Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Kakav je taj bonifacio, jel pouzdan?

Sta bre sve ovde izbacujete vise, jebem ti leto, nemam jedan dan normalan.

Steta sto sam odavno skolu zavrsio, inace bi od septembra pisao sastav u skoli kako sam proveo leto, e ja sam ga proveo cekajuci Mirotica.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523
Čiča Gorio, vol. 2.0. :D

Opustite se ljudi. Što neko reče, napraviše od Mirotića aždaju, a kad i ako dođe odmah će da ga zaborave i da se pitaju gde je taj plej razigravač i gde je centar ubica. Kao da je jedan igrač nekada nešto promenio. To kao na igrici, dovedemo MJ23 iz najboljih dana, damo mu loptu u ruke i kažemo završi nam posao. I onda on naleti sa druge strane na LeBranka ili onog hrta ciganskog koji samo biju i ne pitaju za zdravlje. Opušteno.
 

crno_beli

Početnik
Учлањен(а)
21.03.2023
Порука
19
Reaction score
91
Локација
Beograd
Sto se mene tice, obozavam da gledam Mirotica i mislim da je fantastican igrac.
Potpuno mi je nestvarno da se on dovodi u vezu sa nama i do pre neki dan sam mislio da je sve patka.
Ali ne moze covek ostati imun na ovoliki hajp :D.
I nema nista gore kad covek pocne nesto da se nada, da masta, i ako ne bude nista, skenjan sam nedeljama.
Ajde bre Nikola potpisuj to da mogu u miru da nastavim sa mastarijama :).
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Opusteno, sve ce biti ok sa Nikolom.

E sad za pleja i centra, nemam direktne informacije kao za njega, ali mislim da mu ne prilikom dogovora predoceno da su prva i glavna meta iz NBa, za obije pozicije.
Nijesam menadzer niti znam kolike su te cijene, da bih mogao ozbiljno pisati.
Samo kazem sto i prije, da Nikola potpisuje za mnogo manje nego sto je igdje objavljeno.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Opusteno, sve ce biti ok sa Nikolom.

E sad za pleja i centra, nemam direktne informacije kao za njega, ali mislim da mu ne prilikom dogovora predoceno da su prva i glavna meta iz NBa, za obije pozicije.
Nijesam menadzer niti znam kolike su te cijene, da bih mogao ozbiljno pisati.
Samo kazem sto i prije, da Nikola potpisuje za mnogo manje nego sto je igdje objavljeno.
Pocinjem da te sanjam.

To za cifru, molim te reci Nikoli i svima okolo da izjavi sto je moguce vecu cifru. Mozda 7-8 miliona po sezoni. Tako nesto. Cisto da posmatrano kako se cash flow penzionog fonda urusava u roku od odmah da bi se u predgradje dovelo pojacanje od 9-10 miliona.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523
Ma on nije bitan u celoj priči, vidiš da si uneo pometnju na društvene mreže. :D
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Mislim da on postpisuje za oko 1.5-2 miliona po sezoni. Sve ostalo ionako mora da mu isplati Barselona. Da je pametan, da potpise za evro, uzme neki kes u koferu, opet bi Barsa morala da mu plati sve.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top