Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.071
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Samo mi se cini da sam za Jareta rekao kad niko nije ni pomisljao na njega.
I to sam saznao od trenera Galatasaraja, inace velikog Grobara koji nosi ime po Zvezdanu Cebincu, nasoj legendi.

Ma Jaramaz je završen bio jos u maju, pisao sam to dan, dva nakon završetka finala jer nisam zeleo pre kraja sezone (i ne, nije patkometrija :D). I veze nema priča da je doveden kao odgovor na napuštanje Madara, kaparisan je i dogovoren dok je trajala sezona što samo govori o ambicijama i planovima Željka i stručnog štaba, da ostvari jedan davni san...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.485
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sto se Mirote tice da prekratimo pisaniju.
Dolazi 100%, svi detalji su utanaceni, pruzena je ruka i menadzer njegov zavrsava sa barselonom, samo sto procedura traje.
Izvor: njegova najjuza familija.
Zeljko i Zoran vise ne razmisljaju o tom poslu, za njih je zavrsen
Ja ti verujem ali bih bio oprezan s ovim izjavama. Jer taj deo gde menadžer “završava” je najkomplikovaniji, i s obzirom da ga Barsa placa svaki dan boga oca oni bi požurili da to reše. Ne kažem da neće biti sve ok, ali to što su se oni lično dogovorili bez barselone nije dogovor.
Verujem da oni ne razmišljaju o tome iz ugla da su uradili sve što je do njih tj dogovorili s igračem i ponudili mu maks sumu koju mozemo.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Pitanje je šta se misli pod tim "završava". Da li "završava" neke protokolarne/administrativne detalje, s obzirom da to radi bez Nikole, ili "završava" u smislu da još nešto pregovara. Ako je ovo drugo, meni bi bilo logičnije da tamo bude i Nikola prisutan, ovako je najverovatnije ovo prvo.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd

Kako sad ovo?
Pa zar nije Zek dobio 2 miliona?
Ponitka 800?
Panter Zek i Mirotic 7 meleona?
Nije ovo nesto dobro :D
Ovo su jedine realne cifre. Samo 10-15 igraca u EL ima plate od preko 2 miliona. Vecina zaradjuje 400-800 k neto. Budzeti timova za igrace nikada nisu prelazili 20 miliona, i mislim da su tu najjaci bili CSKA, Real i Barselona. A to sto se ganci frljaju sa nepostojecim ciframa kad su nasi ugovori u pitanju, samo govori da su sekta i da su svi do jednog Covicevi sledbenici.
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Mislim da je samo novinarska patka vezano za Jana, jer sa druge strane brda, čuj mene univerzuma se kupuje šakom i kapom pa hajd' onda da se i o nama piše u kontekstu dovođenja.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Pet dana je već prošlo od kako je Mirotić sve detalje oko raskida ugovora dogovorio.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Uhhhh... kako mi se ova ideja svidja, jebes mi sve, sa cetiri nominalne cetvorke- Smajli, Zek, Mirotic i Jan (i jednu rezervnu: Balsa) napadamo F4!

Nek se spreme svi Tavaresi iz Evrolige.

Kakve se napadacke bravure spremaju, sa cetvorkama u povremenim ulogama od keca do petice i sa odbranbenim preuzimanjima kad brane "prave" petice, jedva cekam.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Vidim da je isti lik objavio da se Zeljko sastao sa izvesnim Francuzem iz NBA i da se ceka njegova odluka.

"His name soon..."

Zna li neko nesto?
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Koliko sam ja ispratio sve produzetke kod nas je pogodio, prvi je za Pantera objavio, prvi za Mirotica, najavio je problem oko Madara. Najavio je Niba i Dragica, to je za sada promasio. Pogadjao je i kod cigana, demantovao je Higinsa kod nas vec da ide kod njih za ozbiljnu lovu. I sto je mozda najsrecnija vest za pola foruma demantovao je Kalatesa
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.485
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pouzdan sto posto.
Sto posto:
images
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top