je svojom porukom sve rekao o sebi i svojim namerama. Ispao je sucker, to će verovatno nekad shvatiti. Sve vrhunske obrazovne institucije se plaćaju, ali on to očigledno ne razume. Iskreno, i pre ovoga, smatrao sam da on nije kalibar za naše ciljeve i ne znam kako ćemo bez njegovih 1.6 asistencija po meču. Sad neka greje klupu za velike novce.

Grk me ničim posebno nije kupio tokom sezone, a nije mi promaklo ni kako je čestitao Madaru odlazak, tako da neka i njega među njegovima, naš više svakako nije.

Jare je sav crno beo, tu nema dileme da će dati sve od sebe za Partizan. Treniraće, slušaće, raditi ono što najbolje zna za ono što se od njega očekuje i ne treba da cvikamo. Oduvek sam želeo da on bude neka vrsta "kecmana" u Partizanu, sad ima priliku da to i postane.

Ponitka, dobrodošao. Ako budeš radnik, pošto očigledno košarku držiš u malom prstu, možda i budeš veoma prijatno iznenađenje za sve skeptike.

Idemo dalje!
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Sve da Mirotic dodje, sto je svima toga nada, ja ne razumem bas kakva bi postavka bila? Jel bi Zek sedeo na klupi na kraju utakmice ili bi prelazio na trojku, gde je znam koliko bi se snasao. Zeljko mi ne delije kao neko ko bi tumbao ekipu zarad vanserijskog igraca u njoj koji je tu sticajem okolnosti…
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne verujem da dolazi Mirotić ali Zek je dobar deo karijere igrao 5 u small ball u kao hajns. Pri tome Zek pre nekih 4,5 godina nije šutirao ovoliko za 3 (količinski ne procentualno) nego je visio u reketu ovaj deo igre je relativno skoro unapredio. To naravno donosi svoje prednosti i mane, ali nije nemoguće. Samo očigledno bi bilo manje rotacionih igrača.
Da ne ulazim sad u to da je Mirotić u nba stigao kao 3 ali to je sve meni i dalje sf.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Lagano bi i jedan i drugi imali po 25 minuta, kad zagusti i vise. Ajde Mirota brate moj dodji da se trese Evropa!!! Sad sam provjerio Mirotic u barsi ACB 20 minuta Evroliga 25.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top